Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό είναι πολύ βαρύ εργαλείο. Αν έχεις τη μέση σου και πας να κάνεις αυτό που κάνει θα μείνεις εκεί. Αν δεν είχες ποτέ πρόβλημα με τη μέση σου θα αποκτήσεις :)
Έχουν να πέσουν θειαδες που απλώνουν ρούχα στα διπλανά χωριά...
 
Έφτασα σπίτι και βρήκα επισκέπτες..... λέτε να έμαθαν για το benelli..... και ήρθαν να παραδοθούν View attachment 53273View attachment 53274
Ξυνωνται στην γκλίτσα του τσοπάνη! Πελεκατα! Ριξτους και αν έρθει η αστυνομία πες ότι ήσουν σε άμυνα αφού μπουκαραν μέσα στο σπίτι σου!
 
Ναι , πολύ που χεστηκαν οι αστυνομικοί αν τφεκισες τα γρουνια... Κάνας ρουφιανος οικωλογος να μην υπάρχει στην γειτονιά μονο...
Σήμερα πήρα το κοφτακι μαζί.Χαλασα ίσα με 15 θηλιές,τις έκανα μικρότερες από οδοντογλυφίδες.
 
Σήμερα πήρα το κοφτακι μαζί.Χαλασα ίσα με 15 θηλιές,τις έκανα μικρότερες από οδοντογλυφίδες.
Εγώ βρήκα παλιά σκατο-ίχνη έκανε καλή μάσα ο μάγκας
Μην βρώ και κανένα τσοκάνι χεσμένο δεν ξέρω πρέπει να είχε φάει πρίν από ένα μήνα ένα σκυλί εδώ από πάνω έμαθα20220815_073546.jpg20220815_075057.jpg
 
Σήμερα πήρα το κοφτακι μαζί.Χαλασα ίσα με 15 θηλιές,τις έκανα μικρότερες από οδοντογλυφίδες.
Η μαλακια δεν κόβεται. Την άνοιξη βρήκε ο γείτονας μου ένα πιασμενο που είχε βρωμισει. Ο καργιολοπουστας που έβαλε την θηλιά δεν έκανε τον κόπο να την ξεστησει. Γαμω την αρρώστια τους μεσα.
 
Η μαλακια δεν κόβεται. Την άνοιξη βρήκε ο γείτονας μου ένα πιασμενο που είχε βρωμισει. Ο καργιολοπουστας που έβαλε την θηλιά δεν έκανε τον κόπο να την ξεστησει. Γαμω την αρρώστια τους μεσα.
παιζουν πολλα...μπορει να μη ζει...εννοω, οτι εχω βρει συρματοθηλια, ξεχασμενη για πολλα χρονια, πανω σε μονοπατι αναμεσα στους θαμνους, σε κυνηγι λαγου...
 
παιζουν πολλα...μπορει να μη ζει...εννοω, οτι εχω βρει συρματοθηλια, ξεχασμενη για πολλα χρονια, πανω σε μονοπατι αναμεσα στους θαμνους, σε κυνηγι λαγου...
Όχι ζει και βασιλεύει ο καραγκιόζης. Πηγε 5-6 μέρες συνεχόμενα και δεν είχε περάσει γουρουνι. Βαρεθηκε να ξαναπάει και δεν είχε την τσίπα να χαλάσει την θηλιά. Γνωστός λαθροθηρας εδώ γυρω. Έχει φάει και δυο-τρεις μηνύσεις αλλά στα παπαρια του αφού στο τέλος καθαρή την βγαζει. Αν ήταν όμως κανα πεντοχίλιαρο πρόστιμο να δω τι θα έκανε ο τυπος.
 
Στα 500 μετρα απο το χωριο....σε εκπαιδευτικο.....στα 20 μετρα βγηκαν 2 μεγαλα γουρουνια με 6 μικρα
στον φιλο που ειχε τα σκυλια..
Οποιος κανει το ''λαθος'' και βγει στο βουνο χωρις μονοβολα και βολια...μαλλον κινδυνευει... !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top