Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Τα δικα μου...τρωνε μπανανες.... :D Σκετη μουφα Νικολα !!!:)






Ετσι ειναι μέσα το γνήσιο με διπλής βάσης πυρίτιδα κατηγορία αμερικανική και καλητερη σιπε τεκνα σ4 πουλες εσυ 10 σκάλες καλύτερη 😁 πλήρες ζελατοπιμενες διπλής
 
Πείτε μου εσείς ποιά είναι η καλύτερη κάνη ...
Ερε δεν χόρτασες τσάι είπαμε η 391
Καταρχάς έχεις βάλει στο σωλήνα σου αφτερ μαρκετ τσοκ μπα και δεις χαρά 😅😅😅
Το 11 87 είναι να κάνεις πάγκο τι κάννη να έχει 🤣🤣😂
22% η benelli την 11 87 με περκορσο 🤣😂🤣
Βασίλη μας βλέπουν και νέοι κυνήγοι
 
Πολύ ωραιες οι δοκιμές σου απλά βλέπω μπενελι και ρεμικτον .........εγώ για 391 σου μίλησα........ Μήπως βάζεις την Ρεμί κολλητά στον οπλοβαστο με την μπενελι και κόλλησε την αρρώστια του σκορποσκαγιασματος??????
 
Ερε δεν χόρτασες τσάι είπαμε η 391
Καταρχάς έχεις βάλει στο σωλήνα σου αφτερ μαρκετ τσοκ μπα και δεις χαρά 😅😅😅
Το 11 87 είναι να κάνεις πάγκο τι κάννη να έχει 🤣🤣😂
22% η benelli την 11 87 με περκορσο 🤣😂🤣
Βασίλη μας βλέπουν και νέοι κυνήγοι

Εγω που ξερω...και εχω δει.....Σου λεω...αρχισε να σκαβεις λαγουμι να κρυφτεις...!!! :D :D :D
 
Δεν σου λέμε που να σκάσεις, γιατί θα σταματήσεις τις δοκιμές μετά και εμείς θέλουμε να παίρνουμε μάτι
Όταν λοιπόν ο βλητικός θρύλος ρίχνει ίδια με την Benelli όλα τα άλλα όπλα ρίχνουν το ίδιο ...
Με λίιιιιγο "κλέψιμο", λίιιιιιγο περισσότερο 🤣

Καταρχάς έχεις βάλει στο σωλήνα σου αφτερ μαρκετ τσοκ μπα και δεις χαρά 😅😅😅
Η σύσφιξη μετράει ... σωληνάκια είναι όλα ...
Αλλά δεν σου λέω άλλα μυστικά γιατί δεν έριξες με το DT11 με κανένα σφιχτό τσοκ.
Έπεσαν τηλέφωνα από Beretta ? 🤔
🤣🤣🤣🤣
 
Όταν λοιπόν ο βλητικός θρύλος ρίχνει ίδια με την Benelli όλα τα άλλα όπλα ρίχνουν το ίδιο ...
Με λίιιιιγο "κλέψιμο", λίιιιιιγο περισσότερο 🤣


Η σύσφιξη μετράει ... σωληνάκια είναι όλα ...
Αλλά δεν σου λέω άλλα μυστικά γιατί δεν έριξες με το DT11 με κανένα σφιχτό τσοκ.
Έπεσαν τηλέφωνα από Beretta ? 🤔
🤣🤣🤣🤣
Εγω που ξερω...και εχω δει.....Σου λεω...αρχισε να σκαβεις λαγουμι να κρυφτεις...!!! :D :D :D




Ρε δίπλα δίπλα με μαμά τσοκ όπως τα βγάζει η μανούλα τούς εδώ μου ελεγε ένας τα τουρκικά είναι η καλύτερες κάννες έφτιαξε φυσίγγια πήγαμε ρίξαμε έκατσε μετρισε τα σκάγια μόνος του και με κέρασε καφέ γιατί με ταλαιπώρησε 😅😅😅
 




Ρε δίπλα δίπλα με μαμά τσοκ όπως τα βγάζει η μανούλα τούς εδώ μου ελεγε ένας τα τουρκικά είναι η καλύτερες κάννες έφτιαξε φυσίγγια πήγαμε ρίξαμε έκατσε μετρισε τα σκάγια μόνος του και με κέρασε καφέ γιατί με ταλαιπώρησε 😅😅😅

Βρε μην μου βαζεις εμενα τετοια.... δεν ''υδρωνει'' ουτε το ματι ουτε το αυτι μου ....και κυριως το αυτι μου
γιατι ειμαι ''κουφος'' !!!! :D
Ξεκινα το σκαψιμο...κανε μεγαλο λαγουμι να χωραει και αλλους...!!!:D
 
Βρε μην μου βαζεις εμενα τετοια.... δεν ''υδρωνει'' ουτε το ματι ουτε το αυτι μου ....και κυριως το αυτι μου
γιατι ειμαι ''κουφος'' !!!! :D
Ξεκινα το σκαψιμο...κανε μεγαλο λαγουμι να χωραει και αλλους...!!!:D
Ας πάει στον Βαγγέλη να ρίξει που έχουν και ίδιες κάννες 😅😅😅
 




Ρε δίπλα δίπλα με μαμά τσοκ όπως τα βγάζει η μανούλα τούς εδώ μου ελεγε ένας τα τουρκικά είναι η καλύτερες κάννες έφτιαξε φυσίγγια πήγαμε ρίξαμε έκατσε μετρισε τα σκάγια μόνος του και με κέρασε καφέ γιατί με ταλαιπώρησε 😅😅😅
Screenshot_20230401-003044_Chrome~2.jpg
 
Με ανεμογεννήτρια ή σκέτος;
Τσάι, λιβάνι και φραπέ ,πήγε ψηλά τον αμανέ..... ανέβηκε στην πτέρυγα στα λιθαροπετροβουνα..... πέρδικες ψάχνει για να βρει μα ο Δίας δε συνηγορεί.....τα φρύδια του μουλιαζει.....στις γουρνες τις πετρόχτιστες και ο Νίκος μανουριαζει..... μπεκάτσα θέλει το σκυλί μα η Beretta δε μπορεί ,τα πάει τα σκάγια μπάλα..... Νικόλα ψάξε συνταγή για να δαγκώσει το σκυλί.....μη σου πετάξει το λουρί και φύγει για τα βόρεια....που είναι εύκολα βουνά,όλο μεσεδες και νερά..... Πλάκες και λιβαδακια.........
Από την συλλογή..... πέρδικες και λιθάρια....😭😭😭😭😭😭
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top