To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα και καλή αρχή. Είμαι ο Δημήτρης 43 χρονών , κάτοικος αττικής. Έχω αδυναμία στα περπατητά και βαριέμαι τα καρτέρια.
Πρέπει να σε γνωρίσω εσένα βρε φίλε... μου κάνεις...
Καλώς όρισες Ταλιμπάν....

Καλώς όρισατε όλοι στην παρέα...
 
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Εύχομαι οι συμμετέχοντες να συμβάλουν στο καλό κλίμα, στην διασκέδαση, στην γόνιμη ανταλλαγή απόψεων, στην απόκτηση γνώσεων και, τέλος, στη σωστή και ασφαλή διεξαγωγή του κυνηγίου και των άλλων δραστηριοτήτων μας στην ύπαιθρο.
Λέγομαι Γιάννης Νικολακόπουλος, μένω στην Ν. Μάκρη Αττικής, κυνηγώ 56 χρόνια με σκύλους, ασχολούμαι με τα κυνοφιλικά και για αρκετά χρόνια έκανα υποβρύχιο ψάρεμα.
Καλως ηλθατε... Ευχομαι και εγω το ιδιο με σας και πιστευω οτι τα 56 χρονια με σκυλους θα ειναι απαραιτητα σιγουρα εδω... Καλη διαμονη...
 
Καλησπερα και καλοριζικο το φορουμ !! Ειμαι ο Βαγγελης μενω Καματερο και μου αρεσει η σκοποβολη και το κυνηγι τσιχλας. Ευχομαι καλες γιορτες σε ολους !!
Γεια σου Βαγγελη και καλως ηρθες... Ευχομαι καλα ποσταρισματα και ευχαριστη διαμονη....welcome1.
 
Καλως ηλθατε... Ευχομαι και εγω το ιδιο με σας και πιστευω οτι τα 56 χρονια με σκυλους θα ειναι απαραιτητα σιγουρα εδω... Καλη διαμονη...
Τα πρώτα χρόνια ήμουν "ακόλουθος". Το 1968 έβγαλα την πρώτη άδεια και απόκτησα τον πρώτο δικό μου σκύλο. Συριανό μπράκ.
 
Σας ευχαριστώ όλους για την θερμή υποδοχή, με κάποιους γνωριζόμαστε ήδη, εύχομαι πάνω από όλα υγεία σε εσάς και της οικογένειες σας και ζεστές κάννες βρε παιδιά. Εγώ σαν παλαιός ραδιοερασιτέχνης έχω υπάρξει και σε άλλες κοινότητες στο παρελθόν και είμαι σίγουρος ότι θα τα λέμε μιά χαρά.
 
Καλησπερα και καλοριζικο το φορουμ !! Ειμαι ο Βαγγελης μενω Καματερο και μου αρεσει η σκοποβολη και το κυνηγι τσιχλας. Ευχομαι καλες γιορτες σε ολους

Βαγγελη καλως ηλθες ,χαιρωμαι που εισαι κοντα μας και θα εξορμησουμε συντομα για τσιχλες παρεα !!.welcome.
 
Last edited by a moderator:
Γεια σας παιδια,συγχαρητηρια πολλα για το ομορφο και λειτουργικο forum,ασχολουμαι με το κυνηγι της μπεκατσας,της περδικας και του λαγου και κατοικω στο Περιστερι !!!
 
Γεια σας παιδια,συγχαρητηρια πολλα για το ομορφο και λειτουργικο forum,ασχολουμαι με το κυνηγι της μπεκατσας,της περδικας και του λαγου και κατοικω στο Περιστερι !!!

Καλώς όρισες φίλε Γιάννη.
Βλέπω να αυξάνονται οι μπενελάκηδες οπότε προβλέπω ντερμπι..vah.
 
Γεια σας παιδια,συγχαρητηρια πολλα για το ομορφο και λειτουργικο forum,ασχολουμαι με το κυνηγι της μπεκατσας,της περδικας και του λαγου και κατοικω στο Περιστερι !!!
.welcome.
 
Γιαννη καλωσορισες στην παρεα μας,καλα ποσταρισματα και καλη διαμονη !!Επειδη εισαι και Περιστεριωτης θα παμε και για καμμια τσιχλα παρεα!!.welcome.
Γεια σας παιδια,συγχαρητηρια πολλα για το ομορφο και λειτουργικο forum,ασχολουμαι με το κυνηγι της μπεκατσας,της περδικας και του λαγου και κατοικω στο Περιστερι !!!
 
Γεια σας παιδια,συγχαρητηρια πολλα για το ομορφο και λειτουργικο forum,ασχολουμαι με το κυνηγι της μπεκατσας,της περδικας και του λαγου και κατοικω στο Περιστερι !!!
.welcome1.Γιάννη και καλή διαμονή στο φόρουμ:)
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα αυτου του καταπληκτικου φορουμ ,συγχαρητηρια πολλα !Ειμαι ο Γιαννης,μου αρεσει το κυνηγι της τσιχλας και του τρυγονιου. Χρονια πολλα και καλες γιορτες σε ολους !!!!
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα αυτου του καταπληκτικου φορουμ ,συγχαρητηρια πολλα !Ειμαι ο Γιαννης,μου αρεσει το κυνηγι της τσιχλας και του τρυγονιου. Χρονια πολλα και καλες γιορτες σε ολους !!!!
.welcome. Γιάννη και καλή διαμονή στο φόρουμ.Ελπίζω να γνωριστούμε και να πάμε παρέα να ρίξουμε καμιά τουφεκιά.banana.
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα αυτου του καταπληκτικου φορουμ ,συγχαρητηρια πολλα !Ειμαι ο Γιαννης,μου αρεσει το κυνηγι της τσιχλας και του τρυγονιου. Χρονια πολλα και καλες γιορτες σε ολους !!!!
.welcome.Καλως ηλθες Γιαννη ,καλα να περνας μαζι μας!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top