To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα στα παιδια του φόρουμ. Λέγομαι Γεράσιμος μένω δυστυχώς μόνιμα Αθηνα και καταγωγή απο την όμορφη Κεφαλονια. Ασχολούμαι με το κυνήγι σε προτεραιότητα και το ψαρεμα οταν βρίσκω χρονο. Ελπιζω το φόρουμ να αποτελέσει πηγή έμπνευσης και γνώσης για όλους. Καλως σας βρηκα!
Γεράσιμε καλώς ήρθες στη παρέα μας!
 
Καλησπερα στα παιδια του φόρουμ. Λέγομαι Γεράσιμος μένω δυστυχώς μόνιμα Αθηνα και καταγωγή απο την όμορφη Κεφαλονια. Ασχολούμαι με το κυνήγι σε προτεραιότητα και το ψαρεμα οταν βρίσκω χρονο. Ελπιζω το φόρουμ να αποτελέσει πηγή έμπνευσης και γνώσης για όλους. Καλως σας βρηκα!
Καλώς τον Γεράσιμο!
Καλά να περνας!:)
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα,λεγομαι Νικος ειμαι απο Κομοτηνη 21 χρονων και σας παρακολουθω εδω και καιρο..Χαρηκα που εαν και καθυστερημενα εγινα μελος στην ομορφη παρεα σας!
Καλώς όρισες στην παρέα μας Νίκο. Προσωπικά χαίρομαι πολύ όταν γνωρίζω νέα παιδιά που ασχολούνται με το κυνήγι...Στο βουνό σπάνια βλέπω πλέον! Καλά ποσταρίσματα λοιπόν :)
 
Καλησπερα στα παιδια του φόρουμ. Λέγομαι Γεράσιμος μένω δυστυχώς μόνιμα Αθηνα και καταγωγή απο την όμορφη Κεφαλονια. Ασχολούμαι με το κυνήγι σε προτεραιότητα και το ψαρεμα οταν βρίσκω χρονο. Ελπιζω το φόρουμ να αποτελέσει πηγή έμπνευσης και γνώσης για όλους. Καλως σας βρηκα!
Γερασιμε αυτο το λουκι το τραβαμε χρονια τωρα .hair.
Καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα,λεγομαι Νικος ειμαι απο Κομοτηνη 21 χρονων και σας παρακολουθω εδω και καιρο..Χαρηκα που εαν και καθυστερημενα εγινα μελος στην ομορφη παρεα σας!
Ααααα ρε Κομοτηνη .buy..buy.

Καλως ηρθες Νικο καλη διαμονη .welcome.

καλώς ήλθες Νίκο από την κυνηγομάνα Κομοτηνή .well done.
Μονο κυνηγομανα αχ αυτα τα σουτζουκακια στις Σαππες :(:(:D:D
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα,λεγομαι Νικος ειμαι απο Κομοτηνη 21 χρονων και σας παρακολουθω εδω και καιρο..Χαρηκα που εαν και καθυστερημενα εγινα μελος στην ομορφη παρεα σας!
Νίκο πατριώτη, Καλώς Ήρθες!
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα,λεγομαι Νικος ειμαι απο Κομοτηνη 21 χρονων και σας παρακολουθω εδω και καιρο..Χαρηκα που εαν και καθυστερημενα εγινα μελος στην ομορφη παρεα σας!
Καλημέρα Νίκο και καλώς ήρθες στη παρέα μας!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top