Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
ναι Μάριε τα έχω ρίξει αρκετά,τον παλιό τύπο βέβαια,γιατί τώρα τα έχει αλλάξει απ'ότι μου είπαν φίλου που ρίχνουν μόνο αυτά

δεν ήταν από τα μαλακά φυσίγγια,,,είχε καλές ταχύτητες στην κατηγορία των γρήγορων σκοπευτικών και αρκετά συγκεντρωτικό γεμισμένο σε 8ρι πάφυλα,,,δεν είχε τυχει να ανοίξω όμως κάποιο για να σε βοηθήσω στην γόμωση
 
ναι Μάριε τα έχω ρίξει αρκετά,τον παλιό τύπο βέβαια,γιατί τώρα τα έχει αλλάξει απ'ότι μου είπαν φίλου που ρίχνουν μόνο αυτά

δεν ήταν από τα μαλακά φυσίγγια,,,είχε καλές ταχύτητες στην κατηγορία των γρήγορων σκοπευτικών και αρκετά συγκεντρωτικό γεμισμένο σε 8ρι πάφυλα,,,δεν είχε τυχει να ανοίξω όμως κάποιο για να σε βοηθήσω στην γόμωση
Ταιριάζουμε!!!.shake hands.
 
Μου αρεσαν πολυ τα τορντο κιτρινα αλλα ψαχνω κατι πιο σταθερο και οικονομικο. Εαν δεν υπαρχει εμπειρια απο αυτα, τοτε σκεφτομαι τα ριο που τα χει ο παρδαλακης προσφορα ή τα 28 λαιτ του μητσακου...
 
αν έριχνες με δίκαννο θα σου έλεγα του Καρδαρά τα 28gr G.M που έχει ο Παρδαλάκης στα €5 δεν υπάρχει το φυσσίγγι τέλειο..αλλά 8ρι πάφυλα και δεν ξέρω αν στα πετάει το όπλο σου,πρόσεχε και με του alectoris επίσης αν θες να κινηθείς σε 8ρι πάφυλα
 
Granular και Z2M..το μόνο που είδα είναι οτι τα πρωινά με πολύ υγρασία τα πουλιά είχαν..περίοδο...sarcastic. πολύ αίμα..σε ήπιες συνθήκες ηταν πολύ καλά..
Μου έχει μείνει μια τουφεκιά στα μπασιματα με την αριστερή του δίκαννου σε ένα πραγματικά μακρινο κότσυφα...
 
Granular και Z2M..το μόνο που είδα είναι οτι τα πρωινά με πολύ υγρασία τα πουλιά είχαν..περίοδο...sarcastic. πολύ αίμα..σε ήπιες συνθήκες ηταν πολύ καλά..
Μου έχει μείνει μια τουφεκιά στα μπασιματα με την αριστερή του δίκαννου σε ένα πραγματικά μακρινο κότσυφα...

Granular;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top