Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
.....μετα απ ολα αυτα τα συμπερασματα δικα σας
Φίλε Γιούρι, άσε το Baikal στην ησυχία του και πιάσε το Beretta. Αλλιώς στειλτο γρήγορα για επιμήκυνση κώνων. Ψωμί στο Baikal δεν λείπει, οπότε αφού το γουστάρεις τόσο, βοήθησε το.
 
Φίλε Γιούρι, άσε το Baikal στην ησυχία του και πιάσε το Beretta. Αλλιώς στειλτο γρήγορα για επιμήκυνση κώνων. Ψωμί στο Baikal δεν λείπει, οπότε αφού το γουστάρεις τόσο, βοήθησε το.
Το μυαλό σας στη διαολια.....sarcastic..sarcastic.
 
Το μυαλό σας στη διαολια.....sarcastic..sarcastic.
Μα είναι τώρα τουφεκιές αυτές; Θυμάσαι τι τουφεκιά έβγαλε το Beretta, πήγε να ξεκολλήσει ο πίνακας. Εγώ από αυτά που βλέπω, λέω την γνώμη μου. Αν πάλι κυνήγαγε μπεκάτσα, θα του έλεγα άστο όπως είναι.
Φαντάσου να φύγει το σκαλοπάτι και να γίνει ένας κώνος 3, 4, 5, 6 εκατοστά.
Θα γλύφει τις κάννες ο Γιούρι ;)
Σε έναν καλό μάστορα, με μια καλή λείανση......love1.
 
Φίλε Γιούρι, άσε το Baikal στην ησυχία του και πιάσε το Beretta. Αλλιώς στειλτο γρήγορα για επιμήκυνση κώνων. Ψωμί στο Baikal δεν λείπει, οπότε αφού το γουστάρεις τόσο, βοήθησε το.
το μπερετακι πηγε στα χερια του γιου του πρεσβυτερου γιατι 2 παλιες φρανκι που του αφησε ο παππους του πλεον ειναι αστα να πανε και αφου δεν εχει σταθερη δουλεια αρα και χρημα γι αλλο οπλο και αφου του αρεσε και του εκανε την πηρε. σ αυτο που λες για τους κωνους εχεις δικιο αλλα φετος δεν μπορω. για την τσιχλιτσα μεχρι τα 40-45 μετρα εχω μια καλη τουφεκια. δυστυχως εμεις δεν εχουμε υδροβια για να το τεσταρω πιο δυνατα αλλα εχει δεσει καλα με το χερι μου και θα το βοηθησω
 
Άρι με αυτή τη φώτο έχουμε ξανακάνει μήπως την ίδια κουβέντα πουθενά αλλού ή έχω déjà vu;
Από την κοψιά στη βάση και την πάπια με τα βεβαιότητας θα έλεγα ότι είναι ΤΟΖ.
Έχει ένας θείος μου, ο πατέρας μου το έχει κυνηγήσει, τρομερό όπλο με τρομερή διάτρηση σε συγκριτικό που είχαν κάνει με το Robust!!
Βασιλη την φωτο αυτη παιζει να την εχω ξανανεβασει στο παρελθον, μιας κ ειχα βρει καποια χρονια τις εκτυπωμενες φωτο, τις ειχα φωτογραφισει κ τις βαλει στον υπολογιστη... Για τη συζητηση δεν θυμαμαι τιποτα ομως για να ειμαι ειλικρινης, αν ειχαμε πει οτι ητα ΤΟΖ πιστευω θα το θυμομουν σαν πληροφορια...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top