Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας.Δεν το καλύπτει η εγγύηση εννοω την αλλαγή του πέλματος μιλαω πάντα για την κομφορτ μιας κ η απλή δεν έχει κανένα πρόβλημα.;
Δεν το καλύπτει!
Μπορεί να υποχωρήσουν αν του τα κάνεις τσουρέκια, αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει...
 
Καλησπέρα στο forum θα ήθελα τα φώτα σας έχω μία Raffaello Special με 71 πόντους κάννη όχι magnum 2 αστέρια σταθερό τσοκάρισμα...Σκέφτομαι να την αλλάξω και να πάρω μια με τσοκάκια...Αξίζει τον κόπο ποια είναι η γνώμη σας;
Κυνηγάς μόνο πάπια φίλε?
 
Καλησπέρα στο forum θα ήθελα τα φώτα σας έχω μία Raffaello Special με 71 πόντους κάννη όχι magnum 2 αστέρια σταθερό τσοκάρισμα...Σκέφτομαι να την αλλάξω και να πάρω μια με τσοκάκια...Αξίζει τον κόπο ποια είναι η γνώμη σας;

Νίκο άμα κυνηγάς μόνο στο καρτέρι μην το αλλάζεις.
Αλλά και για κοντινά υπάρχουν πλέον τόσα πολλά διασποράς που μπορείς να κάνεις την δουλειά σου.
 
Νίκο άμα κυνηγάς μόνο στο καρτέρι μην το αλλάζεις.
Αλλά και για κοντινά υπάρχουν πλέον τόσα πολλά διασποράς που μπορείς να κάνεις την δουλειά σου.

Δεν έχω θέμα με τα κοντινά τα χαλάω λίγο βέβαια αλλά δεν με δυσκολεύουν
 
Σχεδόν όλη την σεζόν παπιά...Μόνο λίγο τον Φλεβάρη τσίχλα
Η άποψη μου είναι να μην αλλάξεις κάννη! Κατ'αρχάς θα βγεις χαμένος στις μακρυνές τουφεκιές. Πάντα οι κάννες με σταθερό τσοκ είναι καλύτερες από αυτές με εναλλασόμενο. Θα κερδίσεις στις κοντινές αλλά αν έχεις βολευτεί δεν βρίσκω τον λόγο...προσωπική μου άποψη!
 
Λεμε να αλλάξει την κανη μονο ή όλο το οπλο;; τα τσοκ ειναι πλεονέκτημα σιγουρα αλλα αν δεν εχεις πρόβλημα με τα αποτελέσματα σου μην κανεις κατι που θα σε χαλασει! Προσωπικά δεν ειχα ποτε οπλο με σταθερό τσοκ και πλεον δεν θα έπαιρνα κιολας!
 
Δεν έχω θέμα με τα κοντινά τα χαλάω λίγο βέβαια αλλά δεν με δυσκολεύουν
Αμα σκοτονεις και εχεις βρει τα πατηματα σου μην την αλαξεις για κανενα λογο.Το μονο που μπορεις να κανεις για να την ευχαριστ. Ακομα περισοτερο ειναι κονο και πορτινγκ.Θα μεταμορφοθει προς το καλητερο.Το κοντα το ριθμηζεις. ΜΕ ενα Κουτουμανος διασπορας 38gr no7..sarcastic.
 
Ειναι πολυ ωραιο οπλο το ειχα αλλωστε και εχω πει τα καλυτερα, αλλα μια καινουργια rafaello με τσοκ πιστευω οτι αξζει, αλλος αυλος και καλυτερη σχεδιαση, κρυογενη τσοκ και οτι αλλο νεο εχει μαλλον προς το καλυτερο

Την καινούργια Raffaello δεν θα την προτιμούσα με τίποτα,έτυχε επειδή κυνήγησα με φίλο που την έχει και παπιά και τσίχλα και δεν μου άρεσε καθόλου...Καταρχάς προσωπικά για εμένα κλωτσάει ακόμα και με 32 γραμμάρια κλωτσάει αρκετά έως και ενοχλητικά θα έλεγα φαντάσου στις πιο βαριές γομώσεις τι θα γίνεται..
 
Την καινούργια Raffaello δεν θα την προτιμούσα με τίποτα,έτυχε επειδή κυνήγησα με φίλο που την έχει και παπιά και τσίχλα και δεν μου άρεσε καθόλου...Καταρχάς προσωπικά για εμένα κλωτσάει ακόμα και με 32 γραμμάρια κλωτσάει αρκετά έως και ενοχλητικά θα έλεγα φαντάσου στις πιο βαριές γομώσεις τι θα γίνεται..
Δεν μου φαινεσαι για παιδι που το ενοχλει το κλωστημα....
 
Αμα σκοτονεις και εχεις βρει τα πατηματα σου μην την αλαξεις για κανενα λογο.Το μονο που μπορεις να κανεις για να την ευχαριστ. Ακομα περισοτερο ειναι κονο και πορτινγκ.Θα μεταμορφοθει προς το καλητερο.Το κοντα το ριθμηζεις. ΜΕ ενα Κουτουμανος διασπορας 38gr no7..sarcastic.
Τη λες ρε παιδι μου κανουν δουλειστα αυτα τα 38αρια
 
Δεν μου φαινεσαι για παιδι που το ενοχλει το κλωστημα....
Είναι ενοχλητική Γρηγόρη ελαφριά καταρχάς πολύ εμένα προσωπικά με ενοχλεί να είναι τόσο ελαφρύ το όπλο μου θέλω να καταλαβαίνω στα χέρια μου ειδικά κιόλας όταν κυνηγάμε καρτέρι
 
με την άδεια και βοήθεια ενός ευγενέστατου συναδέλφου κυνηγού παραθέτω τις φωτο από το νέο 828U της BENELLI :)









image upload no compression
Παιδια λεω και εγω να παρω το 828u...εσεις που το εχετε παρει ποιο θεωρειται καλυτερο το μαυρο η το νικελ...μου ειπαν πως το νικελ ειναι ποιο παθιαρικο στις γραντζουνιες...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top