Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν νομίζω... Το δικό σου δεν πρέπει να είναι τόσο ευαίσθητο. Αυτά που είναι της μόδας τώρα είναι φοβερά ευαίσθητα.
Κάτσε μη βρω πάτημα και στείλω ολόκληρο το όπλο. Στην αγγελία θα βάλω έχει και μεγάλο κουμπί.
Δε το χω σε τίποτα. .very funny.
 
Τώρα εσύ νομίζεις ότι κάτι είπες.
Είναι σαν να μου λες, ότι η πολυτέλεια είναι για όλους.
Δυστυχώς φίλε μου η πολυτέλεια δεν είναι για όλους. ..... και η πολυτέλεια υπάρχει εκεί που υπάρχει η δυνατότητα.
Αν δεν σου αρέσουν τα Benelli είναι άλλη κουβέντα.
Πάντως αυτοί κάτι ξέρουν παραπάνω από σένα και από εμένα
Τα benelli είναι πολύ ωραία όπλα αλλά το ένα εκατομμύριο για 5 benelli αν το βάλεις δίπλα δίπλα και το σκεφτείς σοβαρά γνωρίζοντας κυνηγετικά όπλα που μπορείς να αποκτήσεις και να έχεις και ρέστα είναι για πολλά γέλια.
 
Τα benelli είναι πολύ ωραία όπλα αλλά το ένα εκατομμύριο για 5 benelli αν το βάλεις δίπλα δίπλα και το σκεφτείς σοβαρά γνωρίζοντας κυνηγετικά όπλα που μπορείς να αποκτήσεις και να έχεις και ρέστα είναι για πολλά γέλια.
Ρε Γιάννη αυτό είναι συλλεκτικό. Δεν έχει πρακτικό σκοπό.
 
Ρε Γιάννη αυτό είναι συλλεκτικό. Δεν έχει πρακτικό σκοπό.
Συλλεκτική είναι και η κουράδα του καθενός και έχει μοναδικό σχήμα .Το νόημα του συλλεκτικού φίλε έχει να προσφέρει άλλα πράγματα όχι μόνο σκάλισμα και ξύλο.
 
άψογες και οι δύο. μου αρέσει περισσότερο η πρώτη με τα 5αρια

Οταν την εφερε ο καλος μου φιλος....την ''εστυψα'' στις δοκιμες....μαζι και με την δευτερη κανη που ειχε
μια ντελουξ.
Και αυτη με 18,3 αυλο....
Απο τα 32 γραμμαρια μεχρι και τα 48....και οι δυο κανες κεντησαν Σταματη μου !!!
 
Ο σαλιάρης είπε να κάνει review σε benelli και το έκανε σε αριστερή Μ2 με τροποποιήσεις. Δεν έχει άλλη στο UK?? WTF????
Παρακινεί κιόλας να την αγοράσεις έστω και αν δε θες αριστερή. Κάνει και μαγκιές, ρίχνει από

Κατι λέει για την μαξους στο βίντεο .think.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top