Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αρκετά σφιχτή...

Για τα γούστα μου πάντα...θέλει λίγο "τσίμπημα" να απλώσει λίγο καλύτερα το κέντρο...μπορεί να πέσει ελαφρώς η συγκέντρωση αλλά πιστεύω θα φτιάξει καλύτερα η ισοκατανομή...
Η λίγο παραπάνω πάτημα στο 57,00 mm
 
Βαγγέλη εκτός αυτής με MB 36 και 3* όλες οι υπόλοιπες πολύ καλές είναι...

Αυτή με τον Z2M 24 μου κάνει περισσότερο "κλικ"...για φτιάξε μια με Ζ2Μ 21 στα 34γρ ακριβώς όπως την έφτιαξες με το Aguila 22...
Αυτό με την mb36 είναι σεταπ ενός καλού φίλου έχει dragon 17 και αρκετή πυρίτιδα.......είναι για άλλον καιρό...... Εγώ αυτο το φτιάχνω με z2m 18 η με sg 17 και πάει "μπάλα"
 
Φυσίγγια με ατσάλινα σκάγια βάλλονται με ασφάλεια από όλα τα όπλα που ικανοποιούν ένα ή περισσότερους από τους παρακάτω όρους:
  • οι κάννες τους έχουν κατασκευαστεί μετά το 1997 και σε εργοστάσια χωρών που είναι μέλη του CIP (Διεθνής επιτροπή τραπεζών δοκιμών). Αυτές είναι: Η Αυστρία, το Βέλγιο, η Βρετανία, η Γαλλία, η Γερμανία, η Ισπανία, η Ιταλία, η Ουγγαρία, η Ρωσία, η Σλοβακία, η Τσεχία, η Φιλανδία και η Χιλή.
  • ...
ΗΠΑ;;
 

Κωστη εαν καταλαβα καλα...ο Ιταλος δινει δοσολογια 1,75χ38....
Τα δικα μου σεταπ ...ηταν στο 1,65Χ37+1,5 Ν5 Και 1,70Χ37+1,5 -Ν4....Και οπως θα ειδες στις δοκιμες
δεν υστερουσαν ουτε σε ταχυτητα ουτε σε συγκεντρωση...
Και πρεπει να τονισω οτι ηταν ποιο μαλακές τουφεκιες απο τα 34 γραμμαρια σε 12/70 καλυκα με SIPE
φιλε !! :)
 
Κωστη εαν καταλαβα καλα...ο Ιταλος δινει δοσολογια 1,75χ38....
Τα δικα μου σεταπ ...ηταν στο 1,65Χ37+1,5 Ν5 Και 1,70Χ37+1,5 -Ν4....Και οπως θα ειδες στις δοκιμες
δεν υστερουσαν ουτε σε ταχυτητα ουτε σε συγκεντρωση...
Και πρεπει να τονισω οτι ηταν ποιο μαλακές τουφεκιες απο τα 34 γραμμαρια σε 12/70 καλυκα με SIPE
φιλε !! :)
Δεν γνωριζω ιταλικα αλλα 2-3 λογια γνωστα...εχεις δικιο ως προς το range της διοτι κακως την εχουν βαφτησει sipe ×32...×34 θα επρεπε να τη λενε, γιατι ειναι....εχει αρκετη ελαστηκοτητα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top