Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ελάχιστες διαφορές έχουν οι crio με τις απλές. Οι crio είναι πιο σταθερές στην απόδοση από τουφεκιά σε τουφεκιά και αυτό ωφείλεται στις πιο ομοιόμορφες ταλαντώσεις στο μέταλλο λόγο της καλύτερης δομής που έχει επιτευχθεί από την κρυογονική επεξεργασία. Για αυτό είναι και πιο ανθεκτικές. Παρόλα αυτά στο κυνηγότοπο το πιθανότερο να μην διακρίνει καμία απολύτως διαφορά ο κυνηγός.
 
Την Τουφεκιά της fabarm παντός δεν την φτάνει η crio κάνη
Σε συγκέντρωση ή σε διασπορά ;

Φέρε μια fabarm, εγώ με ξεcrio αλλά δεν θα δεις τι φυσίγγι θα βάλω μέσα.

Σου δίνω προβάδισμα και 1 νούμερο σκάγια παραπάνω .yel.
 
Σε συγκέντρωση ή σε διασπορά ;

Φέρε μια fabarm, εγώ με ξεcrio αλλά δεν θα δεις τι φυσίγγι θα βάλω μέσα.

Σου δίνω προβάδισμα και 1 νούμερο σκάγια παραπάνω .yel.
Αυτο μ'αρεσε...χαχαχα

Φερε το κορολα σου να σε παω κοντρα με το νισσαν μου...αλλα δεν θα δεις τι κινητηρα εχω μεσα...παρε και 10 μετρα προβαδισμα!
 
Αυτο μ'αρεσε...χαχαχα

Φερε το κορολα σου να σε παω κοντρα με το νισσαν μου...αλλα δεν θα δεις τι κινητηρα εχω μεσα...παρε και 10 μετρα προβαδισμα!
Το φυσίγγι είναι ο κινητήρας.
Το αμάξωμα, η κάνη ;)

Ωραίο, θα το κλέψω ...

Σιγά σιγά επικρατεί η λογική στο HL έναντι των μύθων και των θρύλων :)
 
Last edited:
Με τα πέλματα δεν αυξομειώνεται;
Πρεπει να υπαρχουν 3 μεγεθη. Αλλα η μπενελι εχει πολλων ειδων πελματα. Γι αυτο που εχω δεν εχω ρωτησει να σου πω. Αυτο που φοραει ειναι 1 ιντσα παχος. Περιμενω να τη δοκιμασω πρωτα να δω που βαραει και αν με ενοχλει τιποτα και μετα θα ψαχτω.
 
Ξεχνα τα λοκνταουν και την ξαπλα...η οικονομια της ευρωπης δεν θα αντεξει αλλο.
Δυστυχώς Μάριε, δεν μου έχουν δώσει να καταλάβω ότι τους ενδιαφέρει η οικονομία και η ανάπτυξη. Βιοτεχνία, βιομηχανία, αγροτοκτηνοτροφοι είναι υπό διωγμό στην Ελλάδα. Τι είναι η ανάπτυξη, να δουλεύουν δύο κατασκευαστικές εταιρείες καλά; Ούτε το προηγούμενο λοκ ντάουν το άντεχε η οικονομία της χώρας αλλά έγινε. Λεφτά από την Ευρώπη να μπαίνουν στις τσέπες των πολιτικών. Αυτό τους ενδιαφέρει μόνο.
 
Καλημέρα, έχω την M2 θέλω να μου προτείνετε ένα ποιοτικό τσοκ εξωτερικό, κυνηγάω κυρίως λαγό με νούμερα 5-4-3, γι αυτό σκεφτόμουν ένα IM τσοκ για αποστάσεις 20 μέτρων και άνω. Τι πιστεύετε και προτείνετε εσείς?
Από 20 κ άνω είσαι για 3*
 
Καλημέρα, έχω την M2 θέλω να μου προτείνετε ένα ποιοτικό τσοκ εξωτερικό, κυνηγάω κυρίως λαγό με νούμερα 5-4-3, γι αυτό σκεφτόμουν ένα IM τσοκ για αποστάσεις 20 μέτρων και άνω. Τι πιστεύετε και προτείνετε εσείς?
Carlson im
 
Καλημέρα, έχω την M2 θέλω να μου προτείνετε ένα ποιοτικό τσοκ εξωτερικό, κυνηγάω κυρίως λαγό με νούμερα 5-4-3, γι αυτό σκεφτόμουν ένα IM τσοκ για αποστάσεις 20 μέτρων και άνω. Τι πιστεύετε και προτείνετε εσείς?
3*
 
Καλημέρα, έχω την M2 θέλω να μου προτείνετε ένα ποιοτικό τσοκ εξωτερικό, κυνηγάω κυρίως λαγό με νούμερα 5-4-3, γι αυτό σκεφτόμουν ένα IM τσοκ για αποστάσεις 20 μέτρων και άνω. Τι πιστεύετε και προτείνετε εσείς?
Καλημέρα Νικόλα. Κυνηγάς καβάλα στα σκυλιά φαντάζομαι, σωστά;
 
Καλημέρα Νικόλα. Κυνηγάς καβάλα στα σκυλιά φαντάζομαι, σωστά;
Συνήθως ναι αλλα τυχαίνει να φεύγει και μπροστά ο λαγός, πηγαίνω και για καμιά τσίχλα και σκεφτόμουν για ένα τσοκ να μην το αλλάζω συχνά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top