To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολη την παρεα..ειμαι ο Μιλτος καταγωμαι απο Θεσσαλονικη και μενω μονιμα τα τελευταια 7 χρονια στην Ιθακη..τα κυνηγια μου ειναι γουρουνι- η αρρωστια μου, μπεκατσα και περδικα..ασχολουμαι εδω και 5 χρονια με την ιδιογομωση πιο πολυ απο αναμνησεις που ειχα απο τον παππου μου και επειδη ειναι ενα ωραιο και μεγαλο κεφαλαιο που οσο ζεις μαθαινεις και εξελισεσαι!Και παλι ευχαριστω για την αποδοχη στον χωρο σας.
Να καλωσορίσω αλλον εναν Επτανήσιο στη παρεα μας. Μίλτο καλώς ήρθες στη παρέα του Hunterslife. Βλεπω απο το άβαταρ ομοιοπαθης και εσύ........ha ha ha.
 
Καλως σε βρηκα Γιαννη..σωστα βλεπεις τη μια μου τρελα την μπεκατσα μιας και εδω περα ζουμε στον παραδεισο της μπεκατσας
 
Καλησπερα στην ωραια παρεα σας!Ειμαι ο Γιαννης και χαιρομαι που θα τα λεμε σ'αυτον τον τοπο και γιατι οχι κι απο κοντα!Καλως σας βρηκα !
Καλώς ήρθες Γιάννη.
Ο Γιάννης είναι "μπαξές" μεγάλος στον χώρο...!:)
 
Γιάννη καλωσόρισες! Για πες μας αν θες περιοχη και ηλικία! Επιςης δεκτά μέλη γίνονται μονο όσοι τρώνε προβατίνα .sarcastic.
Εσωτερικος μεταναστης ειμαι Μανο,με ριζες απο την...μιση Πελλοπονησο.Ειμαι 50 και οσον αφορα την πρατινα....με τρελα!
 
Εσωτερικος μεταναστης ειμαι Μανο,με ριζες απο την...μιση Πελλοπονησο.Ειμαι 50 και οσον αφορα την πρατινα....με τρελα!

Ωραία καλά πάμε. Η ερώτησή μου περισσότερο πήγαινε σε ποια περιοχή της Αθήνας μένεις αλλά καλό είναι που μάθαμε και από που βαστάει η σκούφια σου :):)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top