Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάτι τέτοια κανανε και σε εμας χτες εδώ Άρτα τρέχανε πέρασαν τα γουρουνια ανάμεσα και άρχισε ο άλλος 8ρα το άλλο παιδί στα 80 μέτρα και τον περνει μια μπίλια το παιδί και τώρα το είναι εντατική και τι γύρισε και είπε ο μάγκας δεν πίστευα να φτάσουν οι μπίλιες 80 μέτρα
 
Κάτι τέτοια κανανε και σε εμας χτες εδώ Άρτα τρέχανε πέρασαν τα γουρουνια ανάμεσα και άρχισε ο άλλος 8ρα το άλλο παιδί στα 80 μέτρα και τον περνει μια μπίλια το παιδί και τώρα το είναι εντατική και τι γύρισε και είπε ο μάγκας δεν πίστευα να φτάσουν οι μπίλιες 80 μέτρα
Καπος έτσι το σταμάτησα το άθλημα . Έφαγε δραμιαρα στον ώμο άνθρωπος,είδαν και έπαθαν να του την βγάλουν γιατί ήταν σφηνωμένη σε δύσκολο σημείο . Μετά από τόσα χρόνια έχει ακόμη πρόβλημα.Το κουφό είναι ότι παρεξηγηθηκαν που δεν ξαναπήγα και για ένα διάστημα μου το έπαιζαν βαρύ πεπόνι.
 
ποιο χαζος πεθαινεις, ειναι κανεις εδω μεσα απο τους τετραπαλικαρους?

Επιτρέπετε ρε παιδιά οι άνθρωποι αυτοί να κρατάνε όπλα? Φυσικά όμως στο κράτος που ζούμε όλα επιτρέπονται. Γιαυτό κάθε χρόνο έχουμε τόσα ατυχήματα. Φανταστείτε να επιτρεπόνταν και τα ραβδωτα!!!!!!
 
Επιτρέπετε ρε παιδιά οι άνθρωποι αυτοί να κρατάνε όπλα? Φυσικά όμως στο κράτος που ζούμε όλα επιτρέπονται. Γιαυτό κάθε χρόνο έχουμε τόσα ατυχήματα. Φανταστείτε να επιτρεπόνταν και τα ραβδωτα!!!!!!
Αφού αυτός ο άστοοο άστοοο Ράμπο βρίσκει βλάκες να πάνε μαζί του (η τον περνούν )για να κυνηγήσει αυτός!!
Φταίει ο άλλος όμως στο αμάξι που τού λέει "ρε πάσαμ πρόσεχε έρχεται άλλος από κει"και δεν τον αρχίζει στις κλωτσιές..
 
Το κουφό είναι ότι παρεξηγηθηκαν που δεν ξαναπήγα και για ένα διάστημα μου το έπαιζαν βαρύ πεπόνι
Από τέτοια όσα θές
Ορισμένοι νομίζουν ότι θα σου κάνουν κουμάντο και στη ζωή, γιατί δεν παράτησες την δουλειά σου για να πάς Τετάρτη για κυνήγι να έχουν κόσμο για καρτέρια........
 
και είπε ο μάγκας δεν πίστευα να φτάσουν οι μπίλιες 80 μέτρα
Πρώτα απ'ολους φταίει αυτός που τον ενεταξε στη κυνηγετική ομάδα!
Όταν όμως ψάχνουν κόσμο για να πιάσουν περισσότερα καρτερία μην τυχόν και φύγει ατουφεκιστο το γουρούνι και γίνεται "περάστε κόσμε!",αυτά θα συμβαίνουν!
Ο εν λόγω "μάγκας"κρατούσε στα χέρια του ένα εργαλείο,του οποίου δεν ήξερε τις δυνατότητες!
Άστον στο καφενείο να παίζει πρέφα!
Τι τον βάζεις απέναντι σαν τον χάρο με το δρεπανι??
 
Πρώτα απ'ολους φταίει αυτός που τον ενεταξε στη κυνηγετική ομάδα!
Όταν όμως ψάχνουν κόσμο για να πιάσουν περισσότερα καρτερία μην τυχόν και φύγει ατουφεκιστο το γουρούνι και γίνεται "περάστε κόσμε!",αυτά θα συμβαίνουν!
Ο εν λόγω "μάγκας"κρατούσε στα χέρια του ένα εργαλείο,του οποίου δεν ήξερε τις δυνατότητες!
Άστον στο καφενείο να παίζει πρέφα!
Τι τον βάζεις απέναντι σαν τον χάρο με το δρεπανι??
Έλα που αυτός φίλε μου ο δήθεν μάγκας είναι αδερφός του αρχηγού και ψυλοκανει και αυτός κουμάντο..Από αυτόν το περίμενα κάποια στιγμή γτ ήθελε να είναι ο πρώτος στην Άρτα που χτυπάει περισσότερα το χρόνο...Και από τι θυμάμαι πέρυσι η πρόπερσι ο ανιψιός του δλδ ο γιος του αρχηγού πέρασε το γουρούνι ανάμεσα από αυτόν και στα 30 μέτρα το αυτοκίνητο και για να μην περάσει το γουρούνι αμάξι και γουρούνι εγειναν έναν με το γουρούνι σκοτωμένο και το αμάξι τρύπιο ψυγείο σπασμένο τζάμι συν ένα φανάρι για να μην φύγει το γουρούνι και δεν του πε κανένας τπτ μπράβο του είπαν που δεν πέρασε το αμάξι γίνεται...Εδώ σε εμάς επικρατεί και η μαγκιά ποια παρέα θα είναι μπροστά πρώτη και ποιος χτύπησε τα περισσότερα και πάνε όλοι λαίμαργα χωρίς να προσεχουν
 
Έλα που αυτός φίλε μου ο δήθεν μάγκας είναι αδερφός του αρχηγού και ψυλοκανει και αυτός κουμάντο..Από αυτόν το περίμενα κάποια στιγμή γτ ήθελε να είναι ο πρώτος στην Άρτα που χτυπάει περισσότερα το χρόνο...Και από τι θυμάμαι πέρυσι η πρόπερσι ο ανιψιός του δλδ ο γιος του αρχηγού πέρασε το γουρούνι ανάμεσα από αυτόν και στα 30 μέτρα το αυτοκίνητο και για να μην περάσει το γουρούνι αμάξι και γουρούνι εγειναν έναν με το γουρούνι σκοτωμένο και το αμάξι τρύπιο ψυγείο σπασμένο τζάμι συν ένα φανάρι για να μην φύγει το γουρούνι και δεν του πε κανένας τπτ μπράβο του είπαν που δεν πέρασε το αμάξι γίνεται...Εδώ σε εμάς επικρατεί και η μαγκιά ποια παρέα θα είναι μπροστά πρώτη και ποιος χτύπησε τα περισσότερα και πάνε όλοι λαίμαργα χωρίς να προσεχουν
Η ηλιθιότητα σε όλο το μεγαλείο και δεν πρόκειται για εξαίρεση είναι η συντριπτική πλειοψηφία . Είναι λίγοι αυτοί που κυνηγάνε σωστά αυτό το θήραμα.
Τα τελευταία χρόνια τους περισσότερους από αυτούς έχω αρχίσει να τους σιχαίνομαι. Όσο για τα γουρούνια καλύτερα να ξεπατωθούν μπας και ησυχάσει ο τόπος.
 
Να , τέτοια βλεπω και ούτε μου περνάει σαν ιδέα να παω για γουρούνια οσο και αν με πιέζουν γνωστοί, συγγενείς και φίλοι. Παντα θα βρεθεί ο μαλακας και ο μαλακας είναι ανίκητος....
Δυστυχως Δημήτρη οι περισσότεροι Ασχετοι γίνονται γουρουνάδες. Εχω ιδία πείρα.
 
Αυτά τα βίντεο είναι διδακτικά για ορισμένους που τους πιάνει ο εγωισμός και λένε εγώ δεν φεύγω και ας κυνηγάνε γουρούνια δεν μπορούν να πιάνουν όλο τον τόπο κλπ κλπ κλπ
Και δίκιο να έχουν καλύτερα να απομακρυνθούν και να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο
 
Πρώτα απ'ολους φταίει αυτός που τον ενεταξε στη κυνηγετική ομάδα!
Όταν όμως ψάχνουν κόσμο για να πιάσουν περισσότερα καρτερία μην τυχόν και φύγει ατουφεκιστο το γουρούνι και γίνεται "περάστε κόσμε!",αυτά θα συμβαίνουν!
Ο εν λόγω "μάγκας"κρατούσε στα χέρια του ένα εργαλείο,του οποίου δεν ήξερε τις δυνατότητες!
Άστον στο καφενείο να παίζει πρέφα!
Τι τον βάζεις απέναντι σαν τον χάρο με το δρεπανι??
Η πρεφα θελει μυαλο!!!!
 
Για την Πελοπόννησο 100%.

https://go-outdoor.gr/yvridismos-agriogourounou/
Χαμος .Σε ενα μπεκατοκυνηγι θα εβγαλα πανω απο 30 .Σε καποια φαση γυριζα στο αμαξι 4 απογευμα βλεπω τα σκυλια σταματημενα Παω κοντα κατι ελατακια μικρα με το που λεω μεσα μου ωραια μπεκατσοφωλια βλεπω γυρω μου στα 3-4 μετρα να με κοιτανε γουρουνια ; Ωχ λεω θα με βαρεσουνε και εμενα και τα σκυλια .Εριξα ενα διασπορας στον αερα και εφυγαν .Δεν ξεχνιετε αυτο .Εχουν κοψει πολλα σκυλια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top