Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αυριο πρωι.. Θα τον ρωτήσω αν τα οπλα black eagle 3 inches που έρχονται ελλαδα έχουν καννες crio... Διοτι εδω ο αντιπρόσωπος λεει οτι δεν ειναι crio... Επίσης θα τον ρωτήσω αν ολες οι κανες criο αναγράφουν πανω την ενδειξη αυτη
 
Εγω θελω να ρωτήσω τον Παναγιώτη αν η black eagle που πλήρωσε ήταν εκθεσιακη ή σφραγισμενη;.. Πανω στην κανη αναγραφει ημερομηνία κατασκευής του οπλου.. Απο ποτε είναι το οπλο που πήρε;.. Ηταν σε κουτί το οποίο ανοίχτηκε μπροστά του;...
ηταν κατασκευής 2021 εγραφε η κανη. μα και καινουρια να παραγγειλω ο κυριας λεει οτι δεν εχει crio κανη. ειχε μια εκθεση και μια σφραγισμένη
 
Δηλαδη μας κοροιδευει τη μια και εμεις προτεινουμε να παμε στην ιδια εταιρεια να της δωσουμε παραπανω λεφτα...αντι να κανουμε αποχη και βουκινο το θεμα αυτο...σφαλιαρα - ευχαριστω ριξε κι αλλη πιο δυνατη!
Εγω παντως ουτε τα μοτοσακο της δεν θα ξαναγοραζα!
 
Τώρα με καταλαβαίνεις που είπα στον φίλο μου τον οπλοπώλη ... την φέρνεις σφραγισμένη, την ανοίγω εγώ, την βλέπω, αν δεν μου αρέσει κάτι δικό σου πρόβλημα.
Μην την αγοράζεις αν δεν είναι αυτό που είχες στο μυαλό σου.

Αλλά που είδες να έχει crio κάνη ?
Την black eagle δεν παράγγειλες ?

Που το γράφει αυτό ?
https://benelli.it/el/arma/black-eagle
Το σφραγισμένη με την benelli δεν λέει τίποτα γιατί πολλές φορές αλλάζει τις κάννες ο αντιπρόσωπος αναλόγως τι μήκος θέλεις, γι'αυτό έχει άλλο αριθμό η κάννη και άλλο η βάση.
 
Τωρα τον γαμησες. Αν εχει κανει μαλακια ο αντιπροσωπος θα πρεπει να τον εκθεσει (αν απαντησει) και μετα αν πας με την θετικη απαντηση στον Κυργια τι γινεται??
Εγω παιδια θεωρω οτι ολα τα οπλα της benelli φοράνε κριο κανες τα τελευταία 15 χρόνια.. Δε θυμάμαι ποσα χρόνια βγάζει κριο κανες... Οποτε θεωρω οτι απλα δεν αναγράφεται πανω σε αυτες.. Εξαρτάται και με ποιον μιλας καθε φορα.. Μη νομίζετε οτι ενας πωλητής σε ενα κατάστημα γνωρίζει ολες τις λεπτομέρειες
 
Εγω παιδια θεωρω οτι ολα τα οπλα της benelli φοράνε κριο κανες τα τελευταία 15 χρόνια.. Δε θυμάμαι ποσα χρόνια βγάζει κριο κανες... Οποτε θεωρω οτι απλα δεν αναγράφεται πανω σε αυτες.. Εξαρτάται και με ποιον μιλας καθε φορα.. Μη νομίζετε οτι ενας πωλητής σε ενα κατάστημα γνωρίζει ολες τις λεπτομέρειες
Λίγο δύσκολο να μην αναγράφεται αφού η εταιρία έχει και απλές μέχρι τώρα δεν έχω δει crio που να μην το αναγράφει όπως ο ίδιο συμβαίνει και με της power bore
 
Χθες άμαθα και κάτι άλλο από φίλο που ήταν παθών η αντιπροσωπείες γιατί έχει γίνει το περιστατικό εδώ παραγγέλνουν το όπλο ολόκληρο κομπλέ αλλά χωρίς κάνη. Και βάζουν οποία θέλουν επάνω πιθανών να παίζει και κάτι τέτοιο στην BE γιατί μπορεί να είχε μεγάλο στοκ σε κάνες Μ2 η αντιπροσωπία.
 
Χθες άμαθα και κάτι άλλο από φίλο που ήταν παθών η αντιπροσωπείες γιατί έχει γίνει το περιστατικό εδώ παραγγέλνουν το όπλο ολόκληρο κομπλέ αλλά χωρίς κάνη. Και βάζουν οποία θέλουν επάνω πιθανών να παίζει και κάτι τέτοιο στην BE γιατί μπορεί να είχε μεγάλο στοκ σε κάνες Μ2 η αντιπροσωπία.
Οταν ειναι ταυταριθμες με τη βαση?
 
Εγω ξέρω τι θα απαντήσει... Οτι γράφει το επίσημο σαιτ της εταιρείας ισχύει.. Αυτη θα είναι η απάντηση του και μετά αντε βγαλε ακρη...
Δεν υπάρχει περίπτωση και εγώ το πιστεύω δεν μπορεί να το γράφει στο site να το παρουσιάζει Επίσημα ο διευθυντής πωλήσεων της benelli Να το αναφέρει και να το δείχνει κιόλας στο βίντεο οπότε είναι λίγο δύσκολο να κάνουν Αυτές οι δύο πηγές λάθος και να έχει το σωστό ο κύργιας. Μάλλον έχει όλο το όπλο με τις βαλίτσες εδώ και το μοντάρει με Μ2 κάνες.
 
Κριό κανες σκέτες πριν καιρό δεν υπήρχαν είχε ρωτήσει φίλος και ζητούσαν και τα κέρατα τους ,λογικά το όπλο έχει κανη Κριό αν δεν έχει δει γίνει αλλαγή και δεν αξίζει να πληρωθεί τόσα χρήματα που διαβάζω 1700 € ,μάλλον η οικονομική δυσφορία αναγκάζει τους αντιπροσώπους να μαλακιζονται και να κοιτάνε να ξεστομαρουν με τον οποιοδήποτε τρόπο.
 
Χθες άμαθα και κάτι άλλο από φίλο που ήταν παθών η αντιπροσωπείες γιατί έχει γίνει το περιστατικό εδώ παραγγέλνουν το όπλο ολόκληρο κομπλέ αλλά χωρίς κάνη. Και βάζουν οποία θέλο6!υν επάνω πιθανών να παίζει και κάτι τέτοιο στην BE γιατί μπορεί να είχε μεγάλο στοκ σε κάνες Μ2 η αντιπροσωπία.
Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο;
Εδώ μπορεί να ζητάνε ότι θέλουν η Benelli σαν εταιρία που θεωρείται σοβαρή θα έστελνε όπλα χωρίς κάννες και θα άφηνε να βάζουν οι αντιπρόσωποι ότι κάννη θέλουν και σε μοντέλα που είναι από τα ακριβά της εταιρείας;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top