Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο παραπάνω αυτό γιατί δεν το καταλάβα καλά.
Εννοώ ότι χρησιμοποιώντας το <<λεβιεδακι >> στην ουσία μετατρέπεται από καραμπίνα σε <<μονοκανο>> και γεμίζει χειροκίνητα με ένα φυσιγγι τη φορά Από ότι μου είπε ο πωλητής του καταστήματος μπορεί να ρίξει όσες φορές χρειαστεί χωρίς πρόβλημα Ελπίζω να το εξήγησα όσο καλύτερα μπορώ
 
Εννοώ ότι χρησιμοποιώντας το <<λεβιεδακι >> στην ουσία μετατρέπεται από καραμπίνα σε <<μονοκανο>> και γεμίζει χειροκίνητα με ένα φυσιγγι τη φορά Από ότι μου είπε ο πωλητής του καταστήματος μπορεί να ρίξει όσες φορές χρειαστεί χωρίς πρόβλημα Ελπίζω να το εξήγησα όσο καλύτερα μπορώ
Μια χαρά - απόλυτα κατανοητός ! .shake hands.
 
Όταν έκανα το πλαγιο Baikal από μονοσκάνδαλο σε δισκανδαλο η μπροστά σκανδάλη είχε ένα κενό στη πυροδότηση ενώ η πίσω ήταν άμεση .Ανέλαβε τη ρύθμιση ο μαστρο Βαγγέλης και πλέον και η μπροστά είναι άμεση χωρίς κενό στο πάτημα.IMG_20230419_115950.jpg
 
Απο χθες επίσημο μελος και γω 153 12/89 75 ποντους γλιτσα αλλα τανκς παμε για τσοκακια τωρα γτ τα δικά του ειναι σκραπ ακουω γνωμες του φιλου που δωκιμασα φορουσε gemini φοβερες τουφεκιες View attachment 79770
Καλοτουφεκη με Υγεια!
 
Απο χθες επίσημο μελος και γω 153 12/89 75 ποντους γλιτσα αλλα τανκς παμε για τσοκακια τωρα γτ τα δικά του ειναι σκραπ ακουω γνωμες του φιλου που δωκιμασα φορουσε gemini φοβερες τουφεκιες View attachment 79770
Καλορίζικο!
 
Καλορίζικη αλλά super magnoum γιατί? Εκτός αν την προορίζεις για υδρόβιο ή γουρουνάκι.Να μου πεις καλύτερα να περισσεύει δύναμη πυρός παρά να μη φτάνει .
Ευχαριτω Γιαννη αυτο ακρυβως την βρηκα σε καλη κατασταση και ας περισεβει λεω και γω
 
Απο χθες επίσημο μελος και γω 153 12/89 75 ποντους γλιτσα αλλα τανκς παμε για τσοκακια τωρα γτ τα δικά του ειναι σκραπ ακουω γνωμες του φιλου που δωκιμασα φορουσε gemini φοβερες τουφεκιες View attachment 79770
Καλορίζικο το ΕΡΓΑΛΕΊΟ
 
Να σε καλα δωκιμασα προχθες φιλου που μου την εδωσε για να δω πως μου καθετε και ερωτευτικα
Καλα εκανες! Την εχει ο αδερφος μου και εχω κανει καποια κυνηγια με αυτη! Τα τσοκ ειναι ανοιχτα το Full ειναι αν θυμαμαι καλα σαν 3.5* (χοντρικα) αλλα σε κυνηγι τσιχλας εχω ευχαριστηθει μακρινες τουφεκιες μαζι της!
 
Καλορίζικη αλλά super magnoum γιατί? Εκτός αν την προορίζεις για υδρόβιο ή γουρουνάκι.Να μου πεις καλύτερα να περισσεύει δύναμη πυρός παρά να μη φτάνει .
Στο γουρούνι πας και με απλά. Ούτε καν μάγκνουμ.
 
Απο χθες επίσημο μελος και γω 153 12/89 75 ποντους γλιτσα αλλα τανκς παμε για τσοκακια τωρα γτ τα δικά του ειναι σκραπ ακουω γνωμες του φιλου που δωκιμασα φορουσε gemini φοβερες τουφεκιες View attachment 79770
Να την χαρείς Τολάρα ... να προτιμάς το ψαρονέφρι ρεεεεε
 
Καλα εκανες! Την εχει ο αδερφος μου και εχω κανει καποια κυνηγια με αυτη! Τα τσοκ ειναι ανοιχτα το Full ειναι αν θυμαμαι καλα σαν 3.5* (χοντρικα) αλλα σε κυνηγι τσιχλας εχω ευχαριστηθει μακρινες τουφεκιες μαζι της!
Το 4*και το 3* είναι κανονικά ή διαφέρουν ;;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top