Αύξηση στις τιμές των φυσιγγίων

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας

tsakalos

Moderator
Oποτε πια το ερώτημα διαμορφώνεται πια ως εξής... Έχασαν οι γνωστοί πιο μικροί το κοστολογικό τους πλεονέκτημα ή από τους μεγάλους θα δούμε τιμές καθολικά διψήφιες έως και μια ντουζινα ευρώ;
 
Από την στιγμή που δεν θα θέλουν να ασχοληθούν να μπορέσουν να εισάγουν μόνοι τους μπαρουτες και σκάγια και θα τα περνούν όλα από τούς εδώ αντιπρόσωπους η τιμές θα είναι πάνω κάτω όλα ίδιες, οπότε ότι θέλουν κάνουν
 
Από εβδομάδα θα φέρει πάλι φυσίγγια γιατί περιμένω κάτι κουτιά nsi για να συμπληρώσω μια παραγγελία.Βλεπω να καταλήγει εκεί η δουλειά σε λίγο καιρό για την πλειοψηφία σε nsi, kirgia, lampro όπως βαδίζει το έργο
Ακόμη δεν του έχει παραδώσει η nsi;
Πριν 15 με 20 μέρες που είχαμε μιλήσει και έκανα μια παραγγελία ,ακόμη περίμενε και αργήσανε μου λέει.
Μάλλον θα έχουμε κι άλλες εκπλήξεις
 
Από εβδομάδα θα φέρει πάλι φυσίγγια γιατί περιμένω κάτι κουτιά nsi για να συμπληρώσω μια παραγγελία.Βλεπω να καταλήγει εκεί η δουλειά σε λίγο καιρό για την πλειοψηφία σε nsi, kirgia, lampro όπως βαδίζει το έργο
η λαμπρο ηδη εχει ανεβασει τις τιμες απο τι ειδα στο site της,τουλαχιστον 0,30-0,50 λεπτα απο αυτα που τσεκαρα,κυργια δεν εχω δοκιμασει ποτε.μαλλον για ιταλους μας βλεπω
 
Από εβδομάδα θα φέρει πάλι φυσίγγια γιατί περιμένω κάτι κουτιά nsi για να συμπληρώσω μια παραγγελία.Βλεπω να καταλήγει εκεί η δουλειά σε λίγο καιρό για την πλειοψηφία σε nsi, kirgia, lampro όπως βαδίζει το έργο
Ακριβά και nsi Γιάννη sipe & s4 10,5€ δεν συμφέρει πλέον
 
Γενικα πιστευω πως η ακριβεια ειναι ενας απο τους παραγοντες που θα κανουν το κυνηγι να μαραζωσει ακομη περισσοτερο. Η πραγματικοτητα ειναι οτι η συντριπτικη πλειοψηφια παει στην τσιχλα. Και τσιχλα σημαινει καψιμο πολλων φυσιγγιων. Ηδη ξερω ανθρωπους που εχουν σταματησει να πανε για τσιχλες απο περσι. Δεν βγαινουν απλα. Και πιστευω επισης οτι οτι και να γινει στην υπολοιπη αγορα , τα φυσιγγια δεν θα ξαναπεσουν ποτε κατω απο το δεκαρικο.
 
Και πιστευω επισης οτι οτι και να γινει στην υπολοιπη αγορα , τα φυσιγγια δεν θα ξαναπεσουν ποτε κατω απο το δεκαρικο.
Ότι έγινε με τα καύσιμα(και όχι μόνο)θα γίνει και με τα φυσίγγια,γνωστή τακτική
Και στοκ να είχανε τα πουλάνε με καινούργιες τιμές......
 
Ακριβά και nsi Γιάννη sipe & s4 10,5€ δεν συμφέρει πλέον
Ηλια θα πάρω navaro 30 gr έχω ψιλά φυσίγγια αρκετά , τα φυσίγγια που θα πάρω κυρίως θα είναι nsi ,σε χοντρά νουμ 5 άρια.Για αγριοπερίστερα και φάσες .Αν τα navaro βγουν καλά θα τα προτιμήσω για επόμενη αγορά .Εξάλλου οι τουφεκιές ανά θήραμα σε εμένα εδώ και καιρό είναι μέχρι 2 το πολύ και τουφεκιές για πλάκα δε ρίχνω .Είμαι προσεκτικός αύτα που ακούω 100 φυσίγγια έριξα σε μια μέρα δεν τα ρίχνω για αυτόνοητους λόγους .
 
Ότι έγινε με τα καύσιμα(και όχι μόνο)θα γίνει και με τα φυσίγγια,γνωστή τακτική
Και στοκ να είχανε τα πουλάνε με καινούργιες τιμές......
Μα το κανουν ηδη! Το ειδα με τα ματια μου. Κρυμμενα τα τσιχλοφυσιγγα και στα ραφια μερικα κουτια μονοβολα και μπιλιες..... Θα δεις "νεα παραλαβη" σε λιγες μερες με 1 -1,5 € πανω.....
 
Back
Top