Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Κατάλαβα. Πιθανόν φταίει το φυσίγγι τα Λάμπρος είναι γνωστά για το λάκτισμα τους. Θέλουν παγωνιά.
Άσχετα του θέματος, σε ιταλικά φόρουμ πολλοί κυνηγοί κάνουν λείανση του κώνου για μείωση του λακτίσματος. Χωρίς να επηρεάζει τις προδιαγραφές της κάννης οπότε δεν χρειάζεται επανέλεγχο σε τράπεζα δοκιμών.
 
Last edited by a moderator:
Παρε τα skeet για τσιχλα!!!
Έχει χάρη μάστορα που μου αρέσει να ρίχνω τα δικα μου ...:):)
διαφορετικά άριστα δείχνουν για τις τσιχλιτσες !!
Για πες και τιμές Χρήστο να.φορτωσουμε για του χρόνου
Trap & skeet 4,25€
Sporting 4,6€
Παραλαβή από πρακτορείο μεταφορών για 4 κιβώτια των 20 κουτιών 7€
 
Έχει χάρη μάστορα που μου αρέσει να ρίχνω τα δικα μου ...:):)
διαφορετικά άριστα δείχνουν για τις τσιχλιτσες !!

Trap & skeet 4,25€
Sporting 4,6€
Παραλαβή από πρακτορείο μεταφορών για 4 κιβώτια των 20 κουτιών 7€
Χρήστο, αν έχεις πάρει και πέρυσι και έχεις στοιχεία, έσφαξες κάποιο φετινό για να συγκρίνεις τα υλικά;
 
Όχι δεν έχω πάρει αλλη φορά ... αλλά θα σφαξω με την πρώτη ευκαιρία και θα το ανεβάσω Χρήστο .
ΟΚ Χρήστο. Αν σφάξεις και το ανεβάσεις, ίσως να μπορεί γίνει σύγκριση με κάποιο σφαγμένο περσινό από κάποιον συνάδερφο. Πέρα από την τιμή και από την επιτυχία του προϊόντος το ζητούμενο είναι και σταθερότητα των υλικών του. Τιμή, αποτέλεσμα, σταθερότητα υλικών. Αν μας ικανοποιεί αυτό το τρίπτυχο δεν υπάρχει λόγος να μην επιλέξει ο καταναλωτής αυτό το προϊόν. Θεωρώντας βέβαια δεδομένη την άψογη συνεργασία - συνεννόηση μεταξύ πωλητή και πελάτη...
 
Μακράν η καλύτερη τιμή στην Ελλάδα.
Πόσο θα μπορεί να εξυπηρετεί ακόμα....και θα είναι το ίδιο φυσιγγι....ακούγεται πως βάζει άλλους κάλυκες αλλα γράφει έξω ο;νωρίς στον κάλυκα αλλά είναι μέσα...αλλά λέει στο τηλέφωνο αλλά έχει μέσα το φυσιγγι!
 
Καλησπέρα σας! Έχω πάρει μέχρι τώρα,περίπου 2500 φυσίγγια από Ρουμελιωτη και έχω μεινει απόλυτα ευχαριστημένος σε ολα.
Οι πυριτιδες και οι γομωσεις του στα σκοπευτικα από ότι ξέρω και βλέπω και ο ίδιος,είναι ίδιες πάντα.
Και οι κάλυκες πάντα οι ίδιοι μέχρι τώρα,αλλά και να αλλάξει κάλυκα σιγά το πράγμα.
Χρήστο μια χαρά οι τουφεκιες σου!
Και εγώ πήρα μερικά skeet την τελευταία φορα και μερικά μεσοταπα 28gr..
 
Καλησπέρα σας! Έχω πάρει μέχρι τώρα,περίπου 2500 φυσίγγια από Ρουμελιωτη και έχω μεινει απόλυτα ευχαριστημένος σε ολα.
Οι πυριτιδες και οι γομωσεις του στα σκοπευτικα από ότι ξέρω και βλέπω και ο ίδιος,είναι ίδιες πάντα.
Και οι κάλυκες πάντα οι ίδιοι μέχρι τώρα,αλλά και να αλλάξει κάλυκα σιγά το πράγμα.
Χρήστο μια χαρά οι τουφεκιες σου!
Και εγώ πήρα μερικά skeet την τελευταία φορα και μερικά μεσοταπα 28gr..
Γιάννη σε συνάδελφό από το φόρουμ του έλεγε πως έχουν άλλη πυρυτιδα τα φυσίγγια μέσα και είχαν αλλά όταν του ήρθαν...αν θέλει ας το αναφέρει!
 
Γιάννη σε συνάδελφό από το φόρουμ του έλεγε πως έχουν άλλη πυρυτιδα τα φυσίγγια μέσα και είχαν αλλά όταν του ήρθαν...αν θέλει ας το αναφέρει!
Μήπως ήταν άλλο νούμερο και όχι άλλη πυρίτιδα??? Για ένα παλικάρι από Κομοτηνή δεν λες??
 
Γιάννη σε συνάδελφό από το φόρουμ του έλεγε πως έχουν άλλη πυρυτιδα τα φυσίγγια μέσα και είχαν αλλά όταν του ήρθαν...αν θέλει ας το αναφέρει!
Τι του έλεγε και τι είχαν? Στο λέω επειδή όλα του τα σκοπευτικα έχουν Csb-6..επισης με τις πυρίτιδες δεν βγάζεις άκρη..μπορεί μια παρτίδα να έχει άλλο χρώμα και να μπερδευτείς..θα το ξαναπώ πάντα προσωπική άποψη σε αυτή την τιμή τα φυσίγγια του δεν παίζονται.στα skeet βάζει piston skeet βυσματωση.
 
Τι του έλεγε και τι είχαν? Στο λέω επειδή όλα του τα σκοπευτικα έχουν Csb-6..επισης με τις πυρίτιδες δεν βγάζεις άκρη..μπορεί μια παρτίδα να έχει άλλο χρώμα και να μπερδευτείς..θα το ξαναπώ πάντα προσωπική άποψη σε αυτή την τιμή τα φυσίγγια του δεν παίζονται.στα skeet βάζει piston skeet βυσματωση.
Γιάννη νομίζω του είπε ότι έβαζε csb-5 και είχε έξι ή το αντιθετο...δεν το συγκράτησα...τα δουλεύεις τα skeet στο sporting?μέχρι τι αποστάσεις τα εμπιστευεσαι?
 
Γιάννη νομίζω του είπε ότι έβαζε csb-5 και είχε έξι ή το αντιθετο...δεν το συγκράτησα...τα δουλεύεις τα skeet στο sporting?μέχρι τι αποστάσεις τα εμπιστευεσαι?
Ηλία δεν δουλεύω φυσίγγια skeet στο sporting.με παρότρυνση του Ρουμελιωτη μου είπε να δοκιμάσω σε κοντινά πιατα τα skeet του.δυστηχως από τότε που τα πήρα δεν μπόρεσα ακόμα να πάω σκοπευτήριο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top