Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
1150€ η μια 1750€ η αλλη
Τώρα με καταλαβαίνεις που είπα στον φίλο μου τον οπλοπώλη ... την φέρνεις σφραγισμένη, την ανοίγω εγώ, την βλέπω, αν δεν μου αρέσει κάτι δικό σου πρόβλημα.
Μην την αγοράζεις αν δεν είναι αυτό που είχες στο μυαλό σου.

Αλλά που είδες να έχει crio κάνη ?
Την black eagle δεν παράγγειλες ?

Που το γράφει αυτό ?
https://benelli.it/el/arma/black-eagle
 
Τώρα με καταλαβαίνεις που είπα στον φίλο μου τον οπλοπώλη ... την φέρνεις σφραγισμένη, την ανοίγω εγώ, την βλέπω, αν δεν μου αρέσει κάτι δικό σου πρόβλημα.
Μην την αγοράζεις αν δεν είναι αυτό που είχες στο μυαλό σου.

Αλλά που είδες να έχει crio κάνη ?
Την black eagle δεν παράγγειλες ?

Που το γράφει αυτό ?
https://benelli.it/el/arma/black-eagle
Αφου πατώντας πανω στο crio system που αναγραφει βγάζει αυτό
Screenshot_20220722_223533_com.android.chrome.jpg
 
Μη πάρεις το όπλο σε αυτά τα χρήματα χωρίς Κριό κάνη η Κριό κάνη είναι σαφώς ανώτερη από την απλη ,πάρε άλλο όπλο και πες στο κυργία ότι αυτή είναι μεγάλη μαλάκια που δέχθηκε να παραλάβει νέα όπλα τετοιου επιπέδου και τιμών με απλες κανες .Αυτό για να δούμε όλοι τη μεγάλη θεοποιημενη μπενελι και τις μαλακίες της .Πάρε μια Α400 η μία breda b12 .
 
Εγω πάντως πιστεύω οτι πρέπει να στείλουμε ενα μειλ στον Luca... Αν ισχύει αυτό που λεει ο κυργιας ή οποιοσδήποτε αλλος μεταπωλητής για την black eagle..Γιαννου... Δεν του γραφς ισυ με τη δική σου γλώσσα; θα πάρει λίγο καιρό να καταλάβει αλλα.. Τροφη για σκεψη...
 
Εγω θελω να ρωτήσω τον Παναγιώτη αν η black eagle που πλήρωσε ήταν εκθεσιακη ή σφραγισμενη;.. Πανω στην κανη αναγραφει ημερομηνία κατασκευής του οπλου.. Απο ποτε είναι το οπλο που πήρε;.. Ηταν σε κουτί το οποίο ανοίχτηκε μπροστά του;...
 
ΚΆΝΝΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΚ

CB - Εναλλάξιμο τσοκ - Crio - 65/70/76 cm; 2 Knurled blued Crio 70 + 20mm M (***); IC (****) + 3 Internal Crio nickel-plated 70mm F (*); IM (**); κυλινδ (*****)

Το CB τι ε

ΚΆΝΝΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΚ

CB - Εναλλάξιμο τσοκ - Crio - 65/70/76 cm; 2 Knurled blued Crio 70 + 20mm M (***); IC (****) + 3 Internal Crio nickel-plated 70mm F (*); IM (**); κυλινδ (*****)

Το CB τι ειναι?
crio barel
 
Εγω πάντως πιστεύω οτι πρέπει να στείλουμε ενα μειλ στον Luca... Αν ισχύει αυτό που λεει ο κυργιας ή οποιοσδήποτε αλλος μεταπωλητής για την black eagle..Γιαννου... Δεν του γραφς ισυ με τη δική σου γλώσσα; θα πάρει λίγο καιρό να καταλάβει αλλα.. Τροφη για σκεψη...
για στειλε να δουμε αν ειναι ευκολο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top