Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
για τσιχλιτσα το θελω αλεξ .. απλα παντα ακουγα οτι ειναι και γαμω τα φυσιγγια και δεν εχω ριξει ποτε καλα η τιμη ειναι φευγατη, αλλα αν ειναι τοσο δυναμη οσο λενε το σκεφτομουνα... σιγουρα θα παρω 2 κουτες rio
και σκεφτομαι πια θα ειναι η τριτη ;)
Παρε Ρουμελιωτης τα 32αρια και θα με θυμηθεις, ειναι και δυναμη και συγκεντρωση και οικονομια τρια σε ενα που λενε...
 
για τσιχλιτσα το θελω αλεξ .. απλα παντα ακουγα οτι ειναι και γαμω τα φυσιγγια και δεν εχω ριξει ποτε καλα η τιμη ειναι φευγατη, αλλα αν ειναι τοσο δυναμη οσο λενε το σκεφτομουνα... σιγουρα θα παρω 2 κουτες rio
και σκεφτομαι πια θα ειναι η τριτη ;)
ΤΑ RC ΤΟΣΟ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΦΟΦΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΥΓΡΑΣΙΑ.Τωρα και τα ισπανικα είναι εφαμιλα και μαλιστα πιοφθηνα
 
Παρε Ρουμελιωτης τα 32αρια και θα με θυμηθεις, ειναι και δυναμη και συγκεντρωση και οικονομια τρια σε ενα που λενε...
και για αυτα ρε φιλε εχω ακουσει πολυ καλα λογια, περυσι ολοι μου λεγανε οτι ειναι φυσιγγαρα, αν εχει τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη θα παρω τετοια
 
Μου αρεσε πολυ σαν φυσιγγι σε δοκιμη που τους εκανα σε κορακοειδη(καρακαξες)!
Ανακαλυψα ενα που ειχε ξεμεινει απο το κουτακι που κερασε ενας φιλος...:)
Μου ειχε κανει εντυπωση που ειχα διακρινει πως ειναι με vz.
Aγαπημενο κυαθιο με την C7!
Ευκαιρια για χειρουργειο.....


screenshot utility
[url=https://postimg.cc/zV61t0S7][/URL]
 
Μου αρεσε πολυ σαν φυσιγγι σε δοκιμη που τους εκανα σε κορακοειδη(καρακαξες)!
Ανακαλυψα ενα που ειχε ξεμεινει απο το κουτακι που κερασε ενας φιλος...:)
Μου ειχε κανει εντυπωση που ειχα διακρινει πως ειναι με vz.
Aγαπημενο κυαθιο με την C7!
Ευκαιρια για χειρουργειο.....


screenshot utility
Ωραία παρουσίαση Γιάννη!
Απορία επειδή δεν έχω ψάξει τι παίζει με τις Ισπανικές πυρίτιδες....θα δουλεύει το συγκεκριμένο σε παγωνιά και υγρασία για μπεκάτσα??
 
για τσιχλιτσα το θελω αλεξ .. απλα παντα ακουγα οτι ειναι και γαμω τα φυσιγγια και δεν εχω ριξει ποτε καλα η τιμη ειναι φευγατη, αλλα αν ειναι τοσο δυναμη οσο λενε το σκεφτομουνα... σιγουρα θα παρω 2 κουτες rio
και σκεφτομαι πια θα ειναι η τριτη ;)
Καλό φυσίγγι αλλά 7.5€.....σιγουρα υπάρχουν πολύ καλής ποιότητας ελληνικά τσιχλοφυσιγγα με 6-6.5€....φαντομ, Ρουμελιώτης, αλεκτορις, Όσκαρ, τασκωφ, καραμανιδης κ.α
 
Είχε γίνει ανάλυση εδώ σχετικά με το rc 32 ότι αλλάζει τη συνταγή συνέχεια. Σίγουρα άλλαζε την πυρίτιδα αλλά και το βύσμα αν θυμάμαι καλά. Και είχαμε την απορία πως γίνεται να έχει την ίδια απόδοση το φυσίγγι.
 
Καλησπερα παλικαρια....θελω γνωμη για rc32
Φυσιγγάρα....αλλά ακριβό!!! Για τσιχλιτσα κτλ εγω θα σου πρότεινα Ρουμελιώτης 32γρ....και τα 28γρ με πάρα πολύ καλή τιμή καί απόδοση.....και fantom 28gr (εγω κατα εκει με βλέπω)
 
Ωραία παρουσίαση Γιάννη!
Απορία επειδή δεν έχω ψάξει τι παίζει με τις Ισπανικές πυρίτιδες....θα δουλεύει το συγκεκριμένο σε παγωνιά και υγρασία για μπεκάτσα??
Κωστα,επειδη ειναι παρομοιο με το sporting του κενταυρου και οι αλλαγες του φαινονται πως το αγριευουν κατα τι(καψουλι-βυσμα),πιστευω πως θ'ανταποκριθει!
Του κενταυρου δουλευε καλα σε ζορικες συνθηκες...
 
Μου αρεσε πολυ σαν φυσιγγι σε δοκιμη που τους εκανα σε κορακοειδη(καρακαξες)!
Ανακαλυψα ενα που ειχε ξεμεινει απο το κουτακι που κερασε ενας φιλος...:)
Μου ειχε κανει εντυπωση που ειχα διακρινει πως ειναι με vz.
Aγαπημενο κυαθιο με την C7!
Ευκαιρια για χειρουργειο.....


screenshot utility
Τόσο τη δίνει και η ΜΑΧΑΜ στο site της...1,40Χ28...
650bar...400m/s...
Αν και...σε νορμάλ γομώσεις...δε νομίζω να ανεβαίνει τόσο ψηλά στις πιέσεις...
Τα σκάγια του FANTOM είναι όντως καλά...και σαν διάμετρο και στο ζύγι...

Κανα 31γρ με PSB5 δε σου μεινε για σφάξιμο?
Νομιζω στο 1,45 μου είχε πει το γεμίζει...αν θυμάμαι καλά
 
Κωστα,επειδη ειναι παρομοιο με το sporting του κενταυρου και οι αλλαγες του φαινονται πως το αγριευουν κατα τι(καψουλι-βυσμα),πιστευω πως θ'ανταποκριθει!
Του κενταυρου δουλευε καλα σε ζορικες συνθηκες...

Ευχαριστώ για την απάντηση Γιάννη, θα σφάξω το σ/κ αν θυμηθώ από τα gorilla 1 red, 1 blue και 1 34gr να μου πείτε τι βλέπεται για να κάνουμε και καμιά σύγκριση να δούμε τι πληρώνουμε :D
 
Ευχαριστώ για την απάντηση Γιάννη, θα σφάξω το σ/κ αν θυμηθώ από τα gorilla 1 red, 1 blue και 1 34gr να μου πείτε τι βλέπεται για να κάνουμε και καμιά σύγκριση να δούμε τι πληρώνουμε :D
Αν είναι ίδια με τα προ 3ετίας...
red-csb1
blue-g3000
μαυρο 34-206
 
Το ξέρω Νικόλα αλλά ποιά?? Γιατί στην πολύ υγρασία του βάλτου το πρωί κώλωσε για καμιά ώρα μέχρι να ανέβει ο ήλιος
νομιζω csb 1 απλα θελει πιο πολυ προσκοπευση στην υγρασια το ειχα παθει με τα rio
 
Αν είναι ίδια με τα προ 3ετίας...
red-csb1
blue-g3000
μαυρο 34-206
Νομίζω από αυτά που είδα μου ταιριάζουν οι πυρίτιδες που γράφεις... :)

νομιζω csb 1 απλα θελει πιο πολυ προσκοπευση στην υγρασια το ειχα παθει με τα rio
Νικόλα όπως το γράφεις ...έμενα πίσω και έπαιρνα φτερά από κώλο και μόλις έβαλα 34γρ με την ίδια προσκόπευση τα ξέραινε...
Έτσι και αλλιώς θα σφάξω από ένα για να είμαστε σίγουροι για το τι παίζει ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top