Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Seminole LM mobile,με τελειωμα 17,90.Στην es 100,με αυλο 18,4 βγαινει ακριβως 5/10:M.
Στη centro,με αυλο 18,5 βγαινει 6/10:σφιχτο M η ανοιχτο IM.
Το "LM" που εχει γραμμενο πανω,απο που προκυπτει?Μα,απο αυλο 18,3;)
Ομοιως Briley C mobile,με τελειωμα 18,3......κλπ,κλπ.xm.
 
Την αληθεια,την λεει ο πινακας!
Ας γραφουν οτι θελουν....
Το προβλημα ειναι οτι υπαρχουν τσοκ που στις κοντινες αποστασεις δουλευουν τη συσφιξη τους και μετα τα 36μ αντε γεια,αυτα αν φτιαχνουν οκ αλλιως τα εντωπιζεις και τα βαζεις στη παντα.Στην πραγματικοτητα υπαρχουν τα σωστα σε γεωμετρια και τα προβληματικα.
 
Seminole LM mobile,με τελειωμα 17,90.Στην es 100,με αυλο 18,4 βγαινει ακριβως 5/10:M.
Στη centro,με αυλο 18,5 βγαινει 6/10:σφιχτο M η ανοιχτο IM.
Το "LM" που εχει γραμμενο πανω,απο που προκυπτει?Μα,απο αυλο 18,3;)
Ομοιως Briley C mobile,με τελειωμα 18,3......κλπ,κλπ.xm.
Το ιδιο προβλημα εχω και εγω στην 121σλ80 με 18,5 αυλο το ντεμι εριχνε 2 αστρα, φετος εφτιαξα ενα μετα απο χρονια.
 
[url=https://postimg.org/image/qfk9p0wld/]image hosting adult[/URL]
Οταν η jk6 δεν κοστιζε....ηρωινη!!!
Ριξια στα 30γρμ με Ζ2Μ 24 #9.
Απο Αυγουστο εως Φεβρουαριο!!
Φωτια!!
Τα τρυγονια,οπου τα 'βλεπα!Σεκος!Τουφεκουσα γερακοτσιχλες με 0'C και σβηνανε....
Στην υγρασια...λυκος!!Σα να εριχνα αμμο με σφεντονα!:(
Δοκιμη στα 35μ με 7/10,αυλος 18,4.
 
image hosting adult
Οταν η jk6 δεν κοστιζε....ηρωινη!!!
Ριξια στα 30γρμ με Ζ2Μ 24 #9.
Απο Αυγουστο εως Φεβρουαριο!!
Φωτια!!
Τα τρυγονια,οπου τα 'βλεπα!Σεκος!Τουφεκουσα γερακοτσιχλες με 0'C και σβηνανε....
Στην υγρασια...λυκος!!Σα να εριχνα αμμο με σφεντονα!:(
Δοκιμη στα 35μ με 7/10,αυλος 18,4.
Γιαννη καταπληκτικη η τουφεκια σου στο χαρτι και κατα τα λεγομενα σου απαιχτο σεταπ και στο κυνηγι. Αυτο που μου ερχεται στο μυαλο με τη JK6 πανακριβη και δυσευρετη αν μπορεσες ποτε να πλησιασεις την αποδοση αυτης της γεμισιας με καποια αλλη πυριτιδα. Αν οχι ποσο κοντα η μακρια βρεθηκες
 
Γιαννη καταπληκτικη η τουφεκια σου στο χαρτι και κατα τα λεγομενα σου απαιχτο σεταπ και στο κυνηγι. Αυτο που μου ερχεται στο μυαλο με τη JK6 πανακριβη και δυσευρετη αν μπορεσες ποτε να πλησιασεις την αποδοση αυτης της γεμισιας με καποια αλλη πυριτιδα. Αν οχι ποσο κοντα η μακρια βρεθηκες
Με τη C7 στα 30 γρμ.Αυτη δουλευει και στην υγρασια.Τσιμπαει ομως σε bar,650 για 30αρι δεν ειναι λιγα!"Μπαλα"τουφεκια.Απαιτητικη που δε συγχωρει σκοπευτικο λαθος.
Με sipe στα 30γρμ.Μεχρι 7-8'C,κεντημα και σκοτωματα ακαριαια!
Στα 32 με Α1.Αυτη την δουλεψα 20 χρονια.Στο κρυο,απιστευτη!Δεν παει το μυαλο σου,το τι χατιρια μου'χει κανει.Στην υγρασια κρεμαγε,τα εριχνε ομως....Ματωμενα εστω,τα εριχνε.
Στη ζεστη σκοτωνε,πλην ομως βουιζε το κεφαλι μου.Αυτος ηταν κι ο λογος που τη σταματησα!
 
Φίλε Γιάννη καλημέρα, όπως και στους υπόλοιπους!
Μήπως θα πρέπει μαζί με τα χαρτόνια να αναγράφουμε και τις ατμοσφαιρικές συνθήκες; Νομίζω είναι απαραίτητο και ένα τέτοιο όργανο δεν στοιχίζει ιδιαίτερα!
Έτσι η δομική μας γίνεται πλήρης και αποκτά ας το πούμε μία επιστημονικότητα.
Βέβαια εσύ περιέγραψες τις συνθήκες...;)
Πάντα φιλικά έτσι έκανα μία παρέμβαση στη φοβερή δουλειά σου!!!
 
Tecna 2007 36gr No5 40 μετρα 3 αστρα sg magnum.+ μπαφερ 1,5 γρ απο μαγικο υληκο

dnoe38.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top