To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλώς όρισες Κώστα από τους πανέμορφους Παξούς
έχω δεί φωτό και βίντεο από το νησί σας από συγγενείς μου που έρχονται κάθε καλοκαίρι στους δικούς συγγενείς
έχω πολλές προσκλήσεις και πιστεύω να μπορέσω να το επισκεφθώ :)
 
Καλώς όρισες Κώστα και καλά ποσταρίσματα. Από Παξούς έ; Χμ μου ήρθε μια ιδέα να αναφέρουμε όλοι από που είμαστε και που διαμένουμε (Τζίμη πουστάκι όχι ακριβή διεύθυνση).

Αρχίζω εγώ:

Mάνος, είμαι από Σύρο (τα 17 πρώτα χρόνια της ζωής μου) και πλέον διαμένω Αθήνα! Κέρδισα σε κυνηγετικούς προορισμούς και νέους φίλους!
 
Καλώς όρισες Κώστα και καλά ποσταρίσματα. Από Παξούς έ; Χμ μου ήρθε μια ιδέα να αναφέρουμε όλοι από που είμαστε και που διαμένουμε (Τζίμη πουστάκι όχι ακριβή διεύθυνση).

Αρχίζω εγώ:

Mάνος, είμαι από Σύρο (τα 17 πρώτα χρόνια της ζωής μου) και πλέον διαμένω Αθήνα! Κέρδισα σε κυνηγετικούς προορισμούς και νέους φίλους!
μονο φιλους?για αντρες μιλας παλι?.crying smile.
 
καλώς όρισες Κώστα από τους πανέμορφους Παξούς
έχω δεί φωτό και βίντεο από το νησί σας από συγγενείς μου που έρχονται κάθε καλοκαίρι στους δικούς συγγενείς
έχω πολλές προσκλήσεις και πιστεύω να μπορέσω να το επισκεφθώ :)
Μάκη καλημέρα, θα χαρώ πολύ να έρθετε στο νησί μου και να κάνω ότι περνάει απ το χέρι μου για να περάσετε καλά, όσο για παρέα έχουμε να πούμε πολλά για το αγαπημένο μας κυνήγι καθώς και για τα σκυλιά μας, σπρινγκερ έχεις?????
 
Γεια σας και απο μενα. Ειμαι ο Μιχαλης ετων 50 καταγομαι απο την Καβαλα αλλα δυστυχως ζω στην Αθηνα. Οσο για το κυνηγι για μενα ειναι τροπος ζωης.
Ευχομαι καλη επιτυχια στη νεα αυτη προσπαθεια.
 
Γεια σας και απο μενα. Ειμαι ο Μιχαλης ετων 50 καταγομαι απο την Καβαλα αλλα δυστυχως ζω στην Αθηνα. Οσο για το κυνηγι για μενα ειναι τροπος ζωης.
Ευχομαι καλη επιτυχια στη νεα αυτη προσπαθεια.

.welcome. Μιχάλη , καλά ποσταρίσματα φίλε:)
 
ειμαι ο Κωστας απο Παξους και χαιρωμαι πολυ που ειμαι στην παρεα σας!!!
Καλωσόρισες Κώστα, εγώ είμαι απο Κεφαλλονιά οπότε είμαστε γείτονες :D
Αμάν την κάτσαμε την βάρκα.fff.
Άρχισαν να τακιμιάζουν τα τρελοκομεία οι Επτανήσιοι.asking.

Κάπου κυκλοφορεί εδω μέσα και ένας άλλος περίεργος τύπος που έχει σπίτι στην Κεφαλλονιά.buy buy.
 
Αμάν την κάτσαμε την βάρκα.fff.
Άρχισαν να τακιμιάζουν τα τρελοκομεία οι Επτανήσιοι.asking.

Κάπου κυκλοφορεί εδω μέσα και ένας άλλος περίεργος τύπος που έχει σπίτι στην Κεφαλλονιά.buy buy.

ΟΟΟΟΟΟ Διάολε πάρτον Αι Γεράσιμο να έμπει μέσα σου!!! .very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top