To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας ειμαι ο Πετρος ειμαι προχωρημενης ηλικιας (57)και μου αρεσει που σας βρηκα παλι.Μενω στην Αγια Μαρινα στο Λαγοννησι Ευχομαι καλη διαμονη σε ολα τα παιδια του forum.
Πέτρο καλώς όρισες στην παρέα.
 
Γεια σας ειμαι ο Πετρος ειμαι προχωρημενης ηλικιας (57)και μου αρεσει που σας βρηκα παλι.Μενω στην Αγια Μαρινα στο Λαγοννησι Ευχομαι καλη διαμονη σε ολα τα παιδια του forum.
Καλώς ήρθες Πέτρο....welcome.
 
Γεια σας ειμαι ο Πετρος ειμαι προχωρημενης ηλικιας (57)και μου αρεσει που σας βρηκα παλι.Μενω στην Αγια Μαρινα στο Λαγοννησι Ευχομαι καλη διαμονη σε ολα τα παιδια του forum.
Καλως ηρθες Πετρο στην παρεα μας...... μια χαρα πιτσιρικας εισαι ;)
 
Last edited:
Γεια σας ειμαι ο Πετρος ειμαι προχωρημενης ηλικιας (57)και μου αρεσει που σας βρηκα παλι.Μενω στην Αγια Μαρινα στο Λαγοννησι Ευχομαι καλη διαμονη σε ολα τα παιδια του forum.
Πέτρο καλώς όρισες στην παρέα μας
αυτό το προχωρημένης ηλικίας γιατί;;;; :)
στα 57 περπατάω κι εγώ μια χαρά παληκαράκια είμαστε αν δέσουμε το φόρουμ το πάμε βόλτα(που λέει ο λόγος) .sarcastic.
αν θυμάμαι καλά φίλος του baikal...εδώ θα βρείς πολλούς να τα πείτε ;)
 
Γεια σας ειμαι ο Πετρος ειμαι προχωρημενης ηλικιας (57)και μου αρεσει που σας βρηκα παλι.Μενω στην Αγια Μαρινα στο Λαγοννησι Ευχομαι καλη διαμονη σε ολα τα παιδια του forum.
Πετρο .welcome.......εοσαι ενας ωριιμος νεος. Τι εμεις των ....ηντα ...πουρεψαμε.micle.
Καλη διαμονη ..!!
 
Γεια σας,
Είμαι ο Βαγγέλης, ο πατέρας των δύο παλιών μελών Βασίλη και Μανώλη.
Γνωρίζω τους ιδρυτές του φόρουμ για τους οποίους τρέφω άπειρη εκτίμηση τόσο για την αγάπη τους στο κυνήγι όσο και για τις πρωτοβουλίες που έχουν πάρει προκειμένου να ξεκινήσει και να λειτουργεί αυτό το φόρουμ.
Είμαι μανιώδης κυνηγός, ιδιογομωτής από τα οκτώ μου χρόνια (μαζί με τον πατέρα μου) αλλά πάνω από όλα είμαι λάτρης της φύσης την οποία σέβομαι ιδιαίτερα.
Νομίζω ότι η ενασχόληση όλων μας στα φόρουμ αλλά και σε όλες τις ομαδικές/εθελοντικές δράσεις και δραστηριότητες που έχουν σχέση με το κυνήγι, είναι υποχρέωση όλων μας και μέσο πίεσης σε όσους το επιβουλεύονται με τον άλφα ή βήτα τρόπο.
Θα ήθελα να ξοδεύω πολλές ώρες στο φόρουμ, αλλά δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι σχεδόν ανύπαρκτος, εντούτοις θα κάνω ότι μπορώ.

Με εκτίμηση σε όλους σας
Καλοσωρισες στην παραε Βαγγελη, να χαιρεσαι τα παιδια σου....!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top