To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την καλησπερα μου σε ολους σας, μαγεια!!! Μπραβο και καλη αρχη!!! Σταυρος απο Μαρουσι, με την ιδια "λοξα", βαζελος (απο τους παλιους "καλους"), ευχομαι υγεια σε ολους,
συγχαρητηρια!!!
Kαλως τον ......πιο πολύ δεν μου άρεσε αυτό..............βαζελος (απο τους παλιους "καλους") Χα χα ρε Σταυρακα σε πειράζω.
 
Γεια και χαρά!!! Αν και με γνωρίζουν αρκετοί,είμαι ο Γιάννης και ασχολούμαι με τη σκοποβολή χωρίς μεγάλη επιτυχία κατά κοινή ομολογία!!!Καλή επιτυχία στη σελίδα και καλά κυνήγια σε όλους σας με σεβασμό στη φύση και στο θήραμα!!! Μαύρο στους κασσετοφωνάκηδες και λίγο προσοχή στις θηραματικές φωτογραφίες παιδιά!!!!

Καλωσήρθες Γιάννη .shake.
Ρίχνεις ακόμα με εκείνο το όμορφο FAIR το μακρύκανο;
Γιάννη αν διαπίστωσες ότι κάποια φωτογραφία αντιτίθεται με την αισθητική και την κυνηγητική παιδεία που αρμόζει να πρεσβεύει ένας τέτοιος χώρος, θα θέλαμε να μας το επισημάνεις.
Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

Σιλιβίστρας Γιώργος
 
Γεια και χαρά!!! Αν και με γνωρίζουν αρκετοί,είμαι ο Γιάννης και ασχολούμαι με τη σκοποβολή χωρίς μεγάλη επιτυχία κατά κοινή ομολογία!!!Καλή επιτυχία στη σελίδα και καλά κυνήγια σε όλους σας με σεβασμό στη φύση και στο θήραμα!!! Μαύρο στους κασσετοφωνάκηδες και λίγο προσοχή στις θηραματικές φωτογραφίες παιδιά!!!!

Oλοι, αλλος λιγο αλλος πολυ, ασχολουμαστε με τη σκοποβολη χωρις μεγαλη επιτυχια. Αλλα εχει τοση πλακα εαν βρεις παρεα που να σου ταιριαζει που χαλαλι τα φυσεκια, οι ωρες γεμισματος (για μας τους κολλημενους), και τα αποτελεσματα.

καλως ηρθες και απο μενα
 
Καλωσήρθες Γιάννη .shake.
Ρίχνεις ακόμα με εκείνο το όμορφο FAIR το μακρύκανο;
Γιάννη αν διαπίστωσες ότι κάποια φωτογραφία αντιτίθεται με την αισθητική και την κυνηγητική παιδεία που αρμόζει να πρεσβεύει ένας τέτοιος χώρος, θα θέλαμε να μας το επισημάνεις.
Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

Σιλιβίστρας Γιώργος
Σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα Γιώργο, ναι με το FAIR ρίχνω, όποτε μπορώ ακόμα. Για τις φωτό ,μιλώ γενικότερα για όλους και όχι μόνο για τα μέλη του forum (το λέω και στους φίλους μου κυνηγούς) καμμιά φορά, μετά από επιτυχημένα κυνήγια, "κάποιοι" παρασύρονται και εκτιθέμεθα όλοι χωρίς λόγο,δίνοντας λαβές για αρνητικά σχόλια στους αντικυνηγούς, ψευτοοικολόγους και οπλοφοβικούς συνανθρώπους μας. Πολλά είπα πάλι(ως συνήθως) Καλή επιτυχία στο site!!!
 
Καλημέρα....ελπίζω εδώ να μείνουμε όλοι...άλλωστε από ότι ξέρω για αυτό κατασκευάστηκε αυτό το Forum!Καλορίζικο να είναι!

Ως πρώτη επαφή δείχνει ΦΟΒΕΡΟ
Καλως ορισες και απο μενα Γιωργο... Ευχομαι και εγω να πανε ολα καλα....welcome.
 
Καλησπέρα στην παρέα , καλορίζικος ο νέος χώρος... Είμαι ο Μένιος, Αεκτζής και τσιχλάκιας... Εύχομαι καλή επιτυχία στην καινούρια σας προσπάθεια... Η πρώτη εντύπωση ειναι άριστη, όρεξη και πάθος βλέπω άφθονο, τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά-σιγά...
Καλά κυνήγια σε όλους τους φίλους, φασσάδες , τσιχλάδες, υδρόβιους και παρυδάτιους....cool.
πάντα με ασφάλεια...
 
Kαλημερα,αν και με ξερετε οι πιο πολλοι θα συστηθω για τους καινουριους φιλους,ειμαι ο ηλιας του 16ου και μαλον πρεπει να ειμαι καλα
ειμαι καθαρος αρκετες ημερες παιδια, και αν δεν χουφτωσω μπεκατσα συντομα θα υπαρχη προβλημα χα χα
ειμαι κολλημενος με την μπεκατσα γιατι ειναι ομορφη και ναζιαρα, και με τα σκυλια που τα αγαπω σαν παιδια μου
τα βουνα ειναι δευτερο σπιτι μου,τα αγαπω πολυ και με αγαπανε και αυτα,ετσι μου ειπε ενας πλατανος τωρα να λεει αληθεια δεν ξερω
πολυ ομορφο το φορουμ σας παιδια, ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα
Γεια σου louis... Καλως ορισες και καλα ποσταρισματα....welcome.
 
Καλησπέρα στην παρέα , καλορίζικος ο νέος χώρος... Είμαι ο Μένιος, Αεκτζής και τσιχλάκιας... Εύχομαι καλή επιτυχία στην καινούρια σας προσπάθεια... Η πρώτη εντύπωση ειναι άριστη, όρεξη και πάθος βλέπω άφθονο, τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά-σιγά...
Καλά κυνήγια σε όλους τους φίλους, φασσάδες , τσιχλάδες, υδρόβιους και παρυδάτιους....cool.
πάντα με ασφάλεια...
.welcome1.
 
Γεια και χαρά!!! Αν και με γνωρίζουν αρκετοί,είμαι ο Γιάννης και ασχολούμαι με τη σκοποβολή χωρίς μεγάλη επιτυχία κατά κοινή ομολογία!!!Καλή επιτυχία στη σελίδα και καλά κυνήγια σε όλους σας με σεβασμό στη φύση και στο θήραμα!!! Μαύρο στους κασσετοφωνάκηδες και λίγο προσοχή στις θηραματικές φωτογραφίες παιδιά!!!!
Καλως ορισες Γιαννη....welcome.
 
Καλησπέρα στην παρέα , καλορίζικος ο νέος χώρος... Είμαι ο Μένιος, Αεκτζής και τσιχλάκιας... Εύχομαι καλή επιτυχία στην καινούρια σας προσπάθεια... Η πρώτη εντύπωση ειναι άριστη, όρεξη και πάθος βλέπω άφθονο, τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά-σιγά...
Καλά κυνήγια σε όλους τους φίλους, φασσάδες , τσιχλάδες, υδρόβιους και παρυδάτιους....cool.
πάντα με ασφάλεια...
Γεια σου Μενιο....welcome.... Καλα κυνηγια να εχουμε...
 
Καλησπέρα στην παρέα , καλορίζικος ο νέος χώρος... Είμαι ο Μένιος, Αεκτζής και τσιχλάκιας... Εύχομαι καλή επιτυχία στην καινούρια σας προσπάθεια... Η πρώτη εντύπωση ειναι άριστη, όρεξη και πάθος βλέπω άφθονο, τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά-σιγά...
Καλά κυνήγια σε όλους τους φίλους, φασσάδες , τσιχλάδες, υδρόβιους και παρυδάτιους....cool.
πάντα με ασφάλεια...
γειά ρε Μένιο καλή παραμονή
πλειοψηφία οι Αεκτζήδες.....κυβέρνηση κάνουμε
.well done.
 
Καλησπέρα στην παρέα , καλορίζικος ο νέος χώρος... Είμαι ο Μένιος, Αεκτζής και τσιχλάκιας... Εύχομαι καλή επιτυχία στην καινούρια σας προσπάθεια... Η πρώτη εντύπωση ειναι άριστη, όρεξη και πάθος βλέπω άφθονο, τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά-σιγά...
Καλά κυνήγια σε όλους τους φίλους, φασσάδες , τσιχλάδες, υδρόβιους και παρυδάτιους....cool.
πάντα με ασφάλεια...
Μένιο καλώς ήλθες στην παρέα μας!!.welcome.
 
Kαλημέρα και απο εμένα, είμαι ο Tommy φανατικός τσιχλοκυνηγός, με κάποιους ήδη γνωριζόμαστε, καλορίζικο το νέο φόρουμ.
Γεια σας είμαι ο Αντώνης 29 χρονών και εχω πάθος με το κυνήγι αφού είμαι από κυνηγετική οικογένεια
με πολλούς από σας γνωρίζομαι από την περσινή εκδήλωση στην Κορώνεια και ανυπομονώ για την φετινή
τα μυστικά του κυνηγιού τα έμαθα και τα μαθαίνω από τον θείο μου <<Μάκη>> τον οποίο αγαπώ σαν πατέρα μου
καλή αρχή και καλή συνέχεια στο πανέμορφο φόρουμ :)
Tommy και Αντωνη .welcome..welcome..welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top