Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
Πολλά όπλα ποτέ δεν είχα.μια παλιομοντεφελτρο έχω 66 πόντους.ολα.μαμα πάνω αυλός 18,3.μια.χαρα τα καίει τα παπάκια.μη κουράζεστε παιδιά φτιάξτε κοντάκι στα μέτρα σας κ ανοίξτε τα δύο ματάκια.ολα.τα αλλά είναι λεπτομέρειες
 
Πολλά όπλα ποτέ δεν είχα.μια παλιομοντεφελτρο έχω 66 πόντους.ολα.μαμα πάνω αυλός 18,3.μια.χαρα τα καίει τα παπάκια.μη κουράζεστε παιδιά φτιάξτε κοντάκι στα μέτρα σας κ ανοίξτε τα δύο ματάκια.ολα.τα αλλά είναι λεπτομέρειες
Και μαθετε να εκτηματε τις αποστασεις γιατι αυτα τα 60-70-80 μετρα ειναι ολλα κοντα και οι καψοκωλιες ειναι ολλα μακρια !!!!
 
Να κλεισει η ψηφοφορια παρακαλω γιατι παμε για πανωλεθρια .........
λοιπον...2016 ...βοιωτικος κηφισος...χιονια παντου γυρω γυρω μεχρι 200 μετρα υψομετρο...η περιοχη ειναι 130 μετρα υψομετρο....πολλα μειον θερμοκρασια και ενα ψιλο αερακι να θεριζει.....κατω απο τη μαυρογια...ειμαστε στη δεξια οχθη....εγω με τη μ2 και 3 αστρα....παρακατω ο φιλος μου με το 525....πιο κατω ο γιος του με α300...περναει ενα πρασινι στην αριστερη πλευρα απεναντι μας...οριακη βολη, γεματα 50 μετρα...εχουμε παρει τα ιδια φυσιγγια...nsi long distance 3*5...ριχνει 3 πρωτα ο α300...του κανει αερα...ριχνει 2 ο 525 του κανει επισης λιγο αερα ακομη ...περναει και σηκωνω το κανονι και ριχνω 1 με τρελη προσκοπευση αφου ειχε μαζεψει φορα....βζζζζζζζζντουυυυυυυπ στο χωραφι ξερο....
 
Χαχα ριχνεις αδεια για να πιάσεις γεμάτα μου φαίνεται εμαθες τι πρέπει να κανεις στην μπενέλλι για να δουλεψει τι βισματα και σετ υπ δουλεύουν ολο και κοντεύουμε να δούμε οτι οι πινακες δεν λενε
Σε συμπαθώ εσένα γιατί μιλάς σαν τον ξάδερφό μου
 
ναι ρε συ..στους προποδες ψηλοτερα ξεκινουσε το χιονι αλλα ηταν φαρμακι η μερα...στα βαγια ειχαμε παει πριν και στην υλικη και εγραφε το αμαξι -14 στις 6.30 το πρωι...
Είχε νερά στα Βάγια;επίσης η υλική δεν απαγορεύεται;;
 
Να κλεισει η ψηφοφορια παρακαλω γιατι παμε για πανωλεθρια .........
λοιπον...2016 ...βοιωτικος κηφισος...χιονια παντου γυρω γυρω μεχρι 200 μετρα υψομετρο...η περιοχη ειναι 130 μετρα υψομετρο....πολλα μειον θερμοκρασια και ενα ψιλο αερακι να θεριζει.....κατω απο τη μαυρογια...ειμαστε στη δεξια οχθη....εγω με τη μ2 και 3 αστρα....παρακατω ο φιλος μου με το 525....πιο κατω ο γιος του με α300...περναει ενα πρασινι στην αριστερη πλευρα απεναντι μας...οριακη βολη, γεματα 50 μετρα...εχουμε παρει τα ιδια φυσιγγια...nsi long distance 3*5...ριχνει 3 πρωτα ο α300...του κανει αερα...ριχνει 2 ο 525 του κανει επισης λιγο αερα ακομη ...περναει και σηκωνω το κανονι και ριχνω 1 με τρελη προσκοπευση αφου ειχε μαζεψει φορα....βζζζζζζζζντουυυυυυυπ στο χωραφι ξερο....
Και βλέπεις να το έχει αρπάξει μια Ισπανίδα με το στόμα και να στο απορταρει τρέχοντας?
 
Και μαθετε να εκτηματε τις αποστασεις γιατι αυτα τα 60-70-80 μετρα ειναι ολλα κοντα και οι καψοκωλιες ειναι ολλα μακρια !!!!
Μια φορά στο λιμάνι δείχνω σε έναν φίλο μια βάρκα και τον ρωτάω "πόσο μακρυά υπολογίζεις να είναι" ?
60μ λέει ... καμιά 30αριά ήταν.
Αν του δείξεις όμως παξιμάδι από τα 10μ θα σου πει τι κλειδί να πάρεις 😂
Τα πάντα είναι ζήτημα εξάσκησης.
Με υπόβαθρο ουρανό κανένας δεν ξέρει μέτρα ... μόνο συνδυάζεις μέγεθος θηράματος με προηγούμενες επιτυχίες ...
Βασικά σχεδόν πάντα έτσι είναι ...
 
Είχε νερά στα Βάγια;επίσης η υλική δεν απαγορεύεται;;
ειχε στα βαγια πολυ νερο...στη μεση της ευθειας στριψαμε αριστερα που βλεπεις απεναντι μια εκκλησια...δεν πηγαμε υλικη στη λιμνη....περιπου εκει σε καποιες λουτσες...
 
Στα Βάγια είχε ξαναπιάσει μια χρονιά πολλά.νερα θυμάμαι.νομιζω 2003;;;;
παντα πιανει διοτι οι αγροτες εχουν σφραγισει τα καναλια αποστραγγισης και δεν φευγουν τα νερα....εχω διεξοδικα συζητησει το θεμα με μονικο κατοικο των βαγιων και μου εχει πει οτι εχουν γινει τα αντιπλημμυρικά αλλα δεν γινεται κανενας καθαρισμος και πλημμυρίζουν συνεχεια...
 
Back
Top