Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν υπάρχει περίπτωση και εγώ το πιστεύω δεν μπορεί να το γράφει στο site να το παρουσιάζει Επίσημα ο διευθυντής πωλήσεων της benelli Να το αναφέρει και να το δείχνει κιόλας στο βίντεο οπότε είναι λίγο δύσκολο να κάνουν Αυτές οι δύο πηγές λάθος και να έχει το σωστό ο κύργιας. Μάλλον έχει όλο το όπλο με τις βαλίτσες εδώ και το μοντάρει με Μ2 κάνες.
Τι τι θες τις crio ... δεν σκοτώνουν αυτές ... (αστείο)

Περίμενε να δούμε τι θα πει ο Λούκας και πάρε άλλο όπλο ... είναι μεγάλο σπάσιμο ...
 
Δεν μου ''καθεται'' καλα απο το εργοστασιο να εχουν διαφορετικους αριθμους, δεν ξερω, μπορει να κανω λαθος αλλα πιστευω οτι εδω κανουν αλλαγες αναλογα με το στοκ που εχουν και το μηκος κανης που ζηταει ο πελατης.
βιομηχανοποιημένο προϊόν η "καραμπίνα" δέχεται ομοειδή ανταλλακτικά και εξαρτήματα όπως κάννες χωρίς να χρειάζεται ΕΦΑΡΜΟΓΗ από ειδικό τεχνίτη, όπως τα δίκαννα.
Απολύτως ΘΕΜΙΤΗ πρακτική
αγοράζεις ένα αυτογεμές με 76 εκ κάννη για φάσσες και μετά αποφασίζεις να γίνεις φερματζής, αντί να πουλήσεις το όπλο παίρνεις μια κοντή κάννη και καθάρισες! αυτό δεν μπορείς να το κάνεις στο δίκαννο χωρίς μεγάλες δυσκολίες....
 
Το θέμα τελικά έληξε μόλις μίλησα με το κατάστημα και το όπλο ακυρώθηκε και πήρα την A5 grand passage σε 71 εκ κάνη πήγα χθες και την είδα ξανά και μου ερχόταν τέλεια και αυτή μιας κι την είχα ξαναδεί. Τσέκαρα και τον εξολκεα είναι από της βελτιωμένες. Μιας και αυτά τα δυο μου άρεσαν πήρα τουλάχιστον αυτό που μου αρέσει γιατί μετράει και αυτό στο Κυνηγετικό όπλο.
 
Το θέμα τελικά έληξε μόλις μίλησα με το κατάστημα και το όπλο ακυρώθηκε και πήρα την A5 grand passage σε 71 εκ κάνη πήγα χθες και την είδα ξανά και μου ερχόταν τέλεια και αυτή μιας κι την είχα ξαναδεί. Τσέκαρα και τον εξολκεα είναι από της βελτιωμένες. Μιας και αυτά τα δυο μου άρεσαν πήρα τουλάχιστον αυτό που μου αρέσει γιατί μετράει και αυτό στο Κυνηγετικό όπλο.
Ξανα καλοριζικη λοιπον. Εξαιρετικη αγορά. Μπραβο!!!!! :)
:)
 
Το θέμα τελικά έληξε μόλις μίλησα με το κατάστημα και το όπλο ακυρώθηκε και πήρα την A5 grand passage σε 71 εκ κάνη πήγα χθες και την είδα ξανά και μου ερχόταν τέλεια και αυτή μιας κι την είχα ξαναδεί.
Καλά έκανες
Τσέκαρα και τον εξολκεα είναι από της βελτιωμένες.
good !!!
 
βιομηχανοποιημένο προϊόν η "καραμπίνα" δέχεται ομοειδή ανταλλακτικά και εξαρτήματα όπως κάννες χωρίς να χρειάζεται ΕΦΑΡΜΟΓΗ από ειδικό τεχνίτη, όπως τα δίκαννα.
Απολύτως ΘΕΜΙΤΗ πρακτική
αγοράζεις ένα αυτογεμές με 76 εκ κάννη για φάσσες και μετά αποφασίζεις να γίνεις φερματζής, αντί να πουλήσεις το όπλο παίρνεις μια κοντή κάννη και καθάρισες! αυτό δεν μπορείς να το κάνεις στο δίκαννο χωρίς μεγάλες δυσκολίες....
Αλλο το να αγορασεις δευτερη κανη και δεν ειπα οτι θα εχει καποιο προβλημα λογω διαφορετικου αριθμου, και γνωριζω οτι δεν απαιτειται ΕΦΑΡΜΟΓΗ.
 
Το θέμα τελικά έληξε μόλις μίλησα με το κατάστημα και το όπλο ακυρώθηκε και πήρα την A5 grand passage σε 71 εκ κάνη πήγα χθες και την είδα ξανά και μου ερχόταν τέλεια και αυτή μιας κι την είχα ξαναδεί. Τσέκαρα και τον εξολκεα είναι από της βελτιωμένες. Μιας και αυτά τα δυο μου άρεσαν πήρα τουλάχιστον αυτό που μου αρέσει γιατί μετράει και αυτό στο Κυνηγετικό όπλο.
Μεγεια καλοριχτο, και για να μην ''ξεχνιωμαστε'' οταν μπορεσεις, πεσ'μας ειναι ταυταριθμη?
υ.γ και φωτογραφιες αν μπορεσεις στο αναλογο θεμα....
 
Last edited:
Τι τι θες τις crio ... δεν σκοτώνουν αυτές ... (αστείο)

Περίμενε να δούμε τι θα πει ο Λούκας και πάρε άλλο όπλο ... είναι μεγάλο σπάσιμο ...
Δεν θα προλάβαινα η αντιπροσωπεία δεν έχει αλλά και θα φέρουν αρχές 2023
 
Καλά έκανες

good !!!
Δεν γινόταν διαφορετικά δεν μπορώ να πάρω ένα όπλο που αλλά να λέει η εταιρία και αλλά να έχει επάνω. Όπως έγραψα και πριν σε περίπτωση πώλησης οποιαδήποτε αγοραστής θα πίστευε ότι κάτι εχω κάνει ειδικά αν έρθουν σε κανένα χρόνο με crio κάνες.
 
εμενα εχει διαφορετικο αριθμο στον κορμο του οπλου και διαφορετικο αριθμο στην κανη..οταν καταχωρησα το οπλο για να λαβω τις 2 εγγυησεις (10ετια και 25ετια) εβαλα τον αριθμο του κορμου....Τασο εσυ τι εβαλες;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top