Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Περσινο condor, ειχα γραψει οτι δεν ειχε καμια σχεση με καποια που ειχα παρει πριν 4 χρονια
Πολυ λιγη σε δοσολογια μπαρουτι και τερμα πατημενο συγκ.
View attachment 40137View attachment 40138
Να και ένα παλαιοτερο,για του λόγου το αληθές...
"Τεράστια" η διαφορά.......

IMG_20220118_143452.jpg
 
Τι να σου χαλασει βρε Βασιλη ???? Καλα σου λεει ο Στελιος.....χειροτερο δεν γινεται φιλε !!!
Βρε δεν πάτε εσείς τις κάνες σας σε κανέναν οπλουργό να τις κάνει πιο οικολογικές :) :) :)
.sarcastic.

Αυτό είναι πιο πιθανό από να την πάω εγώ :)

Το δολοφονικό κύρος της Benelli βρίσκεται τα χέρια σου ... κανόνισε να φλιπάρεις τελείως με αυτά που θα δεις :) :) :)
 
Και παλι σε ρωταω.....Το kick's γιατι το πηρες ???
Τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη;;;

Ετσι για την καυλα μου το πηρα και για την μουρλα που εχω, δηλαδη τι πρεπει; να το πεταξω και να βαλω το φουλ του οπλου πανω?

Το γουσταρω και το εχω μονιμα πανω, εστω 2% να μου δωσει μου φτανει...
 
Τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη;;;

Ετσι για την καυλα μου το πηρα και για την μουρλα που εχω, δηλαδη τι πρεπει; να το πεταξω και να βαλω το φουλ του οπλου πανω?

Το γουσταρω και το εχω μονιμα πανω, εστω 2% να μου δωσει μου φτανει...


Οκ....Μουρλα σου και κα,,,α σου οπως λες.....Αλλα το ποσοστο συγκεντρωσης μολις που αγγιξε το 80%
της τουφεκιας στα 35 μετρα....δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλο ...
Ισως γι' αυτο ''πονταρεις'' και υπολογιζεις στο 2% της διαφορας των τσοκ !!!!
 
Last edited:
Τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη;;;

Ετσι για την καυλα μου το πηρα και για την μουρλα που εχω, δηλαδη τι πρεπει; να το πεταξω και να βαλω το φουλ του οπλου πανω?

Το γουσταρω και το εχω μονιμα πανω, εστω 2% να μου δωσει μου φτανει...
Εννοει ρε Αλεξ ,τι περίμενες απ' το κιξ ,που δεν στο έδινε το μαμά❓❓❓τι δεν σου άρεσε στο μαμισιο❓❓❓❓
*Αναπηδηση της κάνης ❓αφού οι τρουπες....είναι περιμετρικά,πως διαλα το καταφέρνει αυτό❓
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top