Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευριππο θα κανω και αλλες δοκιμες στο χαρτι και στην πράξη.
Για τσοκ ειναι νωρις. Θα παιξω αναμεσα σε briley η gemini μαλλον.
Θα ψαχτω
Πήγαινε σε gemini...σε αυτές τις benelloberetta δουλεύει άψογα και με τα λεφτά του briley θα πάρεις δύο gemini
 
Γιατι κρυφο το εχω, δεν το ηξερες δηλαδη??? .pray to God.
Π@π@ρι@ πειραγμα του εκανα, τσαμπα ο κοπος, μιση δουλεια εγινε... Μηπως πρεπει να την ολοκληρωσω δεν ξερω τωρα... drive car
SKy, τις χηνες που αλλοι τους κανουν overkilling, εμεις τις ριχνουμε σαν σακια... .hair..yelling.
Τι ακομα δηλαδη να σου δωσει η καημενη η Μ2!!!!Κοιτα μην φας καμια ηττα στο τελος και το φυσας και δεν κρυωνει...
 
Λιακο τραπεζομαντηλο 1.30 χ1 μετρο.
Χωραει την περιφερεια, και οσες πιατέλες θελεις μετα για τα τσιπουρακια. Παντα στην τσαντα γιλεκο, σακο βρισκεται ενα.
Οπου και να σου φυγει η τουφεκια φαινεται ;) το
Υγ. Τα σεμεν τα εχω μονο για να τεσταρω διατρηση .ha ha ha..lazy.
 
Βλέποντας ξανά και ξανά την τουφεκιά του Άρι με τα Sporting του Κένταυρου αλλά και τις απόψεις όσων τα χρησιμοποιούν,μου λύθηκε η απορία που είχα όταν τα έριξα με την Fabarm και τσοκ το Skeet(4,5*) της Briley και γινόντουσαν άμμος τα πιατάκια ακόμα και σε οριακές αποστάσεις.;)
Τελικά το φυσίγγι αυτό δεν παίζεται από πολλές απόψεις...
 
Τι κανει συγκετρωτικο παροτι μαλακο το σπορτινγκ του Κενταυρου;;. Τωρα θελω δεν θελω θα τα ριχνω και με την Αλκιονη μου με 4* 2* .
ειναι απατητο ταισμενο τοσο οσο χωρις πολλες πιεσεις.επειδη ειναι διαφανος ο συγκεντρωτηρας αν δεις τα ποδαρακια του z2m θα δεις οτι δεν ειναι πολυ καθισμενα.τωρα πως ο κενταυρος εβγαλε τοσο ποιοτικο φυσιγγι σ αυτη την τιμη και μεγαλες εταιρειες δεν μπορουν η δεν θελουν δε μπορω να το καταλαβω.μιλαμε για φυσιγγαρα
 
Για δοκημαστε και το sipe το κοκκινο που βγαζη στα 32 γρ να δειτε
Φυ-σι-γγα-ρα Γιαννη!!
Το εχω ξαναγραψει,βεβαια πανε 8-9 χρονια απο τοτε που τα εριξα..Ελπιζω να παραμενει το ιδιο..δεν τα βρισκω γιατι δεν τα φερνουν πια εδω..
Εκτος τις ωραιες τσιχλοτουφεκιες σε αυτο το φυσιγγι χρωσταω την πιο μακρινη μου μπεκατσα συν ενα λαγο στο περπατητο ολα με ν9..
 
Σήμερα διαπίστωσα πιο έντονα πόσο χρηστικά συμπεράσματα μπορούν να βγουν από τον μεταλλικό πίνακα δοκιμών.
Όταν έφτασα στο σκοπευτήριο, ο Αρις είχε ξεκινήσει ήδη τα δρομολόγια προς τον πίνακα και έκανε τις δοκιμές του. Είχα σταματήσει το αυτοκίνητο καμιά τριανταριά μέτρα μακριά, απόσταση ικανή να σβήσει αρκετά τον θόρυβο της τουφεκιας, αφήνοντας εντονότερο τον θόρυβο των σκαγιών, κατά την πρόσκρουση τους στον πίνακα.
Χωρίς να κοιτάω, τι κάνει και πότε ρίχνει, αφού έφτιαχνα και γω τα πράγματα μου, ακούω μια τουφεκιά και το χαρακτηριστικο χτύπημα των σκαγιών στον πίνακα. Τι εριξες, τον ρώτησα, πες μου πρώτα μου λέει, γιατί και θα σου πω. Ρε φίλε, του λέω, μεγάλη ουρά η τουφεκιά σου. Από τα πρώτα σκάγια που χτύπησαν τον πίνακα, μέχρι τα τελευταία, μεγάλο διάστημα.
Τελικά ακούγονται και φαίνονται πολλά στον πίνακα :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top