To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σας ευχαριστώ όλους για την θερμή υποδοχή, με κάποιους γνωριζόμαστε ήδη, εύχομαι πάνω από όλα υγεία σε εσάς και της οικογένειες σας και ζεστές κάννες βρε παιδιά. Εγώ σαν παλαιός ραδιοερασιτέχνης έχω υπάρξει και σε άλλες κοινότητες στο παρελθόν και είμαι σίγουρος ότι θα τα λέμε μιά χαρά.
Ενδιαφερον... εχουμε να πουμε πολλα...
 
Γεια σας παιδια,συγχαρητηρια πολλα για το ομορφο και λειτουργικο forum,ασχολουμαι με το κυνηγι της μπεκατσας,της περδικας και του λαγου και κατοικω στο Περιστερι !!!
.welcome.Γιαννη... Καλα ποσταρισματα να εχεις....cool.
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα αυτου του καταπληκτικου φορουμ ,συγχαρητηρια πολλα !Ειμαι ο Γιαννης,μου αρεσει το κυνηγι της τσιχλας και του τρυγονιου. Χρονια πολλα και καλες γιορτες σε ολους !!!!
Γιαννη ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια... .welcome.και καλες γιορτες...
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
Είμαστε πολλοί οι μπέμπηδες εδώ, τόσοι ώστε να ζητήσουμε χορηγία από τη ΝΟΥΝΟΥ........smashfrak.
Καλως ήλθες
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
.welcome.Δημήτρη !!! Καλά ποσταρίσματα φίλε:)
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
Δημητρη καλως ηρθες....welcome. Σε παρακολουθω να ξερεις καιρο....lazy. Με τα βιντεακια σου αναβεις φωτιες....shoot..shoot..shoot.
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
Στον ελευθερο μου χρονο χαζευω τα βινετο σου κ ανυπομονω να ξανανεβω....cool..welcome.
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
καλώς ήρθες Δημήτρη και καλή παραμονή :)
υ.σ.κι άλλος benellάκιας .banana.:)
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!

Αμήν Δημήτρη, αμήν. Να είμαστε καλά να συναντιόμαστε στα ... άγια μπατάκια .welcome.
 
Καλησπερα!!!Δημητρης απο Αλεξανδρουπολη και ειμαι 44 χρονων μπεμπης:D.Γνωριζω αρκετους εδω μεσα και με χαρα μου να γνωρισω και τους υπολοιπους.Καλα ποσταρισματα με καλη διαθεση και θετικη ενεργεια!!!
Δημητρη καλως ηλθες στην παρεα μας !!.welcome.
 
Καλως σας βρήκα!
Ειμαι ο Βαγγέλης,και όποιος ξερει τι ειναι καλημανα απλα ήδη με γνωριζει.Οποιος δεν γνωριζει την Καλημανα θα ξερει την ΦΥΣΗ Τν η τουλαχιστον την τρέλα μου με το κυνηγι κ τις κλασσικες μοτοσυκλετες!Καλό ξεκίνημα λοιπόν κ εύχομαι τα καλύτερα!
 
Καλως σας βρήκα!
Ειμαι ο Βαγγέλης,και όποιος ξερει τι ειναι καλημανα απλα ήδη με γνωριζει.Οποιος δεν γνωριζει την Καλημανα θα ξερει την ΦΥΣΗ Τν η τουλαχιστον την τρέλα μου με το κυνηγι κ τις κλασσικες μοτοσυκλετες!Καλό ξεκίνημα λοιπόν κ εύχομαι τα καλύτερα!
.welcome1.Βαγγέλη...:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top