Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Θα πω σήμερα να την δω αυτή που πήρα από κοντά να δω και έχει ίδια κάνη με την Μ2 και ταιριάζει η μια με την άλλη έχει πέσει πατέντα για την ελληνική αγορά μάλλον αλλά με τιμή στα ύψη
Περιμενουμε τα νεα σου επι του θεματος.
 
Δεν έχει δεύτερο όπλο να ελέγξεις μήπως έχει crio αυτό; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι μήπως παλιότερα την εβγαζε χωρίς crio και του έχει μείνει stock.
Δεν έχει αγοράσει κανένας άλλος εδώ black eagle 3 να μας πει αν έχει η δικιά του crio ή όχι?
 
ρε παιδια...θα ερθει σφραγισμενο οπλο στο κουτι και θα εχει κανη απο αλλο;...θα τρελαθουμε;
Όχι άλλα θα μπορούσε να ισχύει το εξής:
Ο αντιπρόσωπος να παραγγείλει το συγκεκριμένο μοντέλο όπλου με διαφορετικές προδιαγραφές..... Επί του προκειμένου απλή κάνη και όχι cryo......
Είναι σύνηθες να ακολουθείται τέτοια πρακτική στα αυτοκίνητα αλλά και σε όπλα...... Γνωρίζω περίπτωση με τα δίκανα baikal που για κάποιο διάστημα τα κάναν εισαγωγή μόνο τα μεταλλικά μέρη χωρίς ξύλα τα οποία τα φτιαχναν εδώ..... Τα έφτιαχνε γνωστός μου, κοντάκι -παπια και τα έστελνε στον εισαγωγέα.......
Για το κέρδος όλα γίνονται......
 
Όχι άλλα θα μπορούσε να ισχύει το εξής:
Ο αντιπρόσωπος να παραγγείλει το συγκεκριμένο μοντέλο όπλου με διαφορετικές προδιαγραφές..... Επί του προκειμένου απλή κάνη και όχι cryo......
Είναι σύνηθες να ακολουθείται τέτοια πρακτική στα αυτοκίνητα αλλά και σε όπλα...... Γνωρίζω περίπτωση με τα δίκανα baikal που για κάποιο διάστημα τα κάναν εισαγωγή μόνο τα μεταλλικά μέρη χωρίς ξύλα τα οποία τα φτιαχναν εδώ..... Τα έφτιαχνε γνωστός μου, κοντάκι -παπια και τα έστελνε στον εισαγωγέα.......
Για το κέρδος όλα γίνονται......
Αυτό δεν είναι κακό, εννοώ το να φτιάχνουν τα ξύλα εδώ. Εγώ θα το έβρισκα έναν λόγο παραπάνω για να αγοράσω το συγκεκριμένο έναντι αλλου
 
https://benelli.it/en/arma/black-eagle
εδω ξεκαθαρα αναφερεται οτι εχει κανη crio....παρε ενα τηλεφωνο εκει που αγορασες το οπλο και ρωτα αν στην αριστερη πλευρα της κανης γραφει crio...View attachment 51870
Η φωγραφια που έβαλες έχει την συνθετική συρταρωτη ρίγα.Και ξαναρωτώ κρυο κάννες βγαίνουν και με μεταλλικές ρίγες κολλημένες στη κάννη;
 
Λοιπόν μόλις κοίταξα την παρουσίαση της sbe3 που είχε κάνει ο μαστορακος πριν ένα χρόνο .Το όπλο έχει κρύο κάννη όπως και 99,9%οπως το είδα στο βίντεο συνθετική ρίγα έχει την όψη καρμπον στο πλάι αλλά και βιδουλα που την κρατάει πάνω στα μεταλλικά στηρίγματα της κάννης,κοντά στο μπροστινό σκοπευτικό.Ο μαστορακος έδειξε και την σφράγιση ότι είναι κρύο κάννη.
 
Δεν έχει δεύτερο όπλο να ελέγξεις μήπως έχει crio αυτό; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι μήπως παλιότερα την εβγαζε χωρίς crio και του έχει μείνει stock.
Δεν έχει αγοράσει κανένας άλλος εδώ black eagle 3 να μας πει αν έχει η δικιά του crio ή όχι?
Και το δεύτερο έτσι είναι! Αλλά πήρα το πρωί τον κυργια και μου είπε όλα έτσι είναι όσα έχει και υπάρχουν διαθεσιμα ότι θέλω
 
Λοιπόν μόλις κοίταξα την παρουσίαση της sbe3 που είχε κάνει ο μαστορακος πριν ένα χρόνο .Το όπλο έχει κρύο κάννη όπως και 99,9%οπως το είδα στο βίντεο συνθετική ρίγα έχει την όψη καρμπον στο πλάι αλλά και βιδουλα που την κρατάει πάνω στα μεταλλικά στηρίγματα της κάννης,κοντά στο μπροστινό σκοπευτικό.Ο μαστορακος έδειξε και την σφράγιση ότι είναι κρύο κάννη.
Στο BEST στο ξύλο η στα υπόλοιπα είναι κανονικές
 
Αυτό ακριβώς. Αν δεν γράφει πάνω στην κάννη crio τότε μάλλον πάνε να σου πουλήσουν ίσως παλιότερο μοντέλο ή κάποιο stock. Είναι όμως παράξενο γιατί έχω την εντύπωση ότι όλες οι SB3 εχουν crio κάννες. Μάλλον θα κάνει λάθος ο μαγαζάτορας που σου την πουλάει και τελικά θα είναι σωστό το όπλο με crio κάννη. Έλεγξε το και αν δεν είναι crio μην την πάρεις. Δείξε του το και στο site της benelli ώστε να μην μπορεί να σου λέει μα και μου. Απαίτησε τα λεφτά σου πίσω.
Το site και το βίντεο είναι ξεκάθαρο ότι η ΒΕ έχει crio κάνη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top