Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γρήγορη βγαίνει όμως σε δύο διαμετρήματα 12 και 20 μήπως τα 2,800 είναι για το εικοσαρι ? στη σελίδα δεν φαίνεται ξεκάθαρα.
Παντος Κωνσταντινε το 80% απο τα βινεακια στο you tube με κην.υδροβιων στο Αμερικα εχουν Μπενελι Μ2 καιΣΒΕ2 εχουν οι Αμερικανοι καποια εξηγ. για αυτο? Η μιπος τα ΜΠΕΝΕΛΙCOSTUM ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΗΝΑΓΟΝΙΣΜΟΥ?Λεω εγω τορα.
 
Ωραια αν εχει βελτιωθεί και αυτο το χαρακτηριστικό benelli ειναι! Για να μην ψάχνω άυλο; επιςης το οπλο που εχεις δει τι μήκος καννης;;
Και μια δικια μου ερώτηση για την Ελλάδα ποια παραλλαγή ειναι η προτιμότερη ανεξαρτήτως τι βγάζει η καθε εταιρεία; δάσους, βάλτου κλπ
 
Παντος Κωνσταντινε το 80% απο τα βινεακια στο you tube με κην.υδροβιων στο Αμερικα εχουν Μπενελι Μ2 καιΣΒΕ2 εχουν οι Αμερικανοι καποια εξηγ. για αυτο? Η μιπος τα ΜΠΕΝΕΛΙCOSTUM ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΗΝΑΓΟΝΙΣΜΟΥ?Λεω εγω τορα.

Πλεον και την sbe3!
 
Το ξέρεις το συγκεκριμένο μοντέλο;Το κομφορτ είναι κομπλέ;Σκέφτομαι μία ανταλλαγουλα;)
Τα ιδια οπλα ειναι με τη μονη διαφορα τα συνθετικα μερη,εγω ειμαι fun της καρυδιας και στην θεση σου δεν θα την αλλαζα,αυτα ομως ειναι γουστα:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top