Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ναι αυτό είναι Μάριε. Απλά δεν ήταν σίγουρος αν υπάρχει ακόμα . Η Μ1 υπάρχει σίγουρα μου ειπε
Αν δεν κάνω λάθος η Μ1 είναι βαρύτερη σε σχέση με την Μ2 που βγήκε μετά
Δεν θυμάμαι γιατί έχω χρόνια να πιάσω στα χέρια μου αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος
 
https://www.kalkantzakos.com/Product/7822/super-black-eagle,-aristeri-karampina-benelli

Αυτο θα ειναι. Πολυ καλο και η τιμη ειναι ακομα καλυτερη.
:eek:
Μας ξέσκισε ο Καλκ...
Το έχω στη βαλίτσα του με ούτε 10 κουτιά φυσίγγια ριγμένα και τώρα έπεσε η αξία του κατακόρυφα.
Το είχα πάρει το '02 ή το '03 για τον Έβρο, γιατί ένας φίλος την προηγούμενη χρονιά κατέβαζε τα χηνάρια από το Θεό με σούπερ μάγκνουμ...
Ε, πήγα μια φορά και πάπαλα...
 
:eek:
Μας ξέσκισε ο Καλκ...
Το έχω στη βαλίτσα του με ούτε 10 κουτιά φυσίγγια ριγμένα και τώρα έπεσε η αξία του κατακόρυφα.
Το είχα πάρει το '02 ή το '03 για τον Έβρο, γιατί ένας φίλος την προηγούμενη χρονιά κατέβαζε τα χηνάρια από το Θεό με σούπερ μάγκνουμ...
Ε, πήγα μια φορά και πάπαλα...
πηρες απο αυτες που δε σκοτωνουν...fgr2
 
:eek:
Μας ξέσκισε ο Καλκ...
Το έχω στη βαλίτσα του με ούτε 10 κουτιά φυσίγγια ριγμένα και τώρα έπεσε η αξία του κατακόρυφα.
Το είχα πάρει το '02 ή το '03 για τον Έβρο, γιατί ένας φίλος την προηγούμενη χρονιά κατέβαζε τα χηνάρια από το Θεό με σούπερ μάγκνουμ...
Ε, πήγα μια φορά και πάπαλα...
Για να μην νιώθεις μοναξιά ξεσκίστηκαν και άλλοι μετά από εσένα βλέπε Μ2
Και πάει στο διάολο εσύ την πήρες το 02-03 ένας γνωστός πήρε την Μ2 και μετά από λίγο έπεσε η τιμή και τράβαγε τις κωλότριχες του
 
Benelli M1 super 90 ή μαύρο αετό ( μάλλον το πρώτο μοντέλο είναι) ιδού η απορία.
Tο δεύτερο το ειχε ο φιλος που κυνηγάμε μαζι το οπλο ηταν απίστευτο πολύ καλες τουφεκιές μηδέν προβλήματα. Οχι βεβαια οτι το Μ1 δεν ειναι καλο.
 
Ε τοτε τι σκατα λεει σε αποθεμα.
Η φάση είναι όπως και με τα φυσίγγια και ισχύει για όλα τα μαγαζιά που έχουν e shop . Πρέπει κάποιος μέσα σε όλες τις δουλειές του μαγαζιού να ψάξει τα στοκ και να αλλάξει τις διαθεσιμότητες και τις τιμές σε όλα τα προϊόντα ένα ένα. Γι'αυτό καλή η έρευνα αγοράς από το διαδίκτυο ΑΛΛΆ κάνουμε τηλέφωνο για να βεβαιωθουμε.
 
Για να μην νιώθεις μοναξιά ξεσκίστηκαν και άλλοι μετά από εσένα βλέπε Μ2
Και πάει στο διάολο εσύ την πήρες το 02-03 ένας γνωστός πήρε την Μ2 και μετά από λίγο έπεσε η τιμή και τράβαγε τις κωλότριχες του
Εμ Γιώργο μου η πραγματική τιμή της μπενελας αυτή είναι, οκτώ κατοσταρικα, μην κοιτάς που τρώνε την παραμυθά μερικοί και πληρώνουν δύο χιλιάδες για ένα τέτοιο όπλο. Εγώ θα την πάρω για να διώχνω τις κουρούνες από τα καλαμπόκια και για παγανα, άμα βγει κανένα γουρούνι θα έχω έτοιμη της ρεμιγκντον .yelling.
 
Εμ Γιώργο μου η πραγματική τιμή της μπενελας αυτή είναι, οκτώ κατοσταρικα, μην κοιτάς που τρώνε την παραμυθά μερικοί και πληρώνουν δύο χιλιάδες για ένα τέτοιο όπλο. Εγώ θα την πάρω για να διώχνω τις κουρούνες από τα καλαμπόκια και για παγανα, άμα βγει κανένα γουρούνι θα έχω έτοιμη της ρεμιγκντον .yelling.
Το θέμα είναι ότι η μια δεν θα σταματήσει ποτέ να δουλεύει ενώ με την ρεμιγκτον ένα άγχος το έχεις κάθε φορά
 
Το θέμα είναι ότι η μια δεν θα σταματήσει ποτέ να δουλεύει ενώ με την ρεμιγκτον ένα άγχος το έχεις κάθε φορά
Το μόνο άγχος μου είναι μήπως με τα χρόνια ξεχάσω την παλινδρόμηση και μένω με κενή θαλάμη. Τώρα που είμαι νέος ακόμα πυρώνει το μέταλλο Παναγιώτη μου ;)
 
Το μόνο άγχος μου είναι μήπως με τα χρόνια ξεχάσω την παλινδρόμηση και μένω με κενή θαλάμη. Τώρα που είμαι νέος ακόμα πυρώνει το μέταλλο Παναγιώτη μου ;)
Το λέω γιατί έχουν δει τα ματάκια μου κάτι σχισμένες βάσης και άλλους δυο να μένουν από διαφορά λαμακια και λοιπά
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top