To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολη την παρεα..ειμαι ο Μιλτος καταγωμαι απο Θεσσαλονικη και μενω μονιμα τα τελευταια 7 χρονια στην Ιθακη..τα κυνηγια μου ειναι γουρουνι- η αρρωστια μου, μπεκατσα και περδικα..ασχολουμαι εδω και 5 χρονια με την ιδιογομωση πιο πολυ απο αναμνησεις που ειχα απο τον παππου μου και επειδη ειναι ενα ωραιο και μεγαλο κεφαλαιο που οσο ζεις μαθαινεις και εξελισεσαι!Και παλι ευχαριστω για την αποδοχη στον χωρο σας.
.welcome.
 
ΓΕΙΑ σας ειμαι απο Σαμο , ασχολουμε με την ιδιογωμοση , και μου αρεσουν ολα τα παλια κυνηγητηκα ειδη οπως παλια οπλα και παλια συλεκτηκα φυσιγγια , εχω φυσιγγια 20ετιας και βαλε που ρηχνω ακομα χωρης πρωβλημα
 
ΓΕΙΑ σας ειμαι απο Σαμο , ασχολουμε με την ιδιογωμοση , και μου αρεσουν ολα τα παλια κυνηγητηκα ειδη οπως παλια οπλα και παλια συλεκτηκα φυσιγγια , εχω φυσιγγια 20ετιας και βαλε που ρηχνω ακομα χωρης πρωβλημα
Καλως ηρθες Νικο!οσο αφορα τα παλια φυσιγγια θα βρεις μερικούς ομοιοπαθεις εδώ πέρα..!!
Για την ιδιογομωση δεν το συζητώ καν..:)
 
Καλως ηρθες Νικο!οσο αφορα τα παλια φυσιγγια θα βρεις μερικούς ομοιοπαθεις εδώ πέρα..!!
Για την ιδιογομωση δεν το συζητώ καν..:)
ευχαριστω , το πρωτο πραγμα που εκανα οταν μπηκα ηταν να διαβασω ολες της σελιδες απο τα παλια φυσιγγια που εχετε γραψει , και με ενθουσιασαν οι φωτογραφιες
 
ΓΕΙΑ σας ειμαι απο Σαμο , ασχολουμε με την ιδιογωμοση , και μου αρεσουν ολα τα παλια κυνηγητηκα ειδη οπως παλια οπλα και παλια συλεκτηκα φυσιγγια , εχω φυσιγγια 20ετιας και βαλε που ρηχνω ακομα χωρης πρωβλημα
Καλώς ορίσατε στην παρέα μας κύριε Νίκο. Καλή διαμονή εύχομαι και σύντομα να δούμε σε φωτογραφίες τις συλλογές σας :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top