Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Νικολη η ριο δεν χρησιμοποιεί έλικα από όσο ξέρω σε κανένα διασποράς της..
Το βύσμα πρέπει ειναι "κανονικός" συγκεντρωντηρας με αποσπωμενο σταυρο στο εσωτερικό του..είμαι σχεδόν σίγουρος..
Στα 30 κ 32γρ χρησιμοποιεί ακριβώς το ίδιο..
 
Καλημερα σε ολους,ξερει κανεις τι διαφορα εχει το
NOBELSPORT Special Palombe 36g με το percorso; εκτος της τιμης βεβαια. Το μονο που βλεπω διαφορετικο ειναι το χρωμα, ταχυτητα εχουν την ιδια παντως.
Ισως να ειναι πιο πολυ ενισχυμένο το palombe.επισης εχουν διαφορα στον καλυκα καθώς το palombe εχει 23αρη αλλα ειναι πολυ πιο σκληρό κι αισθητό στην ανάκρουση απ το percorso.μια φορα τα πηρα αλλα δεν.το percorso ειναι καλυτερο κατα την προσωπική μου αποψη
 
Ισως να ειναι πιο πολυ ενισχυμένο το palombe.επισης εχουν διαφορα στον καλυκα καθώς το palombe εχει 23αρη αλλα ειναι πολυ πιο σκληρό κι αισθητό στην ανάκρουση απ το percorso.μια φορα τα πηρα αλλα δεν.το percorso ειναι καλυτερο κατα την προσωπική μου αποψη
Οκ σ'ευχαριστω, θα μεινω στο αγαπημενο μου percorso που μου εχει δωσει πολλες μακρινες φασσες και εχει χαμηλη ανακρουση
 
Απο τα πολυ καλα φυσιγγοφυσιγγα γεμισμενα αν θυμαμαι καλα με mb 36 . μια φορα τα ειχα ρηξει, δε μπορω να πω οτι τρελαθηκα
Με mb36 είναι όντως!τα πήρα για δοκιμή το σκ που θα τις κυνηγήσω στο δρύινο!
 
Αναζητουσα καιρο σε ολη την θεσσαλονικη τα f2 34 σε νο6. Δεν υοηρχαν πουθενα. Τον προηγουμενο μηνα αυτα που βρηκα ( μαλλον ηταν νεα παρτιδα) φανηκε πως αλλαξαν υλικα. Ο καλυκας δεν ηταν ο ιδιος. Λες και ηταν απο ιμοεριαλ. Επισης παρατηρησα σε καιρο με υγρασια και σχετικα κρυο μεγαλυτερη ανακρουση. Ξερει καποιος τι αλλαγες εχουν γινει κι αν αφορα τη νεα παρτιδα συνολικα?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top