Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φιλε μου και τα ψιλα και τα χοντρα τα παει γαζι το συγκεκριμενο τσοκ. Τα κυνηγια μου ειναι τσιχλα, περιστεροειδη και υδροβια. Για τουφεκιες με ψιλα εχω ανεβασει κατι βιντεακια απο κυνηγι στη Ν Αφρικη με 28 γρ Ν 7.5 και μαλιστα φυσιγγια προπονησης. Ολες οι ντουφεκιες μου εκει με το mid range. Eγω προσωπικα την εχω καταβρει και δεν θελω να κυνηγησω με αλλα τσοκ. Τωρα η τιμη τους 60 δολλαρια ειναι στην Αμερικη η Patternmaster στελνει Ελλαδα, αλλα αποτι ακουω τα μεταφορικα βγαινουν καποιο 50αρικο.
ευχαριστω να"σαι καλα!
 
Φιλε μου και τα ψιλα και τα χοντρα τα παει γαζι το συγκεκριμενο τσοκ. Τα κυνηγια μου ειναι τσιχλα, περιστεροειδη και υδροβια. Για τουφεκιες με ψιλα εχω ανεβασει κατι βιντεακια απο κυνηγι στη Ν Αφρικη με 28 γρ Ν 7.5 και μαλιστα φυσιγγια προπονησης. Ολες οι ντουφεκιες μου εκει με το mid range. Eγω προσωπικα την εχω καταβρει και δεν θελω να κυνηγησω με αλλα τσοκ. Τωρα η τιμη τους 60 δολλαρια ειναι στην Αμερικη η Patternmaster στελνει Ελλαδα, αλλα αποτι ακουω τα μεταφορικα βγαινουν καποιο 50αρικο.
Παυλο τα ειπες ολα.....
μόνο ψιλά σκάγια ρίχνω
ότι καλύτερο έχω κυνηγήσει :)
 
ξεκινησε η παραγωγη σιγα σιγα......aquilla 1,62-32-zm21-n.8-cx2000-chedditet2-57.5.....τα υπολοιπα στις δοκιμες...
n1NABgZ.jpg
 
Και ο κύκλος που βλέπουμε ειναι διαμέτρου 76εκατοστων?σορρυ που δεν ρώτησα προηγουμένως...αψογη τουφεκια!
Γιαννη,αψογη δεν θα την ελεγα....
Μορφολογικα...
Σκοτώνει ομως η ρημάδα!
Τουλαχιστον ,αυτο λενε οι χρηστες των kicks...:)
 
Γιαννη,αψογη δεν θα την ελεγα....
Μορφολογικα...
Σκοτώνει ομως η ρημάδα!
Τουλαχιστον ,αυτο λενε οι χρηστες των kicks...:)
Κάποιες τρυπουλες τις έχει....τωρα αν είναι 12 εκατοστών πιο πάνω η πιο κάτω ...απ το κινητό ...χονδρικα την κατατάσσω στις αψογες!45 μετρα ειναι αυτά!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top