Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παλικάρια η ασημένια βάση στο ποζε 27 μπορεί να "μαυρήσει" με κάποιον τρόπο χωρίς να προκληθεί ζημιά.? πχ εμποτισμός σε καποιο χημικό ή λαδι ή εγω δεν ξερω τι.. απο περιέργεια :D
κακους σκοπους εχεις
.sarcastic.
 
Παλικάρια η ασημένια βάση στο ποζε 27 μπορεί να "μαυρήσει" με κάποιον τρόπο χωρίς να προκληθεί ζημιά.? πχ εμποτισμός σε καποιο χημικό ή λαδι ή εγω δεν ξερω τι.. απο περιέργεια :D
Σιδερενια δεν ειναι?
Με "βαφη"για καννες...
 
Παλικάρια η ασημένια βάση στο ποζε 27 μπορεί να "μαυρήσει" με κάποιον τρόπο χωρίς να προκληθεί ζημιά.? πχ εμποτισμός σε καποιο χημικό ή λαδι ή εγω δεν ξερω τι.. απο περιέργεια :D
cerakote και έχεις και ήσυχο το κεφάλι σου
 
Παλικάρια η ασημένια βάση στο ποζε 27 μπορεί να "μαυρήσει" με κάποιον τρόπο χωρίς να προκληθεί ζημιά.? πχ εμποτισμός σε καποιο χημικό ή λαδι ή εγω δεν ξερω τι.. απο περιέργεια :D
Άλλοι τις μαύρες βάσεις τις τρίβουν και τις ασπρίζουν, όχι την άσπρη να θες να την κάμεις μαύρη !!! .what. Ο Κυπρίδημος π.χ. όπως έχει γράψει πολλές φορές, του γυρίζουν τα άντερα όταν βλέπει δίκαννο με μαύρη βάση, και σε όλα του τα όπλα τις έχει κάμει άσπρες ... :D
Προσωπικά δεν έχω θέμα, μου αρέσουν και οι άσπρες και οι μαύρες ... ;)

Σιδερενια δεν ειναι?
Με "βαφη"για καννες...
.xm.... Μόνο που παντού αναφέρεται σαν "nickel", οπότε αν είναι πράγματι επινικελωμένη και δεν εννοούν απλά το χρώμα, η "βαφή" για κάννες δεν ...:( Εκτός και αν τριφτεί, να φύγει το νικέλιο, να φύγει και η επιχάλκωση (που προηγείται υποχρεωτικά της επινικέλωσης), και να μείνει το σκέτο ατσάλι ... :( :( :(
Με πρόλαβε ο γιατρός, κι εγώ θα πρότεινα τη ceracote, που πέρα από όλα τα άλλα θετικά της, υπάρχουν και απεριόριστες χρωματικές επιλογές πέρα από το μαύρο ... πράσινο, μπλε, κόκκινο ... μέχρι και ροζουλί για όποιον το επιθυμεί ... .ha ha.
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .yelling.
 
Εμένα πάλι παιδιά μου αρέσουν οι μαύρες βάσεις, ειδικά σε ποζέ, αρκεί να έχει μια τσαχπινιά να σπάει τη μαυρίλα. Μερικά δείγματα, μη μου πείτε ότι δεν είναι όμορφα.
u2aCqHO.jpg

oTg7DBR.jpg

jsRlhG1.jpg

w1N4DyA.jpg
 
Εμένα πάλι παιδιά μου αρέσουν οι μαύρες βάσεις, ειδικά σε ποζέ, αρκεί να έχει μια τσαχπινιά να σπάει τη μαυρίλα. Μερικά δείγματα, μη μου πείτε ότι δεν είναι όμορφα.
u2aCqHO.jpg

oTg7DBR.jpg

jsRlhG1.jpg

w1N4DyA.jpg
παρτε ρε απο δω τους τενεκεδες.εδω ειναι μονο για οπλα ρωσσικα που εχουν αντεξει καποια τεστ.παρακαλω τους διαχειριστες ν απομακρυνουν απο δω τους κακοηθεις αναιδεις εγκαθετους επωνιδιστους και μη βιωσιμους συναδελφους.ειδικα το γκουερινι ουτε στα ματια μου δεν θελω να το βλεπω πλεον ουτε πουθενα αλλου.μ αρεσει κι ο ακατανομαστος κερκυραιος που εβαλε πρωτο το αμερικανοβελγικο ιμιτασιονε και μετα τα ιταλικα σκουπιδια που λεει και μια ψυχη.ουυυυυυ σε ολους ρε.πηγαινετε να κανετε παρεα με τον αλλο ιμιτασιονε φιδισιο του φορουμε.σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
.pop..banana..banana.
 
Last edited:
παρτε ρε απο δω τους τενεκεδες.εδω ειναι μονο για οπλα ρωσσικαπου εχουν αντεξει καποια τεστ.παρακαλω τους διαχειριστες ν απομακρυνουν απο δω τους κακοηθεις αναιδεις εγκαθετους επωνιδιστους και μη βιωσιμους συναδελφους.ειδικα το γκουερινι ουτε στα ματια μου δεν θελω να το βλεπω πλεον ουτε πουθενα αλλου.μ αρεσει κι ο ακαταμομαστος κερκυραιος που εβαλε πρωτο το αμερικανοβελγικο ιμιτασιονε και μετα τα ιταλικα σκουπιδια που λεει και μια ψυχη.ουυυυυυ σε ολους ρε.πηγαινετε να κανετε παρεα με τον αλλο ιμιτασιονε φιδισιο του φορουμε
.pop..banana..banana.
Ανεβασε μια φωτο με τα kicks παλι ευριπιδη να ισιωσουν ολοι.shoot..shoot.
 
Ανεβασε μια φωτο με τα kicks παλι ευριπιδη να ισιωσουν ολοι.shoot..shoot.
πισω κουφαλεεεεεεεςςςςςς και σας εφαγε η μαυριλααααααααααααααααα.εδω μονο γνησια ρεεεεεεεεεεεεεεε
ZducquJ.jpg

.shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..victory..victory..victory..victory.
 
πισω κουφαλεεεεεεεςςςςςς και σας εφαγε η μαυριλααααααααααααααααα.εδω μονο γνησια ρεεεεεεεεεεεεεεε
ZducquJ.jpg

.shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..victory..victory..victory..victory.
Τυφλα να χουν τα καλασνικοφ....ss400 θα κλαψουν τσιχλομανες....!!!!.pray to God.
 
παρτε ρε απο δω τους τενεκεδες.εδω ειναι μονο για οπλα ρωσσικα που εχουν αντεξει καποια τεστ.παρακαλω τους διαχειριστες ν απομακρυνουν απο δω τους κακοηθεις αναιδεις εγκαθετους επωνιδιστους και μη βιωσιμους συναδελφους.ειδικα το γκουερινι ουτε στα ματια μου δεν θελω να το βλεπω πλεον ουτε πουθενα αλλου.μ αρεσει κι ο ακατανομαστος κερκυραιος που εβαλε πρωτο το αμερικανοβελγικο ιμιτασιονε και μετα τα ιταλικα σκουπιδια που λεει και μια ψυχη.ουυυυυυ σε ολους ρε.πηγαινετε να κανετε παρεα με τον αλλο ιμιτασιονε φιδισιο του φορουμε.σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
.pop..banana..banana.
Αντί να πεις ευχαριστώ που ομορφηνε λίγο το τοπικ σας έπαθες ρωσικό κοκομπλοκο, Τώρα έχει και τον άλλον τον.........αγριόγατα να σου κρατάει τα μπόσικα........sarcastic.
Όπου να'ναι θα εμφανιστεί και ο έτερος της ρώσικης παροικίας, ο Κεφαλωνιτης να μας τα σούρει και αυτός........pop.
 
Ποιος ειναι αυτος;
Να τον βρω, μπας και ξεκινησω τις σωστες παρεες και γονιμες συναναστροφεςha haaa

ενας δεν τον ξερεις.τωρα ακουσα οτι ψαχνει αυτοκολητα μπερετομπενελι αχαχαχαχ
.fool.
Άστον Αποστόλη μου , ευτυχώς την κατάλαβες και μπήκες στον ισιο δρόμο.......sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top