Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Κι εγώ δεν το μπορώ καλοκαιριάτικα το κλοτσημα των classica. Ούτε κι εγω τρελάθηκα με την απόδοση. Πλέον ρίχνω χειμωνα καλοκαιρι το lambro classic.
Εχεις βρει καμμια καλη προσφορα ή τα παιρνεις σε κανονική τιμη γιατι είναι πολυ τσουχτερα
 
Εχεις βρει καμμια καλη προσφορα ή τα παιρνεις σε κανονική τιμη γιατι είναι πολυ τσουχτερα
Μου τα είχε στείλει φιλος από μια προσφορά στα 7 ευρώ. Κανονικα πάνε 8,5. Έχω ακόμα 11 κουτιά. Για φέτος θα δούμε τι θα παίξει.
 
Τοσο πολυ σε ενοχλει το λακτισμα και μαλιστα σε οπλο αεριων?
Αν ρωτάς εμένα....δεν είναι τόσο το λάκτισμα σαν λάκτισμα αλλά η συμπεριφορά. Κοφτό, απότομο, δυνατό....το απεχθάνομαι. Μου αρέσουν οι προοδευτικές γεμισιές.
 
Αν ρωτάς εμένα....δεν είναι τόσο το λάκτισμα σαν λάκτισμα αλλά η συμπεριφορά. Κοφτό, απότομο, δυνατό....το απεχθάνομαι. Μου αρέσουν οι προοδευτικές γεμισιές.
Όπως τα λες απότομο. Σκληρό φυσίγγι ειδικά για δικαννο καλοκαίρι. Ακόμα θυμάμαι μια τουφέκια που είχα ρίξει σε σταθερό στόχο με τη benelli 20 Αυγούστου. Τόσο δυνατό μου φάνηκε που το θυμάμαι ακόμα κι έχουν περάσει πολλά χρόνια!
 
Τα Classica τα εριχνα απο τοτε που τα εφτιαχνε η Maionchi ως ΑΖ-20, μαζι με τα μαυρα C7 (ξερω τι θα πειτε...) με το baikal. Tρομερο κλωτσημα τα δευτερα, οχι τοσο τα πρωτα, τα δευτερα ομως ηταν πολυ πιο αποτελεσματικα για μενα τωρα που το βλεπω πιο αντικειμενικα. Τα AZ συνεχισα να τα ριχνω για αρκετο καιρο, χωρις παραπονο, αλλα οντως παντα ηταν σαφως πιο τσιμπημενο το κλωτσημα τους, απλα επι δραχμων ηταν φυσιγγι εξαιρετικα προσιτο οικονομικα
 
George m2 ,αμα θες φυσιγγι που να σε βοηθαει και λιγο παραπανω ειδικα στα τρυγονια δοκιμασε ns special game 32gr n8.[ριχτα και στον πινακα ]
Μόλις τα κοίταξα και είδα ότι είναι με μάλλινη τάπα κτλ, αλλά κοντεύουν 12 euro!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top