To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σας χαιρετω και εγω απο την Κατερινη.Γεννημενος μεγαλομενος στην Αθηνα εκανα το ονειρο μου πραγματηκοτητα μετα απο 43 χρονια να φυγω οποτε μπορεσω.Πολυ διαφορετικη η ζωη στην επαρχια και απλοχερη σε πολλα.
Το κυνηγι ειναι για μενα τροπος ζωης οπως βεβαια και σε πολλους απο εσας.Η αλλη μου τρελα ειναι τα αεροβολα και οι κατασκευες των κοντακιων τους οπως και σε μερικα πλαγιοκανα(οχι επαγγελματικα)
Καλη συνεχεια να εχουμε.
Καλώς ήρθες Ηρακλή!
 
Σας χαιρετω και εγω απο την Κατερινη.Γεννημενος μεγαλομενος στην Αθηνα εκανα το ονειρο μου πραγματηκοτητα μετα απο 43 χρονια να φυγω οποτε μπορεσω.Πολυ διαφορετικη η ζωη στην επαρχια και απλοχερη σε πολλα.
Το κυνηγι ειναι για μενα τροπος ζωης οπως βεβαια και σε πολλους απο εσας.Η αλλη μου τρελα ειναι τα αεροβολα και οι κατασκευες των κοντακιων τους οπως και σε μερικα πλαγιοκανα(οχι επαγγελματικα)
Καλη συνεχεια να εχουμε.
Ηρακλή καλώς όρισες στην παρέα.
Πήρες την μεγάλη απόφαση όταν μπόρεσες .Ποτέ δεν είναι αργά.Και εγω γεννημένος στο κωλόχανίο ,αλλά πάντα έψαχνα ευκαιρία να φύγω για την Ηπειρο.Ομως δυστυχώς η ειδικότητά μου δεν υπήρχε εκεί και ετσι εγκλωβίστηκα εδώ Ηρακλή.Ζω όμως με την ελπίδα .
Εισαι πρώτος.
 
Ηρακλή καλώς όρισες στην παρέα.
Πήρες την μεγάλη απόφαση όταν μπόρεσες .Ποτέ δεν είναι αργά.Και εγω γεννημένος στο κωλόχανίο ,αλλά πάντα έψαχνα ευκαιρία να φύγω για την Ηπειρο.Ομως δυστυχώς η ειδικότητά μου δεν υπήρχε εκεί και ετσι εγκλωβίστηκα εδώ Ηρακλή.Ζω όμως με την ελπίδα .
Εισαι πρώτος.
Δημητρη όλοι με αυτήν ελπίδα ζούμε μπας και ξεκουμπιστουμε μία για πάντα από αυτο το καμίνι
Μετά εκεί να δεις γούστα και διάθεση
Ευτυχώς που υπάρχει και το κυνήγι και ή Φιλιω και ξελαμπικαρουμε λίγο διαφορετικά .hair.
 
Καλως σας βρηκα και ευχαριστω για το καλοσωρισμα.Με γερασες Βασιλη η εσυ εισαι πολυ μικρος:(,δηλ να μην πω πως τωρα ειμαι 53 γιατι φοβαμαι τι θα πεις.Ηταν ονειρο ζωης και οταν παρουσιαστηκε η ευκαιρια δεν την αφησα.Τα κυνηγια μου ειναι Τρυγωνια,φασσα,τσιχλες και οποτε κατσει και παπια,κυνηγω μονο με οτι οπλα εχουν δυο κανες..hunter.
Καλώς ήρθες Ηρακλή στη παρέα μας.
 
Καλησπέρα, Μάκης από την όμορφη Φλώρινα και κάτοικος της όχι και τόσο όμορφης Αττικής (δυτικά). Νέος κυνηγός ενός χρόνου, καλώς σας βρήκα...
Καλως ηρθες Μακη καλη διαμονη .welcome.
Δυτικα οταν λες ποια περιοχη αν επιτρεπεται ?:rolleyes:
 
Καλησπέρα, Μάκης από την όμορφη Φλώρινα και κάτοικος της όχι και τόσο όμορφης Αττικής (δυτικά). Νέος κυνηγός ενός χρόνου, καλώς σας βρήκα...
Φίλε χαίρομαι που ήρθες στην παρέα μας και πραγματικά ελπίζω να κάνουμε όμορφα κυνήγια! Με τον Μάκη σπουδάζαμε μαζί στην Κρήτη. Εξαιρετικό παιδί με απίστευτο ήθος και χιούμορ :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top