To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για σας και από εμένα. Δημήτρης ονομάζομαι και απείχα τα τελευταία χρόνια από το χώρο. Πέρυσι έβγαλα άδεια μετά από χρόνια και έπεσα σε μια καλή τσιχλοχρονία. Επίσης μετά από μερικά χρονάκια ξανα-επισκέφτηκα και το σκοπευτήριο.
Εχω ένα marrochi Zero 3 το οποίο χρησιμοποιώ και στο σκοπευτήριο αλλά και στο κυνήγι.
Ελπίζοντας σε καλύτερες μέρες που θα μας επιτρέψει να κάνουμε το αγαπημένο μας χόμπι μπήκα και εγώ στην παρέα σας

Καλός σας βρήκα λοιπόν !!!

Καλησπέρα είμαι ο Γιώργος κατά τον κόσμος Vardeos πριν μερικές ημέρες έπιασα τα 43 και μυαλό δεν έβαλα.o_O
Κυνηγουσα ολα τα θηραματα απλος πλεον με λιγοστο χρονο κανω περικοπες και επιλογες.
Απο τουφεκια εχω ενα σκασμο απο τα ριμαδια καθως και μερικα ακομα αεροβολα αλλα σχεδον ολα τα κυνηγια τα κανω με πλαγιοκανο πλέον.
Τα φυσιγγια μου τα γεμιζω μονος μου απο το 2004 αν θυμαμαι καλα.


Αυτα απο μενα λοιπον και καλώς σας Βρήκα...

Χαιρετίζω την κοινότητα του HuntersLife!
Το όνομά μου είναι Γιάννης και, όπως λέει και το προφίλ μου, τα τελευταία χρόνια δηλώνω μονήρης, θηρευτής/τροφοσυλλέκτης.
Ανέκαθεν δεινός ψαροντουφεκάς, πρόσφατα, λόγω αλλαγής περιβάλλοντος, απέκτησα και άδεια θήρας μαζί με τα ντουφέκια του πατέρα μου:
Ένα πλαγιόκαννο Baikal Made in USSR της δεκαετίας του '70 και μια Remington 1100 του '80κάτι.
Όπως λέω χαρακτηριστικά, από τα -20 βαδίζω για τα +2000 μέτρα! :D

Αν και με παιδεύει πιο πολύ, το δίκαννο είναι εκείνο που με θέλγει περισσότερο.
Οι σχέσεις μου μαζί τους θυμίζουν τις σχέσεις μεταξύ συζύγου και ερωμένης.

Τα θηράματα που με συναρπάζουν περισσότερο είναι ο αγριόχοιρος, ο λαγός και η μπεκάτσα
και το πρώτο είναι αυτό που μου χαρίζει τις πιο δυνατές συγκινήσεις.

Εύχομαι καλή κυνηγετική περίοδο και όμορφες, αλλά πρωτίστως ασφαλείς, κυνηγετικές εξορμήσεις!

Τα λέμε!

Καλημέρα, καλώς σας βρήκα! Σπύρος απο Αθήνα, καλα και ασφαλή κυνήγια σε όλους

Καλημέρα παιδιά και από εμένα Παναγιώτης λέγομαι είμαι από σπατα
36 χρόνων.....από 10 χρόνων στο αγαπημένο μας χόμπι με τη βοήθεια του παππού του πατέρα του θείου.....ελπίζω να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας τις απόψεις μας και να είμαστε καλά......να ανεβαίνουμε στο βουνο

Γειά σας κ καλώς σας βρήκα! Βασίλης από Χορτιατη Θεσσαλονίκης, νέος κυνηγός αν και 40αρης, αλλά με πολύ όρεξη κ μεράκι. Καλή σεζόν σε όλους!

Χαιρετώ την παρέα, είμαι ο Ανδρέας 51 ετών, καταγωγή Πάτρα και Ναύπακτο, ζω στην Αθήνα (ΙΛΙΟΝ) και είμαι κυνηγός από μικρό παιδί!!!!

Γεια σας ειμαι ο Σταυρος ειμαι απο Χαλκίδα ειμαι μελος λιγο καιρο στο forum και εύχομαι ζεστές κανες σε ολους και πολυ προσοχή σε οτι κυνήγι η δραστηριοτητα κάνετε.

Γεία σας παιδια.Δημητρης λέγομε είμαι καί ζω στην Καλαμάτα και κυνηγώ μόνο μπεκάτσα.

Γεια σας κι απο μενα, ειμαι ο ηλιας απο μεσσηνια χομπι μου το κυνηγι και θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας
αποψεις, ιδεες και εμπειριες μεσα απ' αυτο το ομορφο site που εχετε δημιουργηση.
Δημήτρη, Γιώργο, Γιάννη, Σπύρο, Παναγιώτη, Βασίλη, Ανδρέα, Σταύρο,Ηλία και Δημήτρη μεπακατσά καλώς ήρθατε στη παρέα του hunterslife και καλή διαμονή.
Όλο και μεγαλώνει η παρέα μας ........congrats.
 
Γεια σας κι απο μενα, ειμαι ο ηλιας απο μεσσηνια χομπι μου το κυνηγι και θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας
αποψεις, ιδεες και εμπειριες μεσα απ' αυτο το ομορφο site που εχετε δημιουργηση.

Γεια σου ΗΛΙΑ πατριωτη καλως μας ηρθες! .shake hands.
 
Γεια σας κι απο μενα, ειμαι ο ηλιας απο μεσσηνια χομπι μου το κυνηγι και θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας
αποψεις, ιδεες και εμπειριες μεσα απ' αυτο το ομορφο site που εχετε δημιουργηση.
Ηλια καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Γεια σας κι απο μενα, ειμαι ο ηλιας απο μεσσηνια χομπι μου το κυνηγι και θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας
αποψεις, ιδεες και εμπειριες μεσα απ' αυτο το ομορφο site που εχετε δημιουργηση.
Καλως ηρθες στην παρεα μας Ηλια
 
Καλώς όρισες Δημήτρη. Καλή διαμονή να έχεις και περιμένουμε να μοιραστείς τις εμπειρίες σου! :)
Γεια σας κι απο μενα, ειμαι ο ηλιας απο μεσσηνια χομπι μου το κυνηγι και θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας
αποψεις, ιδεες και εμπειριες μεσα απ' αυτο το ομορφο site που εχετε δημιουργηση.
Δημήτρη και Ηλία καλώς ήρθατε στη όμορφη παρέα μας!
 
Γεια σας κι απο μενα, ειμαι ο ηλιας απο μεσσηνια χομπι μου το κυνηγι και θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας
αποψεις, ιδεες και εμπειριες μεσα απ' αυτο το ομορφο site που εχετε δημιουργηση.
Ηλία καλώς ήρθες... Μεσσηνία από πού ?
 
Ηλία καλώς ήρθες... Μεσσηνία από πού ?
Ωχ ωχ ωχ ετοιμάζεται καλαματιανο λομπυ.....φιλε ηλια καταρχην καλως ηρθες στην παλαβιαρα παρεα μας....αν εχεις και μπενελι θα σε αγαπησει ο συντεκνος.....χαχααχαχχα......sarcastic..sarcastic..shake hands..shake hands..victory.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top