To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
kαλη σας μερα καλοριζικο το νεο φορουμ ειναι αψογο ειμαι ο μενιος απο σεπολια σας ευχομαι υγεια χρονια πολλα και καλες γιορτες.
 
kαλη σας μερα καλοριζικο το νεο φορουμ ειναι αψογο ειμαι ο μενιος απο σεπολια σας ευχομαι υγεια χρονια πολλα και καλες γιορτες.
.welcome1.Γειά σου Ρε Μένιο:)
Καλά ποσταρίσματα φίλε:)
 
kαλη σας μερα καλοριζικο το νεο φορουμ ειναι αψογο ειμαι ο μενιος απο σεπολια σας ευχομαι υγεια χρονια πολλα και καλες γιορτες.

Γεια σου ρε μπεκατσά με τις γεωτρήσεις σου...
 
kαλη σας μερα καλοριζικο το νεο φορουμ ειναι αψογο ειμαι ο μενιος απο σεπολια σας ευχομαι υγεια χρονια πολλα και καλες γιορτες.
Μενιο καλως ηλθες μαζι μας,αργησες αλλα δικαιολογησαι:):):).welcome1..welcome.
 
Eυχαριστω για το καλοσορισμα και καλωσοριζω και εγω με την σηρα μου του φιλους που γραφτηκαν
αλλα και αυτους που θα γραφτουν στο μελον,να ειστε ολοι καλα
 
Καλός είμαι του λόγου μου είπα τα καλορίζικα αλλά για εμένα δεν ανέφερα τίποτα τώρα το είδα!Λοιπόν λέγομαι Τσαμπούκος Γεώργιος,είμαι 28 ετών,είμαι από Σμίλα Ηλείας,μερικοί ίσως με ξέρουν παλιά ως gtsampou,ασχολούμαι πιο πολύ με τα κυνοφιλικά και όπως βλέπετε και στο AVATAR είμαι μέλος της λέσχης κυνηγών με σπάνιελ και ριτρίβερ Ελλάδος
 
Καλός είμαι του λόγου μου είπα τα καλορίζικα αλλά για εμένα δεν ανέφερα τίποτα τώρα το είδα!Λοιπόν λέγομαι Τσαμπούκος Γεώργιος,είμαι 28 ετών,είμαι από Σμίλα Ηλείας,μερικοί ίσως με ξέρουν παλιά ως gtsampou,ασχολούμαι πιο πολύ με τα κυνοφιλικά και όπως βλέπετε και στο AVATAR είμαι μέλος της λέσχης κυνηγών με σπάνιελ και ριτρίβερ Ελλάδος
Χαχαχαχα..... αντε καλως ήρθες Γιώργο και επίσημα.welcome1.
 
Καλός είμαι του λόγου μου είπα τα καλορίζικα αλλά για εμένα δεν ανέφερα τίποτα τώρα το είδα!Λοιπόν λέγομαι Τσαμπούκος Γεώργιος,είμαι 28 ετών,είμαι από Σμίλα Ηλείας,μερικοί ίσως με ξέρουν παλιά ως gtsampou,ασχολούμαι πιο πολύ με τα κυνοφιλικά και όπως βλέπετε και στο AVATAR είμαι μέλος της λέσχης κυνηγών με σπάνιελ και ριτρίβερ Ελλάδος
.welcome. Καλως ηρθες Γιωργο στην παρεα μας !!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top