Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το φυσιγγιο κανει την Διαφορά ...Στελαρα...Καννες - οπλα ''παιζουν'' με διαφορές κατω του 5% φιλε !!!
Νικολα αυτο το φυσιγγιο με 90% συγκέντρωση μπορουν να το φτιαξουν 5 αντε 10 ατομα σε ολη την Ελλαδα.
Υ. Γ πες του φιλου μας οτι δεν ειναι ολες οι καννες ιδιες, ουτε μια στο εκατομμύριο.
 
Νικολα αυτο το φυσιγγιο με 90% συγκέντρωση μπορουν να το φτιαξουν 5 αντε 10 ατομα σε ολη την Ελλαδα.
Υ. Γ πες του φιλου μας οτι δεν ειναι ολες οι καννες ιδιες, ουτε μια στο εκατομμύριο.
Optima HP το εμπέδωσα Στέλιο ...
Πες το και στους σκοπευτές μπας και πάρουν κανένα πρωτάθλημα. .yel.😍😍😍

Πότε γυρνάς ?
 
Optima HP το εμπέδωσα Στέλιο ...
Πες το και στους σκοπευτές μπας και πάρουν κανένα πρωτάθλημα. .yel.😍😍😍

Πότε γυρνάς ?
Βασιλη θα χασω λιγο απο την εναρξη αλλα οκ πιστευω θα ισοφαρισω μετα.

Υ. Γ Αν ρωτας επειδη γουσταρεις κοντριτσα beretta vs benelli ειμαι μεσα

.my man.
 
Νικολα αυτο το φυσιγγιο με 90% συγκέντρωση μπορουν να το φτιαξουν 5 αντε 10 ατομα σε ολη την Ελλαδα.
Υ. Γ πες του φιλου μας οτι δεν ειναι ολες οι καννες ιδιες, ουτε μια στο εκατομμύριο.

Ξερεις οτι σε εχω σαν αδελφο....αλλα θα σε στεναχωρησω....γιατι πρεπει να λεμε παντα αληθεια!!
1ον. Το ιδιο φυσιγγιο ολοι μπορουν να φτιαξουν και οι αποκλισεις να ειναι αμελητεες...
2ον. Το ΒΟΙΤΟ ειναι ενα οπλο πολυ φτηνο....αλλα βγαζει ( με δικα μου φυσιγγια ) κατι τουφεκιες φαρμάκι !!!
Το βλεπεις στις δοκιμες αυτο....
Λες να εχει καλυτερη καννη απο την Μπερετα και την Μπενελι ???
Παρα λιγο...να με κανετε να πιστεψω οτι οι Μπενελι ειναι νεροσωληνες... :D Δεν εγιναν τυχαια οι δοκιμες... :)
Στελαρα μου,,,,το φυσιγγιο κανει την διαφορα...ειτε θελεις να το χονεψεις ειτε οχι...φιλαρα μου !!!:cool:
 
Last edited:
Νικολα αυτο το φυσιγγιο με 90% συγκέντρωση μπορουν να το φτιαξουν 5 αντε 10 ατομα σε ολη την Ελλαδα.
Υ. Γ πες του φιλου μας οτι δεν ειναι ολες οι καννες ιδιες, ουτε μια στο εκατομμύριο.

Παρτο χαμπαρι....Ολα τα οπλα...σε αποδοση με το ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ...( σωστο φυσιγγιο ) παιζουν σε αποδοση
κατω απο 5%...Καταλαβε το αυτο....''Ξεκολλα'' Στελαρα μου !!! :)
 
Ξερεις οτι σε εχω σαν αδελφο....αλλα θα σε στεναχωρησω....γιατι πρεπει να λεμε παντα αληθεια!!
1ον. Το ιδιο φυσιγγιο ολοι μπορουν να φτιαξουν και οι αποκλισεις να ειναι αμελητεες...
2ον. Το ΒΟΙΤΟ ειναι ενα οπλο πολυ φτηνο....αλλα βγαζει ( με δικα μου φυσιγγια ) κατι τουφεκιες φαρμάκι !!!
Το βλεπεις στις δοκιμες αυτο....
Λες να εχει καλυτερη καννη απο την Μπερετα και την Μπενελι ???
Παρα λιγο...να με κανετε να πιστεψω οτι οι Μπενελι ειναι νεροσωληνες...Δεν εγιναν τυχαια οι δοκιμες... :)
Στελαρα μου,,,,το φυσιγγιο κανει την διαφορα...ειτε θελεις να το χονεψεις ειτε οχι...φιλαρα μου !!!:cool:
Συμφωνω για το φυσιγγι.
Ομως υπαρχουν καννες που διαχειριζονται καλυτερα απο καποιες αλλες μεγαλη γκαμα φυσιγγιων.
 
Παρτο χαμπαρι....Ολα τα οπλα...σε αποδοση με το ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ...( σωστο φυσιγγιο ) παιζουν σε αποδοση
κατω απο 5%...Καταλαβε το αυτο....''Ξεκολλα'' Στελαρα μου !!! :)
Αυτο το 5 τοις εκατο ειναι που κανει τη διαφορά στο κυνηγι.

Μην μου λετε για μπενελλι κ δεν εχω κ xozal μαζι μου...
 
Συμφωνω για το φυσιγγι.
Ομως υπαρχουν καννες που διαχειριζονται καλυτερα απο καποιες αλλες μεγαλη γκαμα φυσιγγιων.

Ο Βασιλης δοκιμασε πανω απο 10 διαφορετικα οπλα....Δεν ειδα τιποτα ιδιαιτερο σε διαφορες αποδοσης !!

Ποιες ειναι οι καννες που λες...Φερε μια στην Σαμο...να την συγκρινω με το ΒΟΙΤΟ...
Να φτιαξω μερικες στρακα στρουκες...και να δοκιμασουμε....Να δω τι διαχειρηση θα εχουν οι καλες κανες !!
Θα ριξουμε και καλα φυσιγγια...να μην τις αδικησω !!! :)
 
Ο Βασιλης δοκιμασε πανω απο 10 διαφορετικα οπλα....Δεν ειδα τιποτα ιδιαιτερο σε διαφορες αποδοσης !!

Ποιες ειναι οι καννες που λες...Φερε μια στην Σαμο...να την συγκρινω με το ΒΟΙΤΟ...
Να φτιαξω μερικες στρακα στρουκες...και να δοκιμασουμε....Να δω τι διαχειρηση θα εχουν οι καλες κανες !!
Θα ριξουμε και καλα φυσιγγια...να μην τις αδικησω !!! :)
Το μποιτο βγαζει καλες τουφεκιες.
Καλυτερες απο πολυ ακριβοτερα οπλα.
 
Αυτο το 5 τοις εκατο ειναι που κανει τη διαφορά στο κυνηγι.

Μην μου λετε για μπενελλι κ δεν εχω κ xozal μαζι μου...

Κανονισε...να παρω εγω χαπια τωρα !!! :D
Δλδ...το 75% σκοτωνει....και το 70% οχι ??
Στελαρα μου πας να με μουρλανεις ??
Η αστοχια δεν σκοτωνει..... και τα φολες φυσιγγια.....Απο εκει ξεκινουν ολα....και την πληρωνουν ολα τα αλλα
δλδ καννες οπλα...εκτος απο την σκοπευση μας !!!;):)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top