Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
To πισυευω αυτο που λες,μονο ο σαλεπιτζης lambro θα μπορουσε να γραφει τετοιες μαλακιες στα κουτια του.
Το συγκεκριμενο μονοβολο εχει πανω κατω στεφανη που σιδερωνει στην κανη και οχι ολος ο κορμος του.
Αυτο δεν σημαινει απολυτος τιποτα....Αν μπορεις να βρεις ντενεκε στα 105-110 μετρα με ριγα λειοκανου
τοτε πρεπει να σκεφτεις σοβαρα τους ολυμπιακους αγωνες του Τοκιο.
Ειμαι καλος φιλε σε τετοιους στοχους επειδη ειχα ασχοληθει πολυ με το αεροβολο πιο παλια αλλα γενικα το ειχα...
Στον Εβρο φανταρος το 97 ειχα πετυχει κουρουνα με το FN καπου στα 30 με 35 μετρα, καταλαβε οτι πεθανε μετα απο καποια δευτερολεπτα....sarcastic.
Δεν ειναι σκετη ριγα ρε φιλε η κανη εχει και δυο μπιλιτσες η δικη μου, μια καπου στη μεση και μια μπροστα.yel.
 
Anaconda Mid range alex
Και ειχε χειροτερη διατρηση απο τα μαμα? Τι να πω περιεργο μου φαινεται γιατι ειναι κι αυτο φρενατο αλλα ενταξει δεν εχει το φρενο των αλλων.
Ειχα το long που το πουλησα αλλα δεν ειχα δοκιμασει τοτε διατρηση
 
Μια χαρα ηταν ο τενεκες φιλε απλα επαιξαν και οι αλλοι παραγοντες ρολο, κανη τσοκ φυσιγγι
Είναι πολλά τα μέτρα Άρη!!! Δεν αμφιβάλλω....προσωπικά πάντως σε αυτά τα μέτρα ούτε με τεσσάρι...δεν έχω ρίξει σε λαδιού να δω τι παίζει...
Μόνο φετας
 
Είναι πολλά τα μέτρα Άρη!!! Δεν αμφιβάλλω....προσωπικά πάντως σε αυτά τα μέτρα ούτε με τεσσάρι...δεν έχω ρίξει σε λαδιού να δω τι παίζει...
Μόνο φετας
Αν ηταν και τα λεφτα πολλα Αρη τι καλα θα ημασταν....
Παρε λαδιου να κανεις δοκιμη, περυσι ειχα δοκιμασει φετας με 4αρι περιπου στα ιδια μετρα με το Κικς παλι και πολλα σκαγια ειχαν σκισει τον τενεκε και στην πισω πλευρα.
 
Ειμαι καλος φιλε σε τετοιους στοχους επειδη ειχα ασχοληθει πολυ με το αεροβολο πιο παλια αλλα γενικα το ειχα...
Στον Εβρο φανταρος το 97 ειχα πετυχει κουρουνα με το FN καπου στα 30 με 35 μετρα, καταλαβε οτι πεθανε μετα απο καποια δευτερολεπτα....sarcastic.
Δεν ειναι σκετη ριγα ρε φιλε η κανη εχει και δυο μπιλιτσες η δικη μου, μια καπου στη μεση και μια μπροστα.yel.
Και εγω στον στρατο επαιζα 18 μηνες με ενα τετοιο αλλα μεχρι εκει:DTα 100+ με μονοβολο με τιποτα.....
 
Αν ηταν και τα λεφτα πολλα Αρη τι καλα θα ημασταν....
Παρε λαδιου να κανεις δοκιμη, περυσι ειχα δοκιμασει φετας με 4αρι περιπου στα ιδια μετρα με το Κικς παλι και πολλα σκαγια ειχαν σκισει τον τενεκε και στην πισω πλευρα.
Πλάκα κάνεις!έχω ακούσει από πολλούς άλλους για αυτά που έγραψα πιο πάνω...μάλλον έχεις όπλο περίπτωση!
 
Πλάκα κάνεις!έχω ακούσει από πολλούς άλλους για αυτά που έγραψα πιο πάνω...μάλλον έχεις όπλο περίπτωση!
Τι να σου πω φιλε μπορει να μου εκατσε οπλο περιπτωση μπορει και οχι...το φυσιγγι σημερα ηταν το Τεκνα του Ρουμελιωτη που ειναι δυνατουτσικο, τα 4αρια με τον τενεκε φετας αν θυμαμαι καλα ηταν τα Αλεκτορις 40γρ νο4 που ηταν κι αυτα δυνατα, φαντασου την ειχα ακουσει με τη Ρεμι που ειναι 3.600
 
Εχω κανει εγω αρκετες σε βαρελια 250αρια γεματα αμμο,διατρητικα βληματα 105 στα 400 μετρα.
Καλα τα παει.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Αμα δεν δω δεν πιστεύω τίποτα .yel..yel.

Θέλουν πολύ καθάρισμα αυτά, άστα δεν κάνουν σε λέω...:D:D
Να ρίξουμε είπαμε ... όχι να καθαρίσουμε κιόλας .sarcastic..sarcastic.
 
Μπορει να μην ισχυει Κωστα για να το λες κατι θα ξερεις, η υπεροχη ομως των φρενατων στη δυναμη ειναι μεγαλη.
Πηγα και σημερα να δοκιμασω το μαμα φουλ με το Kicks σε μεγαλυτερες αποστασεις απο τα 36 μετρα και εριξα 4 φυσιγγια νο5 σε τενεκε στα 47 μετρα.
Το μαμα φουλ εβαλε αρκετα λιγοτερα σκαγια και τις δυο φορες και ειχε 6 με 8 τρυπες ενω το kicks εκτος απο περισσοτερα σκαγια ειχε κανει 20+ τρυπες και τις δυο φορες, εριξα και ενα μονοβολο με το φουλ ετσι για την αλητεια στον τενεκε στα 105 μετρα , το lambro palla 32gr ηταν.
Θημασε τη σου ελεγα πρην καιρο στο τηλ για το σχημα τρομπετας του φουλ τσοκ......thinkthinkthink
 
Βρήκα ένα ωραίο στρογγυλό κόντρα πλακε,ατουφεκιστο και δεν κρατήθηκα. Δεν έριξα με τα lambro classic γιατί ψάχνω από του χρόνου να τα αντικαταστήσω μιας και δεν παράγονται πια. Όπλο Beretta 690 field 71 εκ, τσοκ μαμά *** optima hp φυσίγγι gorilla eco 31 7αρια .Απόσταση 42 μεγάλα βήματα περίπου 30 μέτρα υπολογίζω. Πώς σας φαίνεται;
20190210-092624.jpg
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top