Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευριπιδη καλοτουφεκο και παλι! Πολυ καλα ρίξατε μπραβο! Εύκολο οπλο οπως το ειπες ετσι ένιωσα οταν το έπιασα και εγω..επισης περα απο τα αλλα μου άρεσε και το πέλμα του οπως το ειδα..οι τουφεκιές μια χαρα μου φαινονται επισης!! Δεν μπόρεσα να έρθω σημερα αν και το ήθελα πολυ..Τετάρτη θα ανέβω μαλλον..
 
Ευριπιδη καλοτουφεκο και παλι! Πολυ καλα ρίξατε μπραβο! Εύκολο οπλο οπως το ειπες ετσι ένιωσα οταν το έπιασα και εγω..επισης περα απο τα αλλα μου άρεσε και το πέλμα του οπως το ειδα..οι τουφεκιές μια χαρα μου φαινονται επισης!! Δεν μπόρεσα να έρθω σημερα αν και το ήθελα πολυ..Τετάρτη θα ανέβω μαλλον..
Εκεί θα είμαι θεού θελοντος γιατί μάλλον ήρθε και η ταυτότητα.αύριο κάποια στιγμη θα σε πάρω τηλ.
 
Ευριπίδη, καλορίζικο και καλοτούφεκο το νέο σου απόκτημα. Έχω "χάσει επεισόδια" αυτές τις μέρες που έλειπα... Σου εύχομαι να το χαίρεσαι και να το λιώσεις στο μπαλωτίδι!!! Ωραίο εργαλείο πάντως. Ρε κουφάλες με τα benellia, με βάζετε σε μεγάλο πειρασμό ... να μπω κι εγώ στο club !!!
.sarcastic.
Θα τα πούμε κι από κοντά. Θα ανέβεις αύριο στο σκοπευτήριο; Αν και φαίνεται ότι ο καιρός θα γ@...ιέται πάλι από τον αέρα, εγώ θα πάω οπωσδήποτε γιατί μετά από 15 μέρες αποχή ... έχω πάθει στερητικό σύνδρομο :D Αλλιώς θα τα πούμε την Τετάρτη ...
 
Μπενελάκηδες για πείτε μου κάτι, το πέλμα της φωτογραφίας η εταιρία το δίνει για κάποιον που επομίζει δεξιά ή αριστερά; Εγώ λεω δεξιά, σωστά;

 
Γιώργο χωρίς να είναι μπενελακιας ακόμα με κάθε επιφύλαξη για θέμα που δεν έχω ασχοληθεί τεινω να συμφωνήσω μαζί σου.
 
Ευριπίδη, καλορίζικο και καλοτούφεκο το νέο σου απόκτημα. Έχω "χάσει επεισόδια" αυτές τις μέρες που έλειπα... Σου εύχομαι να το χαίρεσαι και να το λιώσεις στο μπαλωτίδι!!! Ωραίο εργαλείο πάντως. Ρε κουφάλες με τα benellia, με βάζετε σε μεγάλο πειρασμό ... να μπω κι εγώ στο club !!!
.sarcastic.
Θα τα πούμε κι από κοντά. Θα ανέβεις αύριο στο σκοπευτήριο; Αν και φαίνεται ότι ο καιρός θα γ@...ιέται πάλι από τον αέρα, εγώ θα πάω οπωσδήποτε γιατί μετά από 15 μέρες αποχή ... έχω πάθει στερητικό σύνδρομο :D Αλλιώς θα τα πούμε την Τετάρτη ...
Στέλιο έτσι απο τον Γιάννη την πατησα κι εγώ και μπήκα στο club. και για να σε μπριζωσω κι άλλο μετα απο σχεδόν 5 κουτιά φυσίγγια που έριξε σήμερα όταν την ελυσα μονο η κάνη και το τσοκ ήτανε λερωμένα.όλα τα υπολοιπα μέρη τίποτα.όχι αύριο δεν θα έρθω.τη τέταρτη αν είσαι εκεί θα τα πουμε
 
το συγκεκριμένο είναι δεξιό το είχα στη montefeltro και με είχε βολέψει αφάνταστα

522benelli_thumb.jpg

αυτό που ρωτάει ο Γιώργος είναι για comfort δεξιό και το έχει φίλος μου σε m2
 
Ε
το συγκεκριμένο είναι δεξιό το είχα στη montefeltro και με είχε βολέψει αφάνταστα

522benelli_thumb.jpg

αυτό που ρωτάει ο Γιώργος είναι για comfort δεξιό και το έχει φίλος μου σε m2
Να τέτοιο θέλω!!!!!μου αρέσει,διαστάσεις έχουμε;
 
Ευριπίδη, καλορίζικο και καλοτούφεκο το νέο σου απόκτημα. Έχω "χάσει επεισόδια" αυτές τις μέρες που έλειπα... Σου εύχομαι να το χαίρεσαι και να το λιώσεις στο μπαλωτίδι!!! Ωραίο εργαλείο πάντως. Ρε κουφάλες με τα benellia, με βάζετε σε μεγάλο πειρασμό ... να μπω κι εγώ στο club !!!
.sarcastic.
Θα τα πούμε κι από κοντά. Θα ανέβεις αύριο στο σκοπευτήριο; Αν και φαίνεται ότι ο καιρός θα γ@...ιέται πάλι από τον αέρα, εγώ θα πάω οπωσδήποτε γιατί μετά από 15 μέρες αποχή ... έχω πάθει στερητικό σύνδρομο :D Αλλιώς θα τα πούμε την Τετάρτη ...
θα σωθεις από τις ξυλοσομπες , ακομα να το παρεις ????
 
μ αυτη τη ριγα ερχεται γιωργο και την εχω συνηθισει.ο αυλος δεν με προβληματισε γιατι και η rem που μου εδωσε ο πατερας μου εχει 3αρι αυλο και ειχα καλα αποτελεσματα αλλα και με την 302 με τον 4αρι αυλο παλι ειχα καλα αποτελεσματα.οποτε νομιζω οτι ειναι θεμα συνηθειας.απλα πρεπει να το συνηθισω λιγο πιο πολυ τωρα και να μην σκεφτομαι τον αυλο.παμε στο θεμα δικανο.αυτο που ηθελα δεν μπορουσα οικονομικα να το παρω σκεφτηκα οτι δεν θα ηθελα τελικα ενα 2ο μπαικαλ.και η τιμη της συγκεκριμενης μου επεσε πολυ καλη και ο μαγαζατορας ειναι φιλος και καναμε διακανονισμο.ασε που μολις την επιασα μου εκανε κλικ.επισης η beretta η 1200 f που ηταν η πρωτη μου αγαπη ειχε κι αυτη 3αρι αυλο
Ευριπίδη καλά καψιματα και σκοτώματα αν και ετεροχρονισμένα.
 
το συγκεκριμένο είναι δεξιό το είχα στη montefeltro και με είχε βολέψει αφάνταστα
Μάκη, αυτό που έβαλα εγώ η εταιρία το βγάζει δεξιό, αυτό που έβαλες εσύ είναι και αυτό δεξιό; Είσαι σίγουρος;
 
Μάκη, αυτό που έβαλα εγώ η εταιρία το βγάζει δεξιό, αυτό που έβαλες εσύ είναι και αυτό δεξιό; Είσαι σίγουρος;
ναι σίγουρος γιατί είχα κι εγώ απορία στην αρχή αν ήταν αριστερό
δεν θα θυμάσαι.....το πήρα την ημέρα που ο Πάνος πήρε την vinci σας το έδειξα όταν πίναμε μπύρες για κέρασμα...και συζητήσαμε το ίδιο πράμα
δεξιό είναι Γιώργο πολύ βολικό και μελετημένο....κουμπώνει ακριβώς το κοντάκι και δεξιά το φάλτσο αφήνει να κινείται με ευκολία το όπλο με οποιοδήποτε ρούχο λόγω μασχάλης ειδικά στις ψηλές τουφεκιές
έχω επωμίσει κι αριστερό σε m2 ενός φίλου στη Ραφήνα και ήταν πολύ άβολο στην τουφεκιά :)
 
Όντως πάει καιρός, δεν το θυμόμουν. Το θέμα είναι ότι εκεί ήθελα να καταλήξω και χωρίς να το ξέρεις απάντησες σε αυτό που ήθελα να ρωτήσω. Μου το υπέδειξε ο Γιώργος αυτό το θέμα με τα πέλματα της Benelli. Βλέποντας κάποιος τις δύο φωτογραφίες και παίρνοντας υπόψιν ότι αυτό που έβαλα εγώ είναι δεξιό, θα έβγαζε το συμπέρασμα ότι αυτό που έβαλες εσύ είναι αριστερό. Στην δική μου φώτο το μεγάλο φάλτσο είναι αριστερά και στην δική σου δεξιά. Ωστόσο το πιο βολικό είναι για δεξιά επομίζοντες να τοποθετείται το πέλμα με την ανατομία που έβαλες εσύ. Αυτό που έβαλα εγώ στην φώτο, νομίζω το λέει comfort jel, το δικό σου δεν ξέρω αν είναι παλιότερης φουρνιάς και αν άλλαξε κάτι στην συνέχεια με την φιλοσοφία της εταιρίας.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top