To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλήμερα καλώς σας βρήκα! Είμαι ο Νίκος 34 χρόνων από Ιεράπετρα Κρήτης ασχολούμαι με το κυνήγι και την σκοποβολή.
Καλως ηλθες Νικο απο την ομορφη Ιεραπετρα οπου σαν νεος εχω πολλες και ωραιες αναμνησεις
Εισαι μεσα απο την Ιεραπετρα;;
 
Γεια σας με λενε Μαργαριτη ειμαι απο Τυρναβο αλλα μενω Πολυκαστρο λογο δουλειας, σαν χομπυ εχω το κυνηγι κ το ψαροντουφεκο.
Καλως σας βρηκα!

Καλησπερα παιδια και ευχαριστω για την απαδοχη. Ειμαι ο Ευθυμης απο τη Συρο και σας γραφω απο τη Ν. Αφρικη οπου βρισκομαι παρεα με τα μελη του φορουμ kounos, tolisr1 και milvus. Tα παιδια με παροτρυναν να γραφτω στο φορουμ σας. Ειμαι φανατικος κυνηγος ολων των θηραματων και εχω κανει πολλα ταξιδια στο εξωτερικο για κυνηγι. Οι προτιμησεις μου ειναι υδροβια, φασσες, τρυγονια, λαγο και φασιανο. Χαιρομαι να μοιραζομαι τις εμπειριες μου μαζι σας.

καλησπερα και παλι παιδια ειμαι ο τακης 60 ετων και ασχολουμαι παλι με την ιδιογομωση μετα απο 42 χρονια καταγωγη Αρκαδια τοπος διαμονης Αθηνα.

Καλημερα σε ολους τους συναδελφους!δημητρης απο κομοτηνη..shake.

Καλήμερα καλώς σας βρήκα! Είμαι ο Νίκος 34 χρόνων από Ιεράπετρα Κρήτης ασχολούμαι με το κυνήγι και την σκοποβολή.

Καλώς ορίσατε στην παρέα και απο μένα.
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Στέφανε καλώς ήρθες ....
.welcome.
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Καλώς όρισες Στέφανε στην παρέα μας. :)
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Στέφανε καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top