Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
επειδη με ξυνει και ψαχνομαι με βοηθεια μελους ανακαλυφθησαν kicks smoke για τον ρωσσο φιλο μου. εννοειται βεβαια οτι εδωθη παραγγελια. οποτε αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες θα εχω στην κατοχη μου ενα LF κι ενα LM.αναμονη λοιπον για τα περαιτερω
 
επειδη με ξυνει και ψαχνομαι με βοηθεια μελους ανακαλυφθησαν kicks smoke για τον ρωσσο φιλο μου. εννοειται βεβαια οτι εδωθη παραγγελια. οποτε αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες θα εχω στην κατοχη μου ενα LF κι ενα LM.αναμονη λοιπον για τα περαιτερω
Ευρι καλοτυφεκα να είναι τα (νέα) τσοκάκια. Τούμπανο τον έκανες το ρώσο.
(Σαν τη κοπέλα από κατω .sarcastic.)
HM8Nr5Q.jpg
 
επειδη με ξυνει και ψαχνομαι με βοηθεια μελους ανακαλυφθησαν kicks smoke για τον ρωσσο φιλο μου. εννοειται βεβαια οτι εδωθη παραγγελια. οποτε αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες θα εχω στην κατοχη μου ενα LF κι ενα LM.αναμονη λοιπον για τα περαιτερω
Ευρι δε παίζεσαι λέμε....
Συνέχεια σε τρώει εεεεε;.sarcastic.
 
Εχει δωσει αλλο ενα Ρωσο στα αξεσουαρ. .sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Πλακα πλακα, και γω ανυπομονω να δω τις δοκιμες που θα κανει
τι να κανω ρε φιλε. μ αρεσουν που μ αρεσουν τα τσοκ τα βρηκα τα τσιμπησα ισιωσε το τουφεκι πιστευω οτι τελειωσα τωρα που λεει ο λογος γιατι αν βρεθει κατι ακομα πιο φρενατο ε κατι θα κανουμε
.sarcastic.
 
επειδη με ξυνει και ψαχνομαι με βοηθεια μελους ανακαλυφθησαν kicks smoke για τον ρωσσο φιλο μου. εννοειται βεβαια οτι εδωθη παραγγελια. οποτε αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες θα εχω στην κατοχη μου ενα LF κι ενα LM.αναμονη λοιπον για τα περαιτερω
Εντάξει Ευρίπο είσαι το απόλυτο respect...To baikal θα γίνει perazzi...sex hard..shoot..shoot.
Ελπίζω να μας αφήσεις κανένα τσιχλόνι στο νομό Χανίων.shoot..hunter.1.asking..sarcastic.

(Ευτυχώς που το δικό μου έχει σταθερά τσοκ αλλιώς καταστροφή.....badboys.)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top