Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
επιτελους ηρθαν στα χερια μου.να ευχαριστησω για μια ακομα φορα τον παυλο για τον χρονο που διεθεσε και την υπομονη του και τον γεροντα που φροντισε να φτασουν στα χερακια μου
qVnlglc.jpg

DqS4ShQ.jpg

lYs1mIw.jpg
Ευριπο καλοριζικα! Ε ρε χτυπο που θα φανε τα τσιχλονια φετος.shoot..shoot..shoot.
 
@evripidis302
Καλοριχτα και παντα μολυβομενα!

*Αλι αλι συντροφσκι καπουτ! Ιμιτασιονσκι νε πανεμάι κεντροντεφσκι.fff..ha ha ha.

Καλοριζικα Ευριπο θα στεναξουν τα τσιχλονια φέτος.

Να'σαι γερο και δυνατος μεχρι τα βαθια γεραματα να τα χαρεις.
ευχαριστω παρα πολυ ολους τους συναδελφους.πραγματικα μονο υγεια χρειαζομαστε.τα υπολοιπα θα τα βρουμε
 
Ευρυπιδη πολυ κακο το εκανες φιλε.... να τα ευχαριστιθεις κ να ειναι ετσι οπως τα θελεις αναμενουμε τις δοκιμες

Ευρη τουφεκιες στα ορια. Να τα χαρεις ....

Αντε και στους κώνους τώρα.....ha haaa
Με γεια, Γιούρι :)
τι να πω δεν εχω λογια.ευχαριστω πραγματικα ολους σας για τις ευχες.υγεια και ασφαλη κυνηγετικη χρονια σε ολους σας παιδια
 
Ευρυπιδη πολυ κακο το εκανες φιλε.... να τα ευχαριστιθεις κ να ειναι ετσι οπως τα θελεις αναμενουμε τις δοκιμες
σ ευχαριστω ρε νικολα παρα πολυ.οσο για τις δοκιμες την κυριακη να εχουμε την υγεια μας και θ αναστεναξουν οι πινακες
 
επιτελους ηρθαν στα χερια μου.να ευχαριστησω για μια ακομα φορα τον παυλο για τον χρονο που διεθεσε και την υπομονη του και τον γεροντα που φροντισε να φτασουν στα χερακια μου
qVnlglc.jpg

DqS4ShQ.jpg

lYs1mIw.jpg
Με γεια συντεκνε, τούμπανο το έκανες τον ρώσο, να 'σαι γερός να τα χαρείς. Με λίιιιιιιιιιγη ακόμα προσπάθεια θα το κάνεις κατι σαν το ........725.....yelling.
 
Με γεια συντεκνε, τούμπανο το έκανες τον ρώσο, να 'σαι γερός να τα χαρείς. Με λίιιιιιιιιιγη ακόμα προσπάθεια θα το κάνεις κατι σαν το ........725.....yelling.
ευχαριστω ρε φιλε αλλα ειλικρινα αναρωτιομουνα ποτε θα εμφανιστει για τα καλοριζικα ο τυπος που αντι για οπλο κραταει αυτο το χωνι που εβαζαν σπορακια στα θερινα τα σινεμα
ha haaa
 
ευχαριστω ρε φιλε αλλα ειλικρινα αναρωτιομουνα ποτε θα εμφανιστει για τα καλοριζικα ο τυπος που αντι για οπλο κραταει αυτο το χωνι που εβαζαν σπορακια στα θερινα τα σινεμα
ha haaa
Έχεις φάει τουφεκιά με σποράκια;.......sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top