Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Απωθημένα....όλοι έχουμε ακούσει και καταλαβαίνουμε κάποιον όταν μιλάει γι'αυτά... όταν μάλιστα είναι και κυνηγός - οπλόφιλος (λειόκαννα) νομίζω τον καταλαβαίνουμε απόλυτα...και ύστερα έρχεται ο χρόνος..όσο μεγαλώνει κανείς θυμάται και του έχουν μείνει χαραγμένα στην μνήμη του λάθη που έκανε λόγω του νεαρού της ηλικίας, λόγω γνώσεων τότε, λόγω...πολλοί λόγοι μπορούν να βρεθούν, και τότε δημιουργούνται τα..απωθημένα. Ένα τέτοιο απωθημένο είχα και εγώ. Να αποκτήσω ξανά το πρώτο μου όπλο, αλλά σε κατάσταση όπως ήταν εκείνο το οποίο είχα αγοράσει τότε δηλαδή καινούργιο, όσο τουλάχιστον γίνεται (πότε ήταν αυτό δεν χρειάζεται να το αναλύσουμε και πολύ γιατί μαρτυρά ότι μεγαλώνουμε).
Ο στόχος δύσκολος πολύ αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Υπομονή να υπάρχει και όλα γίνονται κάποια στιγμή. Και η στιγμή έφτασε. Καλορίζικο μου λοιπόν που ήρθε να κάνει παρέα σε κάποια από τα υπόλοιπα της Beretta.

Beretta A304, 66 εκ. κάννη με εσωτερικά τσοκ. (ήδη βιδώθηκε ένα έσω-έξω Teaque **** και τέλος)

View attachment 83473
View attachment 83474
View attachment 83475
View attachment 83476
Εξερετικο οπλο καλοντουφεκο
 
Καλησπέρα σας. Μόλις παρέλαβα την beretta a350 xtrema wild boar.
θα ήθελα να ρωτήσω, βρήκα μέσα στην βαλίτσα αυτή την φλατζα και δεν μπορώ να καταλάβω που μπαίνει.
Ευχαριστώ!
View attachment 84073
Βαλε φοτο παρουσιαση το οπλο να το χαλβαδιασουμε καλοτουφεκο να το χαρεις!
 
Back
Top