Browning Team

Αγαπητοι μου συναδελφοι της οικογενειας Browning θελω να ενημερωσω πως αποκτήσατε ακομα ενα μελος κατοχος πλεον ενος b 525 hunter classic μετα απο χρονια που ειχα στην κατοχη μου και το b 425. Επισης θα ηθελα την εμπειρια σας για τα τσοκ Carlsons sporting clays ported και τα Muller U για καρτερησιο κυνηγι δεδομενου οτι εχω την δυνατοτητα να μου τα φερουν απο Αμερικα τον αλλο μηνα.Ευπροσδεκτη καθε προταση σας.
Carsons η trulock φθηνά και σωστα
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι της οικογενειας Browning θελω να ενημερωσω πως αποκτήσατε ακομα ενα μελος κατοχος πλεον ενος b 525 hunter classic μετα απο χρονια που ειχα στην κατοχη μου και το b 425. Επισης θα ηθελα την εμπειρια σας για τα τσοκ Carlsons sporting clays ported και τα Muller U για καρτερησιο κυνηγι δεδομενου οτι εχω την δυνατοτητα να μου τα φερουν απο Αμερικα τον αλλο μηνα.Ευπροσδεκτη καθε προταση σας.
Βάλε και καμιά φωτό να το χαζέψουμε λίγο το κανόνι
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι της οικογενειας Browning θελω να ενημερωσω πως αποκτήσατε ακομα ενα μελος κατοχος πλεον ενος b 525 hunter classic μετα απο χρονια που ειχα στην κατοχη μου και το b 425. Επισης θα ηθελα την εμπειρια σας για τα τσοκ Carlsons sporting clays ported και τα Muller U για καρτερησιο κυνηγι δεδομενου οτι εχω την δυνατοτητα να μου τα φερουν απο Αμερικα τον αλλο μηνα.Ευπροσδεκτη καθε προταση σας.

Καλορίζικο σου εύχομαι το εργαλείο. Αφού είναι και από Αμερική που έχει άλλες τιμές, ζήτα ένα σετακι με carlson ported. Πάρε 3-4 τσοκακια και καθάρισες
 
Ξαναμέτρησα τα μαμά τσοκ του 425 (inv+) και βρήκα τα εξής:
cyl 19.2
skeet 18.78
ic 18.72
mod 18.5
im mod 18.3
full 18
Κανονικά θα έπρεπε
cyl 18.8
skeet 18.67
ic 18.55
mod 18.3
im mod 18.16
full από 17.8
Οι αποκλίσεις είναι:
cyl -0.4
skeet -0.11
ic -0.17
mod -0.2
im mod -0.14
full -0.2

Έχει μετρήσει κανείς τα δικά του να δούμε αν συμφωνούν οι μετρήσεις?
Οι διαστάσεις δείχνουν εναρμονισμενες για ατσάλινα
 
18.7 71cm 5 τσοκ κλειδαρια σκανδαλης πανινες βελουδινες καλυψεις για κανη βαση κλειδι προσπεκτ και σλκηρη βαλιτσα.Ομορφα νοικοκυρεμένα.
Καλοτουφεκο Παναγιώτη... Τρία Carlson παρτου... ic, mod και full αυτά που θα παραγγελεις... Σε πραγματικές σύσφιξεις στον αυλό σού θα σου βγούν 1,5/10, 4/10 και 7/10.. Θα είσαι υπέρ καλυμμένος για τα πάντα...
 
Καλοτουφεκο Παναγιώτη... Τρία Carlson παρτου... ic, mod και full αυτά που θα παραγγελεις... Σε πραγματικές σύσφιξεις στον αυλό σού θα σου βγούν 1,5/10, 4/10 και 7/10.. Θα είσαι υπέρ καλυμμένος για τα πάντα...

Παρόμοιο συνδυασμό έχω κάνει στην μαξους. Με ic , mod , im.mod. σε carlson όλα. Επίσης ένας φίλος που δοκίμασε gemini σε invector plus μου έχει πει τα καλύτερα
 
Gemini δεν έχω δοκιμάσει Σταμάτη, μην τα αδικήσω, ούτε καν έχει πέσει κανένα στα χέρια μου να ρίξω δύο τουφεκιές...
Από τα υπόλοιπα ωστόσο έχω δοκιμάσει πολλά στο 725, τα Carlson είναι value for money σε σχέση με τον ανταγωνισμό
 
Καλοτουφεκο Παναγιώτη... Τρία Carlson παρτου... ic, mod και full αυτά που θα παραγγελεις... Σε πραγματικές σύσφιξεις στον αυλό σού θα σου βγούν 1,5/10, 4/10 και 7/10.. Θα είσαι υπέρ καλυμμένος για τα πάντα...
Ευχαριστω τους συναδελφους για τις ευχες και τις προτασεις και Αρι φιλε μου αυτο εχω αποφασισει και εγω τα 3 carĺsons sporting clays ported. Κλεινω το θεμα επιλογής τσοκ για το b525.
 
Ευχαριστω τους συναδελφους για τις ευχες και τις προτασεις και Αρι φιλε μου αυτο εχω αποφασισει και εγω τα 3 carĺsons sporting clays ported. Κλεινω το θεμα επιλογής τσοκ για το b525.
Παναγιώτη να το χαρείς ... πάντα με υγεία !!!!
 
Έχω χάσει το στόχαστρο (απλή μπίλια) από την Auto 5. Η κάνη είναι 76 cm Βελγική. Μήπως γνωρίζει κάποιος, πόσα χιλιοστά είναι το πάχος της βίδας, για να μπορέσω να παραγγείλω ένα καινούργιο;
3-56 = M2.5x 0.45
Σύμφωνα με αυτούς
https://www.shotgunworld.com/thread...t-sight-bead-thread-size.435579/#post-3541113

Καλύτερα να ρωτήσεις όμως μην σε πάρω στο λαιμό μου ...
 
Back
Top