Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν είμαι γενικά ξενομανης!στο χωριό έριχνα τα μπλε του καραμανιδη....όσα πήρα ψοφια...αλλά τα θέλω λίγο πιο γρήγορα ακόμα!
Τα percorso γιατι δεν σε βολεψαν; λογω ταχυτητας; πιστευω ειναι απο τα πιο γρηγορα. Δεν τα αλλαζω με τιποτα παντως στη φασσα μαζι με τα speed του Μητσακου
 
Τα μπλε του καραμανιδη είναι στα πιο τοπ φυσίγγια που κυκλοφορούν τα θεωρώ πολύ ανωτερα και από τα biturbo. Τώρα για σιπε δεν νομίζω δεν έχει βάλει ποτε, για πολύ λίγο πέρυσι έβαλε s4 λόγω έλλειψης, τώρα δεν νομίζω να έχει έλειψη ή mb...
 
Τα μπλε του καραμανιδη είναι στα πιο τοπ φυσίγγια που κυκλοφορούν τα θεωρώ πολύ ανωτερα και από τα biturbo. Τώρα για σιπε δεν νομίζω δεν έχει βάλει ποτε, για πολύ λίγο πέρυσι έβαλε s4 λόγω έλλειψης, τώρα δεν νομίζω να έχει έλειψη ή mb...
Πετρο καλλα ειναι τα μπλε αλλα δεν συγγρηνεται η mb32 με τη tecna
 
Τα percorso γιατι δεν σε βολεψαν; λογω ταχυτητας; πιστευω ειναι απο τα πιο γρηγορα. Δεν τα αλλαζω με τιποτα παντως στη φασσα μαζι με τα speed του Μητσακου
Αυτά έριχνα Άλεξ αλλά στα κλειστά μέρη και λόγω συγκεντρωτηρα και λόγω σταθερού τσοκαρισματος με δυσκόλευαν πολύ....σε ανοιχτά τερέν σίγουρα είναι από τα κορυφαία!
 
Αυτά έριχνα Άλεξ αλλά στα κλειστά μέρη και λόγω συγκεντρωτηρα και λόγω σταθερού τσοκαρισματος με δυσκόλευαν πολύ....σε ανοιχτά τερέν σίγουρα είναι από τα κορυφαία!
Αφου τα θες για κλειστο μερος δοκιμασε με μαλλινη ταπα, πηρα φετος μερικες φασσες με τα feltro no7 ανετα στα 40 μετρα με το kicks
Παλια εριχνα σε φασσες τα condor και ηταν παρα πολυ καλα....εαν δεν εχει αλλαξει κατι,αξιζουν μια ευκαιρια.
Τα condor που πηρα φετος για δοκιμη ηταν σε κοκκινο καλυκα και οχι πορτοκαλι και δεν τα βρηκα τοσο συγκεντρωτικα οσο περιμενα, μπροστα στα percorso δηλαδη δεν πιανουν μια. Θελω να δοκιμασω και τα r12 plus να δω τι λενε
 
Το super caccia το εχεις δοκιμασει? Αλλα κι αυτο στα ιδια λεφτα παιζει, του Μητσακου τα speed ειναι πολυ καλα και τα duckshoot που εχει στα 33γρ, ειχα παρει κατι 2αρια για τον λαγο και εκτος απο γρηγορα 420 ταχυτητα δινει ειχαν και καλες κατανομες, τα εχει σε νο 0-2-5-6 και τιμη 7.80 παρακαλω
 
Το super caccia το εχεις δοκιμασει? Αλλα κι αυτο στα ιδια λεφτα παιζει, του Μητσακου τα speed ειναι πολυ καλα και τα duckshoot που εχει στα 33γρ, ειχα παρει κατι 2αρια για τον λαγο και εκτος απο γρηγορα 420 ταχυτητα δινει ειχαν και καλες κατανομες, τα εχει σε νο 0-2-5-6 και τιμη 7.80 παρακαλω
Μητσακου? Εδω δεν τα έχω δει πουθενά (Καβάλα) πως είναι το κουτί?
 
Μητσακου? Εδω δεν τα έχω δει πουθενά (Καβάλα) πως είναι το κουτί?
http://www.alectoris-club.gr/club/?p=2591 Αθηνα ειναι και στελνει αντικαταβολη το speed που σου εγραψα ειναι 36γρ και το ριχνω τελευταιο στη φασσα σε νο4, δεν λεω τωρα αποστασεις που εχω παρει φασσες ξερες γιατι θα αρχισουμε παλι τα γνωστα. Θα παρω ομως και τα 33γρ σε νο 5 αυτη τη φορα
 
http://www.alectoris-club.gr/club/?p=2591 Αθηνα ειναι και στελνει αντικαταβολη το speed που σου εγραψα ειναι 36γρ και το ριχνω τελευταιο στη φασσα σε νο4, δεν λεω τωρα αποστασεις που εχω παρει φασσες ξερες γιατι θα αρχισουμε παλι τα γνωστα. Θα παρω ομως και τα 33γρ σε νο 5 αυτη τη φορα
.well done. καλά την B&P δεν την λες και μονοβασικη αλλά κλάιν.. ενδιαφέρον φαίνεται,και τιμή πάρα πολύ καλή,αν τα βρω κάπου θα τα τσιμπήσω..σε ευχαριστώ πολύ!
 
Πετρο καλλα ειναι τα μπλε αλλα δεν συγγρηνεται η mb32 με τη tecna
Εγώ τα έβαλα σε στόχο και σε κατάλογο για διάτρηση και ή διαφορά ήταν εμφανής υπέρ του μπλε. Τα δοκιμασα και με τα migra και πάλι πολύ καλύτερα. Το θέμα είναι το όλο στήσιμο όχι μόνο ή πυρίτιδα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top