Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
Πάρτε μια κάποτε και πάτε να δείτε.ουτε θα σπάσει στις λίμνες ούτε θα κουραστειτε να καθαρίσετε ένα όπλο που θα σας αφήσει εικόνες...2ος σύντροφος και το τουφέκι...τόσες ώρες γράφουμε ένα καθάρισμα δε μπορούμε να κάνουμε?
 
Αν βλέπεις σκάσιμο σε πράσινο με κρύο είναι εντός δραστικού βεληνεκούς και των benelli.
Στο υπογράφω.
Φίλε με τα συγχωρήσεως ένα φόρουμ έχει πολλές απόψεις .για διαφορετικά πράγματα μιλάμε εγώ για κυνήγι κι εσύ για δοκιμές.απλα αυτά που βλέπουμε οι κατέχοντες αυτών των όπλων ίσως να μη μπορούν να περιγραφούν με κάποια λόγια.οχι ότι είναι κάτι διαστημικό.εγω δεν κάνω πίνακες και δοκιμές...οκ?ούτε θα κάτσω να αναλυσω κάποια πράγματα πάνω σε αυτό.ουτε αναιρω προσπάθειες ανθρώπων που θέλουν να βλέπουν στο χαρτί τι θα βγει και μετά κυνήγι. Αλλά...οι μισοί από αυτούς ασχολούνται μόνο με αυτό και οι άλλοι μισοί είναι μπερδεμένοι...άμα δεν λέω την αλήθεια οκ.
Δεν με αφορά προσωπικα
 
Νιε ρε‼️κισυ πάλι, αλλά αυτοί ομους τα ριχν μι κυλίνδρου‼️ιεχ διάφουρα‼️ειμεις θελουμει φουλ παραδείγματος κ χάρην‼️ιετς δεν ιεγραψαν❓έχου λάθους❓άι κάντεις καλά‼️πουθεινά δε τσπιανς‼️
Αν βλέπεις σκάσιμο σε πράσινο με κρύο είναι εντός δραστικού βεληνεκούς και των benelli.
Στο υπογράφω.
 
Εγώ δεν είμαι κανένας επιστήμονας...εγώ ξέρω ότι αν πετάξεις ένα φυσίγγι σε μια πυρκαγιά και πχ σκάσει(τυχαίο το παράδειγμα),θα φύγει πρώτος ο κάλυκας...

Δεύτερον ξέρω πολλούς και έχω διαβάσει κι εδώ σχολεία για τα δικαννα "που έχουν περισσότερη δύναμη δύναμη"και η απάντηση στο γιατί είναι " 0διαφυγη αεριων' έτσι μπακαλιστικα.

Το παράδειγμα είναι παράδειγμα. Σε πολύ δύσκολες καιρικές συνθήκες ίσως γι αυτό η αδράνεια μαμιεται 😘
 
Νιε ρε‼️κισυ πάλι, αλλά αυτοί ομους τα ριχν μι κυλίνδρου‼️ιεχ διάφουρα‼️ειμεις θελουμει φουλ παραδείγματος κ χάρην‼️ιετς δεν ιεγραψαν❓έχου λάθους❓άι κάντεις καλά‼️πουθεινά δε τσπιανς‼️
Βασικά εσύ δεν είσαι που είχες γράψει σχόλιο σε μέλος εδώ ,που είχε αναφέρει σε στορυ από κυνήγι ,επειδή ανέφερε πως έψαχνε τα πρασίνια με φακό σε κυνήγι βοσκή σε καμπο?
 
Εγώ δεν είμαι κανένας επιστήμονας...εγώ ξέρω ότι αν πετάξεις ένα φυσίγγι σε μια πυρκαγιά και πχ σκάσει(τυχαίο το παράδειγμα),θα φύγει πρώτος ο κάλυκας...

Δεύτερον ξέρω πολλούς και έχω διαβάσει κι εδώ σχολεία για τα δικαννα "που έχουν περισσότερη δύναμη δύναμη"και η απάντηση στο γιατί είναι " 0διαφυγη αεριων' έτσι μπακαλιστικα.

Το παράδειγμα είναι παράδειγμα. Σε πολύ δύσκολες καιρικές συνθήκες ίσως γι αυτό η αδράνεια μαμιεται 😘
Έχουμε επιστήμονα ‼️αλλά μας τον μουρλανες‼️τον κόβω να κάνει επαναλήψεις την προπαίδεια ‼️
 
Στον φίλο μου 1050 το είχες γράψει και τα κατέβασε όλα...δεν ξέρω τι παίζει και τι σχέση έχεις με αυτά εσύ.σου είχε απαντήσει ο ηγείται του κυνου κιολας
 
Εγώ δεν είμαι κανένας επιστήμονας...εγώ ξέρω ότι αν πετάξεις ένα φυσίγγι σε μια πυρκαγιά και πχ σκάσει(τυχαίο το παράδειγμα),θα φύγει πρώτος ο κάλυκας...

Δεύτερον ξέρω πολλούς και έχω διαβάσει κι εδώ σχολεία για τα δικαννα "που έχουν περισσότερη δύναμη δύναμη"και η απάντηση στο γιατί είναι " 0διαφυγη αεριων' έτσι μπακαλιστικα.

Το παράδειγμα είναι παράδειγμα. Σε πολύ δύσκολες καιρικές συνθήκες ίσως γι αυτό η αδράνεια μαμιεται 😘
Εχει σχεση με την αδρανεια ή με την κανη(κωνος αυλος τσοκ)?
 
Back
Top