Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ωραίες υπάρχουν παντού,αλλά άμα είναι σαν κινητή διαφήμιση γραφείου τελετών τι να το κάνεις
Ενώ άμα την ανεβάζεις στο τραπέζι και της πετάς χαρτοπετσέτες ενώ πουλάει κωλομερι στο μισό μαγαζί είναι οκ ο Καραγκιόζης?
 
Ενώ άμα την ανεβάζεις στο τραπέζι και της πετάς χαρτοπετσέτες ενώ πουλάει κωλομερι στο μισό μαγαζί είναι οκ ο Καραγκιόζης?
Το ωραίο κωλομέρι δεν χρειάζεται να το πετάς στην λάκα,οποία το έχει φαίνεται,και γενικά οι όμορφες γυναίκες που δεν είναι κομπλεξικες δεν χρειάζεται να γδυθούν για να το δείξουν
Υπάρχει το ντύσιμο το σωστό που αναδεικνύει τα κάλλη χωρίς να είναι πρόστιχο εμένα αυτό μου αρέσει
 
Άμα η γκόμενα είναι Γκοθου από επιλογή δεν πέφτει ούτε με δράμια.Αμα είναι μασκαράς για να λέει κάνοντας την επανάσταση του ΟΓΑ που λέω και εγώ τότε ναι.Για το αν είναι άσχημες οι Γκοθουδες πρέπει να το δείτε με τα μάτια σας.
Νοέμβρης του 10' , πρώτοι δύο μήνες στην Αθήνα σαν φοιτητής και έχω γνωρίσει έναν τύπο από τη σχολή ο οποίος κατέληξε να είναι ο καλύτερος φίλος μου στην Αθήνα, ξέρεις,στην γνωριμία,από που είσαι ; Λευκάδα,εσύ; Χιώτης γέννημα θρέμμα.μου λέει τι μουσική ακούς λέω ροκ μέταλ αλλά τα χαλαρά και των δύο.μου λέει μια από τα ίδια,πάμε Σάββατο Εξάρχεια; Πάμε του λέω εγώ εκεί μένω. Πάμε στο underground και είναι δύο γκοθουδες μα μιλάμε αλογοφοραδες.. τις κοιτάζαμε ,μας κοιτάζανε, ρίχνανε και ένα ψεύτικο γελακι,μετά από κάνα μισάωρο και δύο μπύρες του λέω σήκω,πάμε να τους μιλήσουμε ! Μου λέει ρε μαλακα μην είναι καμιανου αλλονού; Και τι φοβάσαι ρε Κώστα του λέω δύο μέτρα άντρες είμαστε ( 18 χρονώ κωλοπαιδα 1.72 εγώ ,1.73 εκείνος) ,βάζει τα γέλια αλλά σηκώνεται... πηγαίναμε προς το τραπέζι τους και δύο- τρία μέτρα πριν φτάσουμε μπουκαρουν δύο τύποι...από εκείνους που τους βλέπεις και μέρα και σκιάζεσαι, δύο μέτρα ο καθένας,άσβερκοι ,με κάτι μπράτσα λες και ήταν τα μπούτια μου μετά από κυνήγι Πέρδικας και με κάτι δερμάτινα ολο καρφιά γύρω γύρω και κάτι αλογοουρες να τους φτάνουν στο κωλο..με βλέπει ο ένας και μου λέει: σπορε στριβε οι κοπέλες είναι δικές μας...βάλαμε την ουρά στα σκέλια και του παίξαμε από το μαγαζί...έχω κι άλλες ιστορίες από το alligator στην Αλεξάνδρας...ωραία φοιτητικά χρόνια!!!
 
Το ωραίο κωλομέρι δεν χρειάζεται να το πετάς στην λάκα,οποία το έχει φαίνεται,και γενικά οι όμορφες γυναίκες που δεν είναι κομπλεξικες δεν χρειάζεται να γδυθούν για να το δείξουν
Υπάρχει το ντύσιμο το σωστό που αναδεικνύει τα κάλλη χωρίς να είναι πρόστιχο εμένα αυτό μου αρέσει
Καταλάβαμε...Είναι η γυναίκα δίπλα.
Πήγαινε στις κυνηγετικές ειδήσεις καλύτερα.
 
Το ωραίο κωλομέρι δεν χρειάζεται να το πετάς στην λάκα,οποία το έχει φαίνεται,και γενικά οι όμορφες γυναίκες που δεν είναι κομπλεξικες δεν χρειάζεται να γδυθούν για να το δείξουν
Υπάρχει το ντύσιμο το σωστό που αναδεικνύει τα κάλλη χωρίς να είναι πρόστιχο εμένα αυτό μου αρέσει
Ένα κολάν ψιλό‼️σαν μποντι πειντινγκ‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top