Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πως και σου κολησε αυτο το οπλο?παλιο ειναι. Ειπαρχουν ποιο κενουρια μοντελα.sarcastic.

Επειδη το εχω επωμισει απο φιλο και με εχει βολεψει τρομερα η υπερηψωμενη του ριγα,κιολας με ενα τσοκακι Seminol 2,5 αστερια κανει παπαδες μου εχει κατσει να παρω Μ1....Για Μ2 δεν την πολυσυμπαθω ο νεος ειναι ωραιος λενε αλλα ο παλιος ειναι αλλιως...;)
 
Καλησπέρα σε όλους. Εσείς ρε παιδιά που έχετε την μ2 γθα πείτε μου γιατί χαλάει το πέλμα της. Είδα ενός φίλου μου ότι χαλούσε λογο τριβής από της επωμισεις κ δεν την είχε ουτε μήνα. Αστοχία υλικού η θέλει προστατευτικο;( Που δεν μου αρέσει).Μου λένε επίσης οτι η κομφορτ είναι μάπα μπροστά στην απλή κ γλιτωνω κ 100ευρω εσείς τη λέτε για πείτε απόψεις όσοι την έχετε γιατί σκέφτομαι να την αγοράσω. Ευχαριστώ.
 
Καλησπέρα σε όλους. Εσείς ρε παιδιά που έχετε την μ2 γθα πείτε μου γιατί χαλάει το πέλμα της. Είδα ενός φίλου μου ότι χαλούσε λογο τριβής από της επωμισεις κ δεν την είχε ουτε μήνα. Αστοχία υλικού η θέλει προστατευτικο;( Που δεν μου αρέσει).Μου λένε επίσης οτι η κομφορτ είναι μάπα μπροστά στην απλή κ γλιτωνω κ 100ευρω εσείς τη λέτε για πείτε απόψεις όσοι την έχετε γιατί σκέφτομαι να την αγοράσω. Ευχαριστώ.

Πιθανον αστοχια υλικου για να χαλασει τοσο γρηγορα...Εχω φιλους με Μ2 ναι μεν χαλανε τα πελματα αλλα υστερα απο χρονια...Ο ενας το αλλαξε μετα απο 7 χρονια και ο αλλος εξακολουθει και συνεχιζει με το ιδιο και το εχει μια 8ετια σιγουρα μπορει και παραπανω...Παντως το Comfort δεν συμφερει με τιποτα αν χαλασουν η ραχη και τα βελη θες ενα 70αρι αντικατασταση...Τωρα οσο για τις απλες της προσφορας στα 950 ευρω καποιοι λενε πως ειναι Τουρκικες για αυτο και ειναι τετοια η τιμη τους....
 
Aπο οτι ξερω Βαση νομοθεσιας CIP oi εταιριες που κατασκευαζουν τα οπλα τους σε χωρες οι οποιες δεν ανηκουν στην cip εχουν υποχρεωση να σφραγιζουν τα οπλο τους με την σχετικη σφραγιδα Εαν οι BENELLI εχουν την αναλογη σφαγιδα τοτε πιθανον να ισχυει αυτο.Διαφορετικα <<αυτοι οι καποιοι λενε αρλουμπες>>;)
 
Όταν όπλα που κατασκευάζονται σε χώρα εκτός CIP εισάγονται σε χώρα μέλος CIP (πχ από Αμερική σε Γερμανία) αυτά περνάνε υποχρεωτικά από το Proof House της χώρας εισαγωγής και σφραγίζονται ανάλογα.
 
Καλησπέρα σε όλους. Εσείς ρε παιδιά που έχετε την μ2 γθα πείτε μου γιατί χαλάει το πέλμα της. Είδα ενός φίλου μου ότι χαλούσε λογο τριβής από της επωμισεις κ δεν την είχε ουτε μήνα. Αστοχία υλικού η θέλει προστατευτικο;( Που δεν μου αρέσει).Μου λένε επίσης οτι η κομφορτ είναι μάπα μπροστά στην απλή κ γλιτωνω κ 100ευρω εσείς τη λέτε για πείτε απόψεις όσοι την έχετε γιατί σκέφτομαι να την αγοράσω. Ευχαριστώ.
Το ίδιο και σ' εμένα... Έχει τριφτεί. Αλλά δεν με ενοχλεί. Όταν χαλάσει θα πάρω άλλο. Δεν είναι σοβαρό μειονέκτημα!!
 
Το ίδιο και σ' εμένα... Έχει τριφτεί. Αλλά δεν με ενοχλεί. Όταν χαλάσει θα πάρω άλλο. Δεν είναι σοβαρό μειονέκτημα!!
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας.Δεν το καλύπτει η εγγύηση εννοω την αλλαγή του πέλματος μιλαω πάντα για την κομφορτ μιας κ η απλή δεν έχει κανένα πρόβλημα.;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top